Pôrodnica Topoľčany - aktuálne info

skipo
13. mar 2019

Zdravím. Baby prosím vás o aktuálne skúsenosti s pôrodnicou v Topoľčanoch. Rodila som tu pred piatimi rokmi a nebola som spokojná. Nechali ma dlho prenášať, až bola plodová voda zla a samozrejme s tým prišli aj komplikácie, ale dopadlo všetko dobre. Rodila som vo februári, sestra ma nechala mrznut pri otvorenom okne a odokrytu. Dcérku mi priniesla v postieľke a odišla, ani som ju nevidela. Na druhý deň, keď sme mali prikladať k prsníku, tak mi ju priniesla...konecne som ju videla. Ale čo nestalo? Priniesla mi cudzie dievčatko, a ešte to bola moja vina, podľa nej...a strava bola otrasná, jeden deň som nemala teplú stravu. A sestrička ešte mňa hresila, ze nemám stolicu... To som ju mala mat z tej výživnej a teplej stravy??? Za 5 rokov sa toho mohlo zmeniť, preto vás žiadam o vaše skúsenosti. Ďakujem 🙂

burtonadka
30. apr 2020

ahoj @skipo, neviem ci si uz rodila alebo nie...
Ak si este nerodila, tak sa podla mna nemas coho obavat, nakolko TO porodnica 5 rokov dozadu bola uplne ina ako je dnes. Skus si o nej pozriet recenzie a uvidis, ze je to momentalne dobra volba.
Moj termin je az zaciatkom jula 2020, takze este nemam realnu skusenost, no recenzie ma presvadcili, ze je to ta spravna moznost na porod (a to si mozem vyberat medzi TN, TO, PE ci Bojnicami nakolko ich mam vsetky cca 30min od domu). 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre