Poznáte MUDr. Bujňáka z polikliniky Furča?

cory
28. sep 2012

Mate niekto skusenosti s tymto lekarom? Ci uz pozitivne alebo negativne? Napiste prosim....

slavka034
28. sep 2012

a on ešte robí?? 😀 😀 😀 😀 😀

danka2105
28. sep 2012

@cory ja ku nemu chodim, co by si potrebovala? pytaj sa, mozes aj do sukromnej posty 😉

seginiatko
10. nov 2012

@danka2105 ahoj, ja som menila lekara nedavno, poslala som kartu tomuto lekarovi. chcem sa len opytat , ci stale sidli na furci tam kde bol alebo sa prestahoval ? mal aj stranku, ale ta nejako nefunguje teraz. a este sa chcem opytat, ci sa k nemu treba objednavat alebo staci aj k nemu len prist a pockat v cakarni ? dakujem 🙂

danka2105
11. nov 2012

@seginiatko Ahoj, ano stale je na Furci na poliklinike, na 2.poschodi. Netreba sa objednavat, prides, zapises sa v cakarni a sestricka vola podla poradia. Ordinacne hodiny ma od osmej, ale on stale chodi az okolo 9:30, takze skor sa ti tam neoplati ist, lebo sa nacakas 😒

seginiatko
11. nov 2012

@danka2105 Dakujem .

skopion911
29. nov 2012

Ahojte, chcem sa vas dievcata opytat, ktore chodite k mlademu Bujnakovi, ako to je s objednanim sa. On viem ze ordinuje len v stredu po 16-tej. Objednava sa u neho alebo u sestricky?

seginiatko
3. dec 2012

@skopion911 ahoj, ja k nemu chodim. idem tuto stredu. neviem ako s objednavanim, mna objednala kamoska. ale zrejme sa treba objednat u sestricky a povedat ze ku mlademu.

skopion911
6. dec 2012

@danka2105 ahoj, ja by som sa chcela spytat, ako to potom funguje, ked chces chodit k mlademu na poradnu. Ako prebiehaju odbery? Rano? Chodi sa na odbery k staremu? Lebo mlady robi len v stredu po 16-tej....

danka2105
6. dec 2012

@skopion911 Ahoj, ja som chodila len k staremu, u mladeho som nebola nikdy, neviem ti v tomto poradit. Na odbery som ale chodila rano, sestricka sice chodi na osmu, ale zacne brat az neskor, takze kludne mozes prist aj na deviatu, pol desiatu. Tento cas sa mi osvedcil najviac, vtedy som nikdy dlho necakala.

waneska231
6. dec 2012

no ja a asi min.5 kamosiek sme z tamad utekali rychlo prec.....od stareho,ale je to asi 8 rokov,mozno sa to zmenilo.....

skopion911
7. dec 2012

@waneska231 A preco ste od neho utekali prec? V com vam nevyhovoval?

waneska231
7. dec 2012

@skopion911 ultrazvuk nema v ambulancii,a ked som uz nanho sla nepovedal dokopy nic,len sestricka zapisovala udaje co jej diktoval.....dlho sa cakalo v cakarni,niekedy ani nezobrali,lebo skoncil ordinacny cas...doktor prichadzal o hodinu neskor ako mal ordinacny cas......zle urcene diagnozy.....no,ale vravim,mohol sa pan doktor zlepsit..... 😉

lucassia
8. feb 2016

ahojte ja zatial nemam zle skusenosti no ste ma vystresovali kedze som v 20 tyzdni a aj od kamosky sa dozvedam na ake ona vysetrenia vselijake bola a ja skoro na ziadne.... nevie co mam robit

susun13
8. feb 2016

@lucassia byť na tvojom mieste tak si zmenim lekára. ja som ku nemu chodila roky, ale ked sme si planovali babätko, odisla som od neho. neviem teda presne ako sa stara o svoje tehotne pacientky,ale ked to teraz porovnam so svojou doktorkou, je to úplne ina detailná starostlivost. On mi vacsinou tabletky a ostatne veci vypisoval tak z brucha.

lucassia
9. feb 2016

hmmm ak ja som skoro k nemu vobec predtym nechodila a teraz nemam ziadne problemy tak nevypisuje nic ......no tak neviem a to rovno len sestricke poviem ze chcem odist a mi vypise papierik? len to je to ze ja potom už 3x budem menit gynekologa raz kvoli cestovaniu potom kvoli drastickemu zaobchadzaniu a teraz ani neviem ako to pomenovat..... a kde chodite vy?

susun13
9. feb 2016

No ja som si nasla novu gynekologicku,zasla som tam sa spytat ci ma zoberu a oni mi dali papier na prestup. Stym papierom som prisla za sestrou a ona preposle kartoteku do novej ambulancie. Teraz chodim na masiersku ku Dr. Dane de Furia.som spokojna, som v 7mesiaci teh. zatial bez komplikacii.ak by som mohla poradit,tak lepsi odbornik je Dr. Bujnak mladsi,on je v starej nemocnici na onko-gynekologii,tusim niekedy zastupuje aj svojho otca na furci.ma ovela lepsi pristup ako stary a robil aj porodnika v Trebisove.

lucassia
10. feb 2016

ake krst. meno ma jeho syn?

susun13
22. feb 2016

@lucassia tuším že také isté

lucassia
23. feb 2016

už som si zistila ....starý je Mikulaš Bujnak a mlady je Ján Bujnak

ninusa0077
13. apr 2018

Ahojte baby 🙂 mozem otvorit znova tuto temu? Je rok 2018,tak ma zaujima ci este Jan Bujnak sidli na poliklinike vychod....som az z trebisova,ale mam pocit ze ten dr robil na gyn.odd v trebisovskej nemocnici a bol velmi dobry....radsej budem dochadzat do KE na gyn.ako tu mat z kazdej navstevy stresy .....dakujem za odpovede 🤗

susun13
16. apr 2018

@ninusa0077 Na furči je jeho otec, pokiaľ je ešte tomu tak, ja som od neho odišla. Mladší Dr. Bujňák (ten čo bol v Trebišove) ordinoval na onko - gynekológií v Košiciach (stará nemocnica). Ale bolo to dávnejšie, teraz neviem kde ordinujú.

ninusa0077
16. apr 2018

@susun13 skoda :/ ale dakujem za info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre