Pôrod v Rakúsku vo Viedni

lucia2904
2. aug 2012

Ahojte,vedel by mi niekto dat neake info ako to funguje vo Viedni.Ako to tam prebieha a o co je to lepsie ako na Slovensku....Dakujem

susann83
2. aug 2012

Ahoj Lucia. Ja som rodila v Jan.2011 v Lainz alebo v Hitzing Krankenhaus. Najprv som chodila tam na cvicenie aj pripravu na porod. Nakoniec som rodila cisarskym, lebo maly nebol v poriadku. Bola som velmi spokojna, super pristup, profesionalita. Snazia sa tam skor o to aby slo vsetko prirodzene. Samozrejme nasli sa aj vynimky u sestier, ale to mas uplne vsade. Jedna detska sestra ma uplne vystresovala, lebo maly nepriberal, ale potom druha bola uplne super - aj laktacna poradkyna a ona mi velmi pomohla.
Takze ked zijes vo viedni, urcite by som rodila tu. A na tej nemocnici je aj to super, ze to nie je monoblok, ale viac pavilonov, tak nemas bludisko v jednej obrovskej budove

lucia2904
autor
7. aug 2012

Ahoj Susann..Dakujem za info,si zlata a velmi si mi pomohla aspon citanim.......aj jeden z dovodov preco som odisla je tento,ze tu su lepsie podmienky aj pre rodicku a aj pre dieta.....a hlavne ze maju buducnost........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre