Pôrodnica v Martine

lara0000
27. nov 2012

Ahoj mamicky chcem sa vas spitat ktora rodila v Martine? Je to tam ozaj take dobre ako hovoria.Viete pitam sa preto mam mensi problem mala som ist rodit do Ziliny sekciou ale primar mi ju zamietol.Mam totizto problemy s chrbticou odmalicka mam ochabnute brusne aj chrbtove svalstvo a ortoped mi povedal ze mozem mat komplikacie pri porode dalsia doktorka mi povedala ze mpozem mat problem to vytlacit ze aby sa mi nahodou nepridusilo alebo neudusilo a na zaver pan primar na gynekologii v ziline mi potom povedal ze som mlada ze to vzladnem. Tak teraz neviem najskor ta vystrasia a potom ta upokojuju predca je to zivot mojho dietatka a nechcem riskovat bojim sa. A martin s tymto zevraj nema problemy kazdy mi vravi ze mam ist do amrtina ze tam mi tu sekciu urobia tak som sa chcela spitat ci je to pravda ci to ma vobec zmysel ist tam.Dakujem za odpovede 🙂

modrofuzik11
27. nov 2012

v martine som rodila a bolo to super. personal aj prostredie. ja som vsak nemala ziadnu zdravotnu komplikaciu. lekari su vsak odbornici, myslim, ze sa rozhodnu spravne

janituska
27. nov 2012

ahoj rodila som v Martine a je to tam super a velky odbornici aj mne chceli robyt sekciu ale potom som porodila normalne malickemu sa nechcelo ist von 🙂

nikolik88
27. nov 2012

@lara0000 ja som tiež rodila v martine a bola som nad mieru spokojna 😉 sestričky a aj doktory boli úžasný 🙂 do žiliny by som už asi nikdy nešla je to tam strasne a aj prístup hrozný 😠

1010
27. nov 2012

Ja sa tiež pripajam som zamartin bola som tam rodit a maximalne som bola spokojna zo vsetkym,rodila som sekciou a nestazujem sa!za to do ziliny by som nesla v ziadnom pripade hrozne tam je personal neochotny sestricky take stare dievky,bola som tam na pasoch a som povedala posledny raz ,do brucha mi tam tak dobližily som myslelaze ujdem s tych pasou,vecka v hroznom stave!Odporučam Martin!

lara0000
autor
27. nov 2012

a preco si bola sekciou aky si mala problem?

magdi21
27. nov 2012

@lara0000 Ahoj, no neviem,či len tak v MT urobia sekciu.Na to musí byť fakt dôvod, ak budeš mať nejaké potvrdenia ako napr.od toho ortopéda tak ano..Ale len tak na dobré slovo, že im medzi rečou spomenieš , že máš problémy a či ti urobia sekciu tak to veru nie...Ja mám dáke skúsenosti a veru nie všetci lekári sú tam takí zlatí...Ja som tam rodila oboma spôsobmi, a veru ked nastal čas pôrodu, ešte 5 min pred sekciou, si jeden lekár overoval, či to je potrebné..Hlavne že na každom sone (a chodila som často) bolo písané odporúčaná sekcia..., aj napriek tomu , mi zdvihol adrenalín.... 😠

lara0000
autor
27. nov 2012

no od primarky z rehabilitacii mam napisane ze odporuca sekciu pre mozne komplikacie pri porode.no ved uvidime co mi povedia

wega123
27. nov 2012

@magdi21 presne tak, suhlasim s tvojim nazorom. Po mojich skusenostiach myslim, ze to v MT funguje tak, ze stari doktori sa drzia prirodzenych porodov "skoro" za kazdu cenu a mladi doktori nenechaju zeny az tak vytrapit. Je to vyslovene o cloveku. Ale myslim, ze sa nemusis bat, ved ked to nastane tak si na porodnej sale neustale monitorovana pristrojmi, takze ak by sa nieco dialo s dietatkom tak to isto nebudu natahovat. Drzim palce. p.s. ja som nejaku extra pripravu na porody nepraktizovala. Povedala som si, ze to zvladli miliony zien a v minulosti aj za inych krkolomnejsich podmienok, tak to zvladnes aj ty 🙂 (tak alebo onak)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre