Pôrodnica Komárno 2020

d_aniel_a
24. jún 2020

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o Vaše skúsenosti a spokojnosť s pôrodnicou v Komárne.
Ďakujem za každú odpoveď 🙂

obleckonika
24. jún 2020

Ja mám pozitívne skúsenosti pôrodnicou v Komárne 😊 keď som bola tehotná mala som také menšie problémy tak som chvíľku ležala v nemocnici v Galante a viem to porovnať.Personalom som nemala žiadni problém no primár tam bol strašný.Tak že som sa rozhodla že porodim v Komárne keď že Galanta aj Komárno je 30km od nás a neoľutovala som to.Primár bol veľmi milý ochotný aj sestričky boli veľmi milé až na jednu ale tak stým treba rátať .Zamna super nemocnica ja ju môžem len odporúčať ☺️Keby že idem druhý raz rodiť tak určite neváham a idem tam😊

d_aniel_a
autor
24. jún 2020

@obleckonika Ďakujem a rodila si tento rok? mala si vybaveného nejakého doktora?

obleckonika
24. jún 2020

Veď to že rodila som pred 11mesiacmi malá bude mať už v Auguste rok 😊 veľmi ten čas letí ☺️ veď to že som nemala vybaveného nijakého doktora ani som tam vôbec nikoho nepoznala ani doktorku ktorá bola pri pôrode a to som mala prvý pôrod 😂

d_aniel_a
autor
24. jún 2020

@obleckonika Ďakujem za odpoveď ;) tiež idem na to 1x :D a som dosť vystresovaná z toho, že pôjdem do neznáma (ako asi každá) a že nemám vybaveného žiadneho lekára - takže si ma dosť ukludnila ;)

obleckonika
24. jún 2020

Aj ja som mala také isté pocity ako ti to je úplne normálne ale teraz by som sa už tak nestresovala všetko dopadne dobre neboj ja mám veľmi dobré spomienky aj na nemocnicu aj na samí pôrod ktorého som sa tak veľmi bála.☺️Hlavne sa nestresuj mysli pozitívne a bude všetko ok 😊.Na kedy máš termín keď sa môžem spýtať ☺️

d_aniel_a
autor
29. jún 2020

@obleckonika Ďakujem termín mám začiatkom septembra 🙂

smiling89
8. júl 2020

ja som rodila september 2019 a mozem iba odporucat...Ti lekari su tam uzasni, zalezi im na pacientke a su za prirodzeny porod. Ja som mala nakoniec sekciu, ale aj po nej mi chodili dietatko prikladat na pooperacnu izbu a toto sa nerobi vsade...je tam velka podpora dojcenia a vztahu matka-dieta. Ale ked som tam sla prvykrat a uvidela tu budovu zvonka trosku ma to vystrasilo 🙂

zuzka1502
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre