Rodili ste teraz v Humennom?

janicka2315
7. feb 2016

Cim viac citam o Humennom tym mam vacsi strach tam rodit...ako tam je?

arm3
7. feb 2016

ahoj, coho konkretne sa bojis? aj ja som tam rodila....info som zbierala hlavne tu na konovi, desila som sa toho dna.....najviac som sa bala tych reci o p.dr. Hrinkovi.....prisiel den D a vies co?? rodil ma Dr.Hrinko. Nic lepsie sa mi v zivote nemohlo prihodit. Takze urcite nemaj obavy, ani z lekarov, ani z prostredia......bude o teba dobre postarane 🙂

janicka2315
autor
7. feb 2016

Ja mam rodit pri Budajovy..Ako tu baby opisuju ze ake su tam neprijemne sestricky ,zaobchadzanie atd...

janicka2315
autor
7. feb 2016

Oprava...buhajovy 😁

arm3
7. feb 2016

@janicka2315 tak, sestricky.......co ti poviem, podla nalady 😀 a za tie ich nizke platy....nediv sa. Ale staci usmev, bomboniera a bude to ok. vies, pre nich je to rutina.....lekari sa striedaju, sestricky to maju denno denne aj niekolko krat. Rodis prve dietatko? pri druhom by si pochopila. ale urcite sa nemas coho bat a sestier uz vobec nie. svoju pracu si spravia najlepsie ako vedia. predstav si seba niekde na nejakej funkcii, kde ti chodi vela ludi, s tym istym problemom. kazdemu pomozes, no obcas nie si kazdeho rovnako mila, usmievava....ale to zvladnes!! vsetky sme zvladli a ako pisem, ak im chces ich pracu sprijemnit, daruj im cokoladu, to je na ,,nervy,, budu milsie, priatelskejsie.....vlastna skusenost. a mam prijemne spomienky na humensku porodnicu

petrao2
7. feb 2016

Ja som sice nerodila v humennom ale ak smiem tak ti poradim nedaj velmi na reci inych len sa zbytocne stresujes....ja som rdila v Michalovciach,lezala sm v nemocnici 2 dni v den D ma vysetroval taky hnusny neprijmny doktor ze som povedala ze ked mam rodit prinom radsej idem domov....a co cert nechcel pan doktor mal 24 takze som rodila pri nom a ineho by som uz ani nechcela....bol mily,velmi mi pomohol,psychicky ma podporil....jednoducho krasny zazitok
Tym som len chcela povedat ze si nenechj pokazit naladu a zazitok z tak krasnej chvile ako je prve stretnutie s tvojm dietatkom 😀

lutam12
7. feb 2016

ja som rodila v Humennom cca 3 dni pred otvorením nového oddelenia.( ked som odchádzala tak mi vrchná sestra ukázala nové priestory - proste bomba ako dobre to tam vyzerá). Co sa týka personálu tak som bola spokojná aj so sestrami aj s lekármi. Nemala som nikoho "dohodnutého" a správali sa ku mne dobre vsetci... na porod a pobyt v nemocnici mam dobre spomienky.... 🙂

petulda333
7. feb 2016

Ja som rodila pred 3mesiacmi..super bolo..vystriedali sa pri mne 3smeny a kazdy bol mily,ci sestricky ci doktori,priestory krasne,strava fajn..ja druhykrat tiez tam..odporucam..a nedavala som ani peniaze,ani kvety,coko no nic

janicka2315
autor
7. feb 2016

Dakujem baby...uz som kludnejsia...bude to moje prve babo tak cim blizsie ku terminu tym mam vacsi strach....😘

petulda333
7. feb 2016

@janicka2315 ja som tiez bola prvorodicka a bola som rada ze mi vysvetlili vsetko ako a co a kedy robit,a potom aj so synom,ako kupat,prebalit atd..drzim palce..neboj bude dobre

ivana2209
7. feb 2016

Rodila som v HE 2,5 roka dozadu a bola som spokojna aj s lekarmi aj sestrickami. Az na jednu sestricku. O par tyzdnov ma to caka znovu a zase pojdem do HE ☺

janicka2315
autor
7. feb 2016

@ivana2209 kedy mas termin? Ja 28.3

ivana2209
7. feb 2016

@janicka2315 ja 17.4 ☺

janicka2315
autor
7. feb 2016

@ivana2209 Ja som prvy termin mala 4.4 ale neviem preco mi ho moja gynekologicka v Mi presunula na 28.3...a tiez primar v humenom mi dal ten isty termin

petulda333
7. feb 2016

@janicka2315 ja som mala podla ms 23.10. podla usg 2.11. a potom sa to menilo 26,29atd a posledny teda podla posledneho usg mi vyslo 23.10.a drobec sa narodil 25ono sa to meni

blabla195
7. feb 2016

@arm3 nesuhlasim s tvojim nazorom na sestricky vo vseobecnosti (nemyslim tie humenske, tie nepoznam).... myslim si, ze nie je ok sa tvarit, ze je to normalne, ak su neprijemne, lebo malo zarabaju, je to pre nich rutina, maju denne to iste.... a psychicka pohoda zeny pri a po porode je tiez velmi dolezita a ked ju svojou neprijemnostou narusia, znamena pre mna, ze si svoju pracu dobre nerobia...
Mnoho ludi vela nezaraba, skoro kazdy robi stale viac menej to iste v praci.... tak mame vsetci pravo byt neprijemni?
Kym si budeme hovorit, to zvladnes, zvladli to aj ostatne, k zmenam nedojde...

arm3
8. feb 2016

@blabla195 tomu ver, ze k zmene tak skoro nedojde

ivana2209
8. feb 2016

@janicka2315 teraz mam zatial len jeden termin. Pri prvom som mala jeden podla ms 18.8 druhy som mala podla sona 16.8 a maly sa narodil 21.8 ☺Takze drobci sa sami rozhodnu kedy sa vypytaju na svet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre