Pôrodnica ZH vs ZV

daja025
26. júl 2021

Ahojte máte niektorá čerstvé skúsenosti s pôrodom v pôrodnici Zvolen alebo Žiar nad Hronom? Zaujímal by ma skôr prístup zdravotného personálu respektíve váš celkový dojem z prostredia, starostlivosti o bábätko, či vám napríklad personál pomohol s dojčením atď...
Mňa čaká pôrod "až" v novembri ale už mi behá po rozume otázka kam pôjdem rodiť...
Ďakujem za všetky vaše skúsenosti 🙂

dijka123
26. júl 2021

@daja025 chod do bb radsej hladaj nemocnicu kde je perinatologicke centrum

vedvieskto
26. júl 2021

@dijka123 preto tou super starostlivosťou mala BB minuly rok 1280 pôrodov a ZV 1240

dijka123
26. júl 2021

@vedvieskto no tak bb je lepsia

dollyzv
26. júl 2021

Ja som rodila v novembri,ale za mňa Zvolen TOP..personál,pôrodné asistentky,lekári,sestričky..jedine jedna na novorodeneckom je nepríjemná 😂😂 ale ostatní personál super..mala som dvojlozkovy nadštandard(vlastná sprcha,wc,(to bolo najlepšie ☺️)televízor,prebaľovaci pult-pridam foto) aj jedlo úplne v pohode ;)
Obyčajne trojlozkove izby sú síce tiež prerobené,ale nieje tam pult(čo si osobné neviem bez neho predstaviť 😅) a ozaj keď sú tam 3voziky s bábätkami tak sa tam vôbec nedá pohnúť,o Tom že každú chvíľku plače jedno z 3 bábätiek je tiež nič moc. Sprchy a wc spoločné na chodbe,nič moc,najmä aspoň sprchové hlavice by mohli dať dokopy lebo voda strieka všade len na teba nie 😂 ale možno už dali,je to už 9mesiacov čo som tam bola 😁Ale tak nikto v pôrodnici nečaká hotel,ja som si chcela tie prvé dni s babom čo najviac uľahčiť,a teda tá sprcha a wc na izbe bolo ozaj na nezaplatenie ☺️☺️ aj preto,keď začalo plakať bábo,vedela si k nemu hneď dobehnúť 🙂

daja025
autor
27. júl 2021

@dollyzv super, ďakujem.. Ja som prvú dcérku rodila ešte v BS v pôrodnici a tiež som mala nadštandard izbu a určite to bolo veľké plus 🙂 len to som mala šťastie že som sa k nej dostala lebo bol veľký záujem o ne... Aj v ZV je "problém" sa k nim dostať z dôvodu veľkého záujmu?

dollyzv
27. júl 2021

@daja025 no,čo viem tak tiež väčšinou bývajú plne..ale presúvajú aj počas pobytu v nemocnici ak má rodička záujem,keď sa uvoľní miesto na nadštandarde 🙂 len sa treba občas pripomenúť 😁 ja som mala šťastie,hneď po pôrode má dali na nadštandard lebo bolo voľné 🙂

tonkaherecka
5. nov 2021

@dijka123 so ZV ani ZH skúsenosť nemám, ale BB nikdy viac

daja025
autor
5. nov 2021

@tonkaherecka ďakujem 🙂, ale nad BB ani neuvažujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre