Pôrodnica v Šaci a na Rastislavke

marinka123
13. jún 2013

ahojte,
Máte niektorá skúsenosti s rodením v Šaci alebo na Rastislavke? Čo by ste mi odporúčali? Prípadne poznáte nejakého dobrého pôrodníka, ktorého by som si mohla zazmluvniť, v jednej alebo druhej nemocnici.
Za každú radu vám budem vďačná

terezka1947
14. jún 2013

@marinka123 ja som pred rokom aj nieco rodila v Saci....pekne prostredie..aj cistota....co sa presonalu tyka...tak az na zopar gestapaciek-sestriciek ok....lekara som mala zajednaneho...mne vyhovovalo,ze som mala doplatenu dvojku izbu a manzel tam mohol byt skoro do noci-resp.jasne,ze nebol...ale pokial to vyhovovalo spolubyvajucej...mohol byt do kedy chcel...nebazirovali na hodinach ani sestricky....lekari tiez ok...samozrejme az na zopar mladych veeeeelmi mudrych a doooolezitych blondin 😀
ale bola som spokojna a uvazujem,ze tam pojdem aj s druhym-ked bude 😉

stigma
14. jún 2013

ahoj ja som rodila v Šaci pred šiestimi mesiacmi a bola som spokojná..naozaj..ako piše terezka...prostredie čiste ...milý personál, ja som nemala zlú odozvu ani raz ked som niečo potrebovala, poradili boli ústretové...určite ti nebudú všetky sympatické no ozaj že nebuzerujú...aj ked ich zavolaš v noci ak si nevieš dat rady s bábom tak všetko ok...
Lekári tiež v pohode ale musiš si vybrat skor..aby si k nemu chodila aj na prehliadky, je to lepšie lebo už ta bude poznat a aj ty jeho a mozete si na seba zvyknút...dobrý porodnik je tam MUDr. Erik Dosedla a myslím, že teraz je už aj primar, no nie som si istá....je velmi dobrý na sekcie-cisarsky rez, ale ja som rodila prirodzene a bola som spokojná...pri porode je pokojný, rozvážny, nekričí, nedudre, skor je srandák ale k porodu sa stavia profesionalne....a aj mna upokojil lebo som trochu stresovala....manzel, ktorý bol pri porode tiež zdiela moj názor na neho.
Ale su tam aj iní dobrí no výber už nechavam na teba ...tebe musí sadnút..

marinka123
autor
14. jún 2013

A je to tak, že ak sa dohodnem napr. s Dosedlom, že ma odrodí, tak okrem toho zazmluvnenia ( 230 eur píšu v cenníku ) mu treba dať niečo navyše ?? 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre