Pôrodnica Zlaté Moravce

michalka55
25. júl 2012

Je ešte vobec otvorená porodnica v ZM?? rodili ste tam niekedy niektorá?

rosinka
25. júl 2012

čo ja viem, tak určite nie je otvorená

ketrin85
26. júl 2012

POrodnica v ZM je zavreta uz hadam aj tri roky....treba ist do LV alebo NR, to je najblizsie 🙂

michalka55
autor
27. júl 2012

@ketrin85 ..dakujem, ja som si aj myslela 🙂 ja som sa do ZM len teraz prestahovala a ty si stadeto tiez? a gynekologia ale je normalne v nemocnici nie?

zuzka1.
27. júl 2012

porodnica v ZM je zatvorena presne 4 roky boli 30.juna, ja som bola medzi poslednymi co tam rodila a bola to najlepsia porodnica aku poznam 😵 snad sa dozijeme toho, ze zacne oddelenie fungovat zase raz niekedy

ketrin85
27. júl 2012

Presne tak...ja som tam rodila pred 8 rakmi a bolo to tam fantasticke, vsetko nove, masazne kresla, super personal...skoda ze to zavreli...michalka55 myslim ze tu funguje uz len nejaka jednodnova gynekologia ale vsetko co suvisi s tehotenstvom sa chodi odlezat bud do LV alebo NR tu uz bohuzial nic pre buduce mamicky nieje, dokonca ani detske oddelenie aj to chodia lezat bud Nitra alebo Levice, co uz... ☹

michalka55
autor
5. aug 2012

@ketrin85 ..možem sa este opytat? :D ja mam lekara v ZM gynekologa a ked by som chcela aby ma aj odrodil? to sa asi neda ist niekde inde d porodnice a zavolat si svojho co? blbost 🙂 ...

ketrin85
6. aug 2012

@michalka55 juuj tak toto ti ja neviem povedat ale spytat sa ho na to mozes mozno by to zvladol....ale ja som prave cerstvo po porode rodila som v LV a je to ta NAJ PORODNICA aku som si mohla vybrat, lekari, sestricky, vsetko super takze sa nemusis obavat 🙂

michalka55
autor
10. aug 2012

@ketrin85 ..hej? taak dakujem 🙂 aa blahoželám 😉

ketrin85
11. aug 2012

@michalka55 dakujem 🙂 drzim palce 🙂

dodo42
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre