Pôrodník MUDr. Hudec - skúsenosti

niba0717
26. júl 2017

Ahojte ma niekto skusenosti s dr hudecom rodil u nho niekto?oplati sa zazmluvnit? Podla vsetkeho budem rodit cisarskym pripadne viete niekoho odporucit? Dakujem 🙂

1988majka
26. júl 2017

mas nejake specialne poziadavky alebo predstavy? je v pohode a z BB porodnikov asi najlepsi ale neviem ci este zazmluvnuje. inac na cisarsky v klude by som odporucila aj kohokolvek ineho z tamojsich lekarov.

niba0717
autor
26. júl 2017

Specialne poziadavky ani nie ale kedze prvy cisarsky pred 10 rokmi sa mi zle zhojila rana aa mala som vela komplikacii po a koli tomu musim ist teraz cisarskym tak by som to chcela mat spravene dobre a radsej by som si aj niekoho zajednala.

1988majka
27. júl 2017

@niba0717 no na cisarsky mozno zazmluvni lebo to sa datum naplanuje. pripadne este MUDr. Rossova.

niba0717
autor
3. aug 2017

Tak som bola u dr hudeca ale k porodom nechodi, nestiha. Este neaky typ na dobreho porodnika,dakujem

brita111
3. aug 2017

Ahoj. Ja som rodila u MUDr. Molitorisovej a bola TOP !!!

niba0717
autor
5. aug 2017

Ahoj a mala by si neaky kontakt a kedy si u nej cca rodila? Dakujem

1988majka
6. aug 2017

@niba0717 niesom si ista ci je to ta co myslim ze je este neatestovana a lekara bez atestacie sa neda zazmluvnit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre