Pôrodnica Spišská Nová Ves a epidurál

kubik12
2. jún 2018

Dobrý deň prajem, neviete ako je to z epiduralkou v Pôrodníci V Snv?? Ďakujem za všetky odpovede

ukulela
2. jún 2018

... ak mozem, este by som sa opytala sirsie - ako zabezpecuju epidural zdarma v nemocniciach, kde ho niekdy nepichli v noci, ked nemali napr anesteziologa?

nikelca
2. jún 2018

@ukulela ako myslis? Ja som z nr a tu ho nepichnu vobec k prirodzenemu porodu... ked som rodila v lv tak tiez mi povedali ze ak anesteziolog bude v sluzbe asanitke tak nebude ani epidural...

ukulela
2. jún 2018

@nikelca tak ale ministerstvo predsa schvalilo, ze poplatok za epi nebude - a takto stazuje pristup ku sluzbe (inac zadarmo) ... ja, keby som mohla, si za to priplatim, len nech ho dostanem aj v sobotu v noci! sa na to mozem vykandit, do pipiny ... potom radsej platit, ako zadarmo ponuknut, ale obmedzit!

nikelca
3. jún 2018

@ukulela v eviciach sa stale plati a stale je to tak ze ak tam anesteziolog nepride epiduralka nebude... zadarmo epiduralku na to aky bol okolo toho boom davaju iba vo statnych nemocniciach, je ich asi 12, z toho myslim ze Nr a Nz ju nemaju v ponuke aj tak...

ukulela
3. jún 2018

@nikelca no fasa ... idem si to prestudovat. epi nechcem za kazdu cenu, ale po skusenostiach chcem mat tu moznost a zadne vratka ...

ivushkaa
15. aug 2018

@ukulela kamoska rodila v Spišskej a nebol problem prisli jej z Aro epidural a neplatila nič.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre