Pôrodnica na Myjave

1misicka1
21. sep 2014

dievčatá máte skúsenosti s porodnicou na Myjave a aj s konkrétnymi doktormi?

barborka776
23. nov 2014

Ja môžem jedine odporučiť, výborná starostlivosť, pôrod a aj celý ich kolektív. Ani som odtiaľ nechcela odísť 🙂
Sú perfektní, všetci 😉

kuukii
24. nov 2014

Ahoj. 🙂
Tak isto môžem len odporučiť. Lekári perfekní aj z detského. A sestričky niektoré super a niektoré brať s nadhľadom. Treba si hovoriť, ako sa budem chovať JA budú sa aj ONI. A počuvať. Doma si už budeš robiť po svojom s babätkom. 🙂 a ukončím to vetou keď rodiť alebo nejaký problém tak jedine u mňa Myjava. Keď nejaké otázky kľudne IP. 😉

1misicka1
autor
24. nov 2014

@barborka776
@kuukii Uz viem babulky, bola som aj ja velmi spokojna, ale mne sa domov chcelo 🙂 porodnicke sestricky na 100% a tie detske, no, nasli sa tam dva kusy co boli nemile ale co uz.. a rodil ma dr.Krc a je uplne super, predtym som poznala len primara Gasparika ale aj ostatni su super. A aby som nezabudla, detsky doktor Nosko, velky odbornik a skvely pristup k mamickam.

barborka776
25. nov 2014

Ja práveže ked som bola po pôrode pred sálou na chodbe tak jedna z tých pôrodných nebola veľmi príjemná, ale ani pred tým ani potom som ju nevidela. Povedala mi že ked som neviem ani zatláčať maternicu nemala som si robiť dieťa...ale znova len tam 😉 a to bývam 100km odtiaľ

kuukii
26. nov 2014

@1misicka1 detské sestričky to bolo horšie ale človek musí zvládnuť. Nič druhé mu neostáva☹ a Nosko ozaj palec hore super lekár, všetko vysvetlil ako má. A uplne s kludom. Kiež by všetci lekári boli ako on. 🙂 a doktori z pôrodnice tam ja nemôžem vytknúť nič. Rodila ma Briešková ale chválim si. 🙂

kuukii
26. nov 2014

@barborka776 neboj mne zasa sestrička z detského vynadala, že ako som si dovolila nechať dieťa v kuse spať 5 hodín. Človek prvý krát ide rodiť a oni si myslia, že všetko ovláda. 😒

lusi24
26. nov 2014

Ja som bola velmi spokojná my pôrodnicou.sestricky fajne.krc ze je dobrý doktor.ha ha dobra volovina je. Mna rodil Tallo aj tou mladou doktorjou a som plbo spokojná. Na deckom oddeleni fajn ja som mala maliu hmes na ten den po porode pri sebe a sestričky mi pomahali aj kojit malu ucili ma a aj boli milé kwd som nemala mlieko chodila som za nimi a nebol ziaden problém

1misicka1
autor
27. nov 2014

@lusi24 preco si to myslis o Krcovi? Mas neaku skusenost?

lusi24
27. nov 2014

@1misicka1 ano on ma mal velice rodiť rano o 5 mi dal tabletku a celý den ma nechal tak na čakačke ani tlaky ani nič som mnemohla ani sa najest isť ani nič až večer prišiel tallo a povedal že to nemá cennu že budem slabá že sa mám najesť a odpočívať aby som nabrala sil

kuukii
27. nov 2014

@lusi24 to je to, že na niektoré mamičky sú asi sestričky iné. Ja som tiež mala malú pri sebe aj keď som bola vyčerpaná som povedala, že zvládnem. A pritom človek milý a nikdy by si nedovolil odhovárať skúsenej osobe. Ale tak ako sa niektoré chovali smutné ☹. Ale to je zasa také posunutie vpred aby som vedela pri druhom dieťatku. 🙂

katka1601
17. dec 2014

Ja som rodila tiež na myjave a spokojna som bola.Mala som to stastie ze uz som do porodnice prisla s kontrakciami a v noci.takze som rodila iba ja a trvalo to 5hodin.keby idem druhy krat tak urcite na myjavu.tiez som zazila aj mile aj nemile sestricky ale ani ja nemam kazdy den usmev na tvari takze v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre