Pôrodnica Piešťany

Dnes o 11:15

Zdravím, aké mate skúsenosti s porodnicou Piešťany za posledny rok max 2 🙂 ďakujem

petronellla87
Dnes o 11:33

Ja som tam za posledné 2 roky rodila 2x😅 skúsenosti mám len dobré, neviem co konkrétne ta zaujíma 🙂

autor
Dnes o 11:54

@petronellla87 asi celkový priebeh, či si nemusela len ležať, ako často monitorovali bábätko, aki boli lekári sestričky 😁 rodila si prirodzene? Bez vyvolavacky? 🙂

petronellla87
Dnes o 12:31

Sestričky, lekárky aj PA boli super všetky s ktorými som prisla do styku🙂 rodila som prirodzene, bez vyvolavania obe. Pri prvom pôrode nebola ešte pôrodnica prerobená, vtedy bola jedna veľká sála oddelená takým paravánom, a za ním rodila ďalšia baba. Vtedy som skôr ležala alebo sa len tak prechádzala okolo tej kozy lebo tam nebolo veľa miesta. Teraz Pri druhom pôrode už bolo po prerabke a máš celú sálu pre seba aj so sprchou a WC, čiže to už som chodila zvesela 😅 ešte ma napadlo ze pri prvej som nemohla piť ani jest a Pri druhej už áno, tak to bola taka zmena ešte. No a bábätko monitorovali prvú stále, a druhu tuším už nie, sa mi zdá že keď mi robili naparku aj keď som tak pochodovala okolo izby tak som nebola na tom prístroji napojená. A pri oboch som mala aj epi, pri prvej bez problémov, ale pri druhej začali po podaní trocha klesať ozvy tak zavolali primarku, a ta mi pichla niečo na aby boli silnejšie kontrakcie a o 20 minút bola malá na svete😃 inak aj počas pôrodu všetko vysvetľujú, pýtajú sa či súhlasíš aby ti podali lieky, prepichli vodu, vyšetrili ta atď

autor
Dnes o 12:34

@petronellla87 tak to sa teším, za 2 týždne mam termín a som rozhodnutá pre Piešťany, prvé som rodila v TN a to bola čistá katastrofa... Dnes má moja gyn ale zneistila že do PN by nešla keby náhodou nastanú komplikácie že je to mala pôrodnica atď...