Pôrodnica Nové Zámky

sveronika94
17. okt 2016

Zdravim zenicky, mam termin porodu 6.11.a chystam sa do Zamkov, ktora ma odtial nejake skusenosti ? dakovalaaa 🙂

ninuuus
18. okt 2016

Obidve deti som tam odrodila, nemam sa na co stazovat. Inak je tu aj skupina porodnica nove zamky.

michaelachmurova
18. okt 2016

tiez by ma to zaujimalo, male by som mat planovanu sekciu, kedze uz jedna bola a este je zatial aj krpec priecne otoceny a moj gynekolog-porodnik rodi len v nz, tak ci tam ist, neviete nahodou aka je tam situacia prilozenia babatka co najskor (resp, ked to zdravotny stav dovoli) a ake su tam nadstandardne izby, lebo co som citala v sprievodcovi porodnicami, tak sa velmi okrem sukromia o nejakom ani len standarde neda povedat.

sveronika94
autor
18. okt 2016

ja som citala na ich stranke vsetko o porodnickom oddeleni,,,,da sa tam zaplatit nadstandard izba,moze byt aj otecko pri porode,tiez za priplatok....tam sa vsetko viete docitat....a tusim aj dovoluju prilozenie babatka,,ale naozaj bez zdrav.komplikacii....prilozit by som ho urcite aj ja chcela,,tak sa nechajme teda prekvapit,,

sveronika94
autor
18. okt 2016

http://www.nspnz.sk/odd-gyn.html
tu sa to pise,vsetko o nich

nivea777
18. okt 2016

@michaelachmurova v NZ je jedna vip izba a stoji 33,2 €,kedze je jedno tak to je o stasti ci bude volna vobec.. citala som si porovnania porodnic bolo tam pisane ze sa neda zaplatit si porodnika,takze s lekarom to je tak ze bud bude mat sluzbu alebo nie.. ak sa rodi cisarskym tak neprikladaju babo a dieta prinesu k matke po 48 hodinach od sekcie,ak je vsetko ok..

sveronika94
autor
18. okt 2016

@ninuuus ano ? to som si ani nevsimla, idem tam kukuk
dakujem

sveronika94
autor
18. okt 2016

@nivea777 ,,ja som sa aj preto rozhodla ist do NZ,lebo tu na okoli blizo Sale,nieje nijaka dobra nemocnica,,,zo vsadial som pocula aj citala,zle skusenosti mamiciek. V Novych Zamkoch mi zachranili lavu oblicku,v poslednej chvili,,tak odtial mam dobre,vseobecne skusenosti. doktora nemam ziadneho vybrateho,a nadstandard izbu,by som aj chcela,ale nepovazujem za potrebne,az tak.,,bude ako bude,,najma nech je maly v poriadku ked sa narodi

nivea777
18. okt 2016

@sveronika94 ja som zvazovala aj NZ ale nakoniec vyhrala Nitra kvoli vacsim odbornikom ako su v NZ,rozhodla som sa tak kvoli babatku.. prajem ti pekny porod,nech je vsetko v poriadku

myrjam6
18. okt 2016

@nivea777 Sesternica rodila v Nitre pred par mesiacmi, a bola sklamana, a v NR nemaju teraz ani anesteziologov... :(

nivea777
18. okt 2016

@myrjam6 asi je to individualne.. kamaratka tiez 2 mesiace dozadu rodila v NR a bola super spokojna,zachranili jej babatko...

myrjam6
18. okt 2016

@nivea777 Ved urcite, kazda zazije nieco ine...je to vsetko o stasti...

nivea777
18. okt 2016

@myrjam6 ja mam hlavne trochu averziu voci NZ kvoli tomu co tam kolegyna zazila..

sveronika94
autor
18. okt 2016

@nivea777 dakujem ti za prianie 🙂

sveronika94
autor
18. okt 2016

@nivea777 dufam,ze nic az take hrozostrasne,ci ?

nivea777
18. okt 2016

@sveronika94 no mala problemy nejake kvoli ktorym bolo velke riziko pri prirodzenom porode,aj mala naplanovanu sekciu ale lekari do nej "hucali" ze to skusia normalnou cestou..az skoro vykrvacala a museli rychlo rychlo robit cisarsky... nastastie je ona aj dieta v poriadku ale bolo to za 5 12

katrina78
18. okt 2016

Ja som mala v Zámkoch obe deti obe cisárskym písala som ti aj svoj príbeh o tom druhom no je toho strašne veľa vymazala som to, nechcem ťa strašiť ,no mala som tam spoluležiacu tiež zo Šale a ona si vychvalovala.Moja rada,nedávaj si robiť spinál nevedia to pichať ja som celý cisársky prežívala hrôzu,a keď bolo po všetkom na druhý deň obrovské bolesti hlavy anesteziolog za mnou ani neprišiel.Pchali ma tam práškami podpísala som revers na 6.deň no bolesti hlavy trvali 2.týždne.Nevedela som fungovať ani postarať sa o rodinu je to stav pri ktorom len ležíš.Kamoške sa to isté stalo ona rodila 2.mesiace predomnou.Držím palce aby si to porodila riadnou cestou.

sveronika94
autor
18. okt 2016

@katrina78 dakujem ti za nazor,,aj ja dufam,ze vsetko pojde tak ako ma,,,a nad spinalom ani neuvazujem,,,,zenske telo je zvyknute na takuto bolest,,,len to je to,ze kazda ma prah bolesti iny,,,ja som mala a aj mam bezproblemove tehotenstvo,,,bez opuchov noh,bez zvracania, bolesti krizov...maly ma usetril tychto bolesti,tak dufam,ze to aj primerane dopadne...

katrina78
18. okt 2016

Držím palce,a vela zdravíčka obom. 🙂

sveronika94
autor
19. okt 2016

@katrina78 dakujjemmm,,,a vam nech sa dari...a najma v zdravi

myrjam6
31. okt 2016

@sveronika94 a veronika ty kedy mas termin?

laura43
3. nov 2016

Ahoj.Ja som dcerku rodila cisarskym v plnej narkoze pri dr.Halmesovej pretoze som bola uz starsia.Sestricky boli velmi mile a ochotne.Treba sa ale na vsetko pytat.Som velmi spokojna.Da sa dokonca pozriet pred porodom porodnu salu ak chces.Ma to na starosti pani Kalmanova.Velmi zlata a prijemna pani.Drzim prsty a prajem nech to dobre dopadne.😊

sveronika94
autor
8. nov 2016

Ahojte vsetci,,takze porod mame uspesne za sebou,,,narodil sa nam syn 2800 g , a 48 cm, rodili sme v novych zamkoch, a musim povedat,,som spokojna,,ci s personalom pri porode , ci so sestrickami na izbe, aj strava je tam v poho,,,nemala som dlhy porod,nato ze som prvorodicka....24,10. to na mna prislo o 6 rano sme dorazili do nemocky a o 7;05 bol maly na svete...tak maly ma dlho nepotrapil..

laura43
9. nov 2016

Gratulujem.Prajeme vela zdravicka a vsetko dobre. 🙂

sveronika94
autor
9. nov 2016

@laura43 dakujemee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre