Pôrodnica v Humennom - recenzie

margaret24
9. mar 2019

Ahojte chcela by som sa spýtať ako prvorodička ,že aká je porodnica v Humennom ? A ak mám od doktora papier z pľúcneho že mám ťažšie dýchanie až niekedy sa neviem nadýchnuť pomaly ,že odporúča spôsob rodenia sekciou ,či to len aby vedel primár že mám take ťažkosti alebo by mi mal rovno schváliť sekciou ísť rodiť .
A aj váš názor na sekciu by som chcela vedieť..

marcelas82
15. aug 2019

Ahoj.ja som tam bola akurát včera na poradňu pred pôrodom.od môjho neurológa mam na papieri citujem:indikovana sekcia..kvôli operované platničky (hernia L5/S1) a hneď ma zrušil,že to vraj nie je dôvod na sekciu.iba toľko.od vcera som nasratá,lebo teraz neviem čo si mám o tom myslieť. Celý čas som bola pripravená na to,že idem na sekciu,takže neviem vôbec čo teraz robiť.ci meniť nemocnicu alebo sa hádať s doktorom

sandri
15. aug 2019

@marcelas82 ahoj, skus zavolat neurologovi a povedz mu, ako k tomu pristupil gynekolog. Informuj sa, ci skutocne mozes rodit prirodzene. Ak to neurolog nwbude odporucat, zmen porodnicu. S platnickami nie je sranda... Na druhu stranu, mam kamosku, co ma velke problemy s platnickou a ma za sebou 3 prirodzene porody, cize nemusi to byt vzdy dovod na sekciu...

marcelas82
16. aug 2019

@sandri mam vyjadrenie tretieho neurológa,ktorý hovorí,že radšej by som mala ísť na normálny vzhľadom na to ,že by som sa rýchlejšie dala dokopy a aj kvôli alergii na fraxiparin. Takže momentálne je to 2:2 dvaja doktori za sekciu a dvaja za normalny pôrod.este čakám na jedného vyjadrenie,lebo už ani sama neviem.asi sa zastuplujem 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre