Poznáte dobrého gynekológa v Galante?

deb
28. apr 2010

Ahojte, vie mi niektorá poradiť ozaj vynikajúceho gynekológa alebo gynekologičku v Galante?

deb
autor
28. apr 2010

Nikto mi neporadí ? 😒

danielaviki
29. apr 2010

ahoj, kym som sa neprestahovala do BA, tak som chodila k MUDr. Laluhovi,bol vyborny, ale myslim ze uz aj on zmenil posobnost do Sale, ale to som si neni ista. Inych nepoznam.

manika77
30. apr 2010

deb ja chodim k havranekovi mali sme velky problem otehotnet rizikove tehu ale vdaka nemu sme to zvladli...tak ja mozem odporucat jeho...ale su tu kocky co odporucaju barana, a aj primara...

pici
7. feb 2011

@manika77 ja chodim k dr. baranovi, odporucam

angellinka
8. feb 2011

Mudr.Mytnikova 😉 ,mozem len odporucat!!!

deticky123
12. apr 2011

Dr.Mytnikova,svedomita,starostliva,profesinalka,odbornicka 🙂 uz neprijima nove pacientky...ma plno...to svedci o jej oblubenosti 😉

klaudika12
5. sep 2014

Ahojte babi jasom chodila doktorovi janicek ale uz ani snim nemam dobre skusenosti tak som isla k baranovi a on mi nasiel na krcku maternici hrcku a janicek
mi povedal ze tam nemam nic tak ma baran visetril a stale mi hovori to iste tak racej idem primarovi on je najlepsi vsak primar je primar.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre