Pôrodník v pôrodnici v Martine

vevej
18. aug 2014

Ahojte dievcata, poradte mi prosim Vas ako sa vam rodilo v Martinskej nemocnici a vedeli by ste mi odporucit nejakeho dobreho porodnika priamo z nemocnice? Ci netreba si zazmluvnit porodnika v tejto nemocnici? Kedze o prve babatko sme prisli v inej nemocnici na SVK (zanedbanie zdravotnej starostlivosti)
Dakujem Vam. 🙂

bonaqa2013
18. aug 2014

Ja som rodila v Martine 4 krát. 3 krát pri lekároch a raz pri lekárke - žene. Ak by som mala rodiť ešte raz, tak určite nie pri lekárke. Tá by si nemala ani hovoriť lekárka. To bola poriadna trubka.....
Pri poslednom porode ma doviezla záchranka, nakoľko som mala už kontrakcie každú minútu. Lekárka ma vyšetrila, bola som otvorená na 8 prstov a povedala, že ideme rodiť. Mala som bolesti, tak ako aj pri predchadzajúcich porodoch. A milá pani doktorka ma zamkla a ostala som v miestnosti sama. Nevedela som čo mám robiť. Rýchlo som zavolala domov. Lekárka keď videla, že som si zavolala pomoc domov, okamžite začala po mne bliakať a musela som jej odovzdať svoj mobil. telefón. Dieťa sa narodilo v 39 týždni, váha 3200g, 50 cm. Po čase dcére diagnostikovali DMO. Keby som tú lekárku stretla tak jej napľujem do očí za jej starostlivosť....
Rodila som 13.2.2010 o 14 :41 h.
Takže si nemysli maminka že v Martine je neviem ako fajn. Ja som bola 3 krát spokojná a štvrtý krát nie. A pri dcére som stále doma.

martinusik91
19. aug 2014

Ahoj ja som rodila predcasne na sale som bola od 6 rano a porodila som o 7 vecer.Od rána som mala pri sebe dvoch doktorov neviem vobec mená ale klobúk dole 🙂 vsetci boli milý a snazili sa ma psychicky podržať.Večer sa ale bohužiaľ menili služby a prisli ine sestricky a doktorka tie uz neboli také milé ako tie co boli predtým ale tiez sa nemozem stazovat.Je tazke povedat ci by sa to opakovalo takto aj pri druhom ale urcite by som isla tam uz len koli tomu prostrediu.V ziline ta uz len to prostredie uplne znici este skor ako porod 😀 Je to asi o stasti koho dostanes alebo si zazmluvnis.Ak by som mala peniaze navyse tak by som si zazmluvnila aj ja ale akosi som na to nemala cas uz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre