Pôrodnica Piešťany - máte čerstvé skúsenosti?

emma132
20. máj 2019

Ahojte,mate niektora za posledne obdobie skusenosti s piestanskou porodnicou? Ake su Vase pocity,dojmy,skusenosti? Vopred dakujem.

asturia26
20. máj 2019

zdravim vas, ja som tam rodila pred 3 rokmi a mozem povedat, ze starostlivost lekarov dobra, vybavenie pekne, no sestricky velmi naladove, cest vynimkam, su tam aj starostlive a mile, ale su tam aj riadne neprijemne baby. Keby som si mala druhykrat vybrat miesto porodu, isla by som zjavne do Trnavy.

simona92101
23. máj 2019

Ja som rodila 2 mesiace dozadu,odporucam si vypytat VIP izbu orientovanu smerom na Vah,prikemne tam svieti slniecko,a budete mat pohodlie a klud s babatkom.co sa tyka porodu,rodila som expresne behom 30 minut,odrodila porodna asistentka a DR.Gleso uz prisiel iba na finale a zasit,ja som bola nadmieru spokojna hlavne s asistentkou,velmi prijemba mlada osobka,bez stresov ma navigovala co robit,ako dychat,doktora som si nezajednavala..s porodom aj starostlivostou deckych sestriciek max spokojnost,je tam aj laktacna poradkyna,treba ju oslovit,poradi a pomoze.co sa tyka stravy a hygieny- bohuzial je to biedne,odporucam aby vam rodina nosila jedlo,kedze dat kojacej matke gulas na veceru a na obed kapustu je podla mna trufalost. Inak v celku ok.

emma132
autor
12. jún 2019

@simona92101 dakujem za info. Uz to mame za sebou. Popravde,lekari a lekarky na gynekologic.porodnickom su uzasni,nemam co vytknut. Ale k chovaniu a pristupu sestriciek by som mala par vyhrad. Nebudem sa snad ospravedlnovat,ze mam prve dieta,neviem ho hned umyt,nakojit a zit v dokonalosti od prvej minuty...neraz ma ich pristupom dojali (cest vynimkam,lebo su tam aj uzasne,mile a chapajuce sestricky). Nebyt lekarov,neviem ci by som si este vybrala tuto porodnicu. Novorodenecke oddelenie ma sklamalo,zial. K strave a hygiene no comment. Bolo to poslabsie,ale viac ma sklamal uz opisany pristup...

asturia26
12. jún 2019

@emma132 ako som pisala... ale skuste na tuto zlu skusenost zabudnut a teste sa z maleho dietatka. Ja by som tiez uz druhykrat do Piestan rodit nesla, lebo personal by mal byt ustretovi, predsa len, matka si vytrpela vela bolesti, neovlada nic ani kojit , ani sa starat o dieta a tieto tetusky su tam od toho, aby nam pomahali a nie nas podcenovali. Drzte sa 🙂

simona92101
12. jún 2019

@emma132 to ma mrzi ze ste mali takuto skusenost,ale mate pravdu,niektore hlavne starsie sestricky boli velmi neprijemne a tiez namna ako prvorodicku pozerali cez prsty...hlavne ze to mate za sebou a ste ok.ja som to brala ako nutne zlo 😕

mmichaela700
17. jún 2019

Ahojte, ja mam termín tak za 5 týždňov, doktorovi som zrovna dnes povedala ze pôjdem rodiť do PN tak som aj nemilo prekvapená z recenzií na túto porodnicu. Ale chcem sa opýtať,.. Mam papier od doktora a s tým sa mam hlásiť v PN. Mam tam zavolať? Ci rovno tam ísť? K tomuto som inštrukcie nedostala.ďakujem

simona92101
17. jún 2019

@mmichaela700 ono sa to da vydrzat,nieje to take hrozne.jedlo aj hygienu treba pretrpiet a treba sa tesit na prichod domov s drobcom. Aky konkretny papier mate?

mmichaela700
17. jún 2019

@simona92101 ako keby nejaký výpis z poslednej poradne a ultrazvuku, prípadne nálezy atď. A napísané hlásiť sa v nemocnici. Váhala som nad Galantou asi som sa mala pobrat tam 😐

simona92101
18. jún 2019

@mmichaela700 ani ta Galanta nieje nic extra..a lekar vam kazal predlozit tieto dokumenty este pred porodom? Lebo v PN sa vypisuje pred porodom taka anamneza,A4 papier kde su otazky o zdr.stave,choroby v rodine,priebeh tehotenstva,ci si prajete epidural atd..ked tak si tam len zavolajte,opytajte sa na to,a tieto dokumenty prinesteaj s tou anamnezou do porodnice. Ta A4 sa dostava na pásoch v nemocnici,kam na ne budete chodit?

mmichaela700
18. jún 2019

@simona92101 Áno, všetko čo mi povedal "páči sa s týmto do nemocnice kam pôjdete rodiť", o tých pasoch som počula to isto budem tam chodiť ale až o dva týždne vraj.Telefon mi nikto nedvíha, tak nakoniec tam asi aj tak budem musieť ísť. Ďakujem

simona92101
18. jún 2019

@mmichaela700 asi naistejsie tam ist,na pasy by vas mal objednat vas gynekolog a tam vam da potom aj tie dokumenty k porodu..inak v pohode sa da ist na porodnicke oddelenie,popozerat sa,poinformovat

adka1122
18. jún 2019

@mmichaela700 porodnica v Piestanoch sa momentalne preraba, rekonstruuje...pisali to dievcata v skupinke Porodnica Piestany...ze sa momentalne lezi na gynekologickom oddeleni...prerabka by mala byt hotova v juli....

mmichaela700
18. jún 2019

@simona92101 dovolala som sa, objednali ma na pásy už vo štvrtok a teda vraj majú toho tak veľa že možno ma ani nevybavia, pretože MUDr Karaba bude mať dovolenku 2tyzdne a ďalší týždeň zasa niekto od nich, čiže 3tyzdne budú stáť, ak by mi dali termín po, tak už je zasa neskoro. 🤦‍♀️ Toto obdobie dovoleniek je hrozne, ja to chápem ze aj lekári sú ľudia ale nechápem ze ho nemôže nikto zastúpiť.

miriama250897
22. júl 2019

Ahojte, neviete od koľkej robia v Piešťanoch v nemocnici tehotenské sono? Pretože som sa objednávala a nie som si istá ci som počula správny čas. Za odpovede Ďakujem 😊

eduska
22. júl 2019

@simona92101 prosim vas, uz su vip izby dve?

simona92101
22. júl 2019

@miriama250897 od 8mej rana

simona92101
22. júl 2019

@eduska ano dve,jedna drahsia otocena smerom do dvora(tmava izba,vyhlad na steny Magnolie),ma svoju kupelnu s WC.druha izba vyuzivana ako lacnejsia VIP,bez kupelne a WC ale otocena smerom k vahu,slnecna.su tam 3 postele ale za 15 e na den mozete vyuzivat izbu sama.myslim si ze je to lepsia varianta,s malou sme mali klud,nik nas nerusil,mohla sa slnit pri okne.

miriama250897
22. júl 2019

@simona92101 a každý deň robia rovnako? Pretože ja idem vo štvrtok a ja som počula čas ze začínajú od pol 1 tak teraz neviem

simona92101
22. júl 2019

@miriama250897 tazko povedat,zalezi asi ako maju aj sekcie naplanovane,ja som bola aj na pol 10 objednana a cakala som aj tak v cakarni este

miriama250897
22. júl 2019

@simona92101 no nevadí aj tak ďakujem 😊 budem sa spoliehať ze som dobre počula 😁

eduska
22. júl 2019

@simona92101 fakt? To prvy raz pocujem. Ja som bola na tej ktora je otocena do dvora. Takuto moznost mi veru nik nepovedal. Dakujem za info.

simona92101
22. júl 2019

@eduska maju taku novinku.maju to aj na stranke porodnice,je o 2 e lacnejsia.ja som sa odmietla tlacit na spolocnych izbach,mamicky frflali ze su nevyspate,budili sa navzajom.samozrejme,pokial je vela mamiciek,tak vam nedovolia byt na izbe sama.nas bolo malicko,takze s tym problem nebol.

eduska
22. júl 2019

@simona92101 tak to je fajn. Mne jedine co vadilo na tej vipke do dvora, ze sa maly nemal kde slnit, lebo mal silnu zltacku. Inak mi uplne vyhovovala 🙂

simonnesk
13. okt 2019

Ahojte, rada by som sem prispela úplne čerstvou skúsenosťou, nakoľko tu v PN v pôrodnici stále ležím. Prístup lekárov a sestričiek je naozaj úžasný a človek sa tu naozaj cíti skoro ako doma. Mám nadštandard izbu- mala som šťastie, bola ako jediná voľná 🙂. Izba je pekná, čistá a jej hlavnou výhodou je, že môžete prijímať návštevy na izbe v podstate počas celého dňa. Pôrodníka si odporúčam dohodnúť, aspoň pre mňa to teda bolo takto lepšie. Inak, rodila som cisárskym rezom a som prvorodička. Robil ho pán MUDr. Karaba a fakt môžem len odporúčať...mily, citlivý a zároveň profesionálny prístup. Čo sa týka samotného CR, no mala som predtým hrozný strach a paniku..no veľmi mi pomohol samotný pán doktor a aj sestričky. Zotavovanie - CR mi robili v piatok doobeda, včera som už chodila po svojich a starala sa o malú. Dnes sa cítim výrazne lepšie. Samozrejme, že to celé nie je bez bolesti, ale lepší sa to naozaj každým dňom 🙂 takže za mňa zatiaľ spokojnosť a môžem odporúčať 🙂

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkazindonezie
26. aug 2020

Rodila som prvý krát, sekcia. Doktori milí, na úrovni, aj šitie od pani doktorky bolo kozmetické a môžem byť rada ze ma nešiel muz🙂
Bolo to moje prvé dieťa a prvá veľká operácia. Veľmi zlú skúsenosť mam so sestričkami, ale ze veľmi. Nepomôžu s prisatim, iba sa po vás pozerajú a skúšajú co vydržíte. Hrozný prístup, 2-3 sestričky možno boli fajn, ale ostatne fakt nechápem na čo robia robotu ku ktorej majú odpor. Ďalej nerozumiem prečo nás stavali na nohy až po 30 hodinách, inde aj skôr. Kuchyňa celkom ok, vybavenie izieb priestorovo nula bodov,WC spoločne maličké rovnako tak sprcha.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre