Pôrodnica v Trenčíne - nadštandard

tigerca10
17. feb 2013

Ahojte, chcela by som rodiť v Trenčíne a byť v pôrodnici aj spolu so svojím starším synom. Aké máte skúsenosti s nadštandardom v Trenčianskej pôrodnici a v akej cenovej kategórii by som sa ocitla? Treba si termín zajednávať popredu?

zuzulica
17. feb 2013

@tigerca10 Ja tiež nad tým nadštandartom rozmýšľam,pozri stránky nemocnice, tam je cenník.

tigerca10
autor
17. feb 2013

@zuzulica Ano, videla som cennik, len neviem, do ktorej kategorie nadstandardu by som musela ist, ked tam chcem byt aj so synom...

popelka5000
17. feb 2013

@tigerca10 hmmm mna sa pytali po porode ze ci chcem nadstandard ale bol obsadeny cize smola 😒 ale tretikrat by som chcela aj ja ,pretoze to co som zazila naposledy na standardnej izbe fujky....

lila69
17. feb 2013

@tigerca10 teba by sa tykala cena 36 eur/noc. Iba v tejto izbe je mozne aby si mala niekoho z rodiny.

hela_tn
30. mar 2013

Nadštandardné su tri izby,jedna je pre dvoch,ta ma vlastne wc a sprchu, stoji 36€, dve su jednopostelove,jedna ma wc a sprchu, ta stoji 25€ a druha ma len sprchu bez wc, ta stojí 20€ na noc..
Ja som mala tu pre dvoch,bol so mnou manžel. Izba je veľká,su tam dve polohovateľné postele,dve kresla,stolik,stôl na jedenie s dvoma stolickami,postielka pre mimco,prebalovaci pult,telka,chladnicku,kanvica rychlovarna,veža,skrina,nočné stoliky,veľké umyvadlo na kúpanie,Sestricka chodí kúpať na izbu..podla mna je tam vsetko co treba;)
Rodila som pred 5 mesiacmi a bola som spokojná;)

jajka78
1. apr 2013

@popelka5000 a v com to bolo fujky? 😀

popelka5000
1. apr 2013

@jajka78 Svrabik mala jedna 😀

jajka78
2. apr 2013

@popelka5000 fuj,a to pocerna? aspon vas dali inam?

popelka5000
2. apr 2013

@jajka78 hej taka nejaka ... nedali nas inam lebo nebolo miesto....

zuzi81
10. júl 2013

Chcela by som sa informovat ako sa zajednava nadstandart v Trenčianskej porodnici , ci cez gynekologa alebo priamo v porodnici.

Dakujem

lussi2
23. júl 2014

@zuzi81 tie izby sa nedajú dopredu zajdnať?(. Ked budes v porodnici povies sestrickam a oni ta zapisu do poradovnika. Viem to z vlastnej skusenoti, v sobotu som sa vratila z nemocnice.Maju tu ale plne:(.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre