Pôrod v Košiciach - stará nemocnica

smile20
19. dec 2015

ahojte, poraďte mamičky, ktoré ste rodili v starej nemocnici, vybavovať si doktora na pôrod alebo nie?

1henika1
20. dec 2015

ahoj 🙂 ja som tam nemala vybaveneho doktora ale chvalabohu som bala spokojná ,,od prvej poradne v nemocnici som mala na neho stastie a nakoniec Aj pri porode bol :-P taze u mna mal 100% 🙂

bubo03111
4. jan 2016

Ahoj ja som nemala tiez vybaveneho lekara, ale tak ako aj prva dcera,tak aj druha sk vybrala datum kedy mal sluzbu jeden uzssny doktor ;) takze taktiez spokojna...inak ak pojdrs rodit su tam stale 3 lekari takze ri aj daju na vyber ak a da ;)

smile20
autor
4. jan 2016

A neviete mi ešte poradiť, obliekajú v nemocnici novorodencov do ich vecí alebo si musím doniesť z domu?

1henika1
4. jan 2016

Ja som si doniesla svoje veci pre maleho ale oni mi ho tam obliekli ... 🙂 aspon na cestu domov som mala pripravene 😉

smile20
autor
5. jan 2016

Na cestu domov to je jasne, ze uz svoje veci, ale za ten cas co budeme v nemocnici som myslela 😉

1henika1
5. jan 2016

Tak to oni obliekaju ... 🙂

slaviena25
28. jan 2016

dobrý deň, ja chcem ísť rodiť do starej nemocnice a stále riešim či si mám zaplatiť doktora alebo nie.. a inak ak by som chcela v porodnici aby mi synčeka obliekali do mojich košielok bol by s tým problém?

bubo03111
30. jan 2016

@slaviena25 ja som tiez riesila ten isty problem zazmluvnit,nezazmluvnit? Taktiez ako to byva zvykom skoro vsade ten pozna toho tamten toho a tak...ale ja som dcerke pekne uz v brusku hovorila nech si pozrie zmeny ako pracuje domtor Kraus a nech si niektorý z tych dnj vyberie Ktorý sa jej bude pacit :D aj ked počas chodenia na poradne som si oblubila tiez dr. Linkescha ten bol tiez veeelmi mily a zo žien uz spominanu dr. Krausovu 🙂 neviem no je to tazka otazka ci si vybrat alebo nie lekara....ale zase vyberieš si,zaplatis si ho a co ked nepride v tom case bude odcestovany? Napriklad ak ides na vecernu zmenh rodit tak mas Vždy tam 3 lekarov z ktorych si vies vybrat v podstate 🙂 takze mozno aj je lepsie peniazky nechat pre synceka aby si si nieco kupila ;) a co sa tyka obliekania neviem ti povedať ako budu reagovat vies možno aj budu suhlasit lebo oblecenia nemaju velmi vela, ale zase na druhej strane nieco sa ti strati omylom lebo pride druha zmena maly sa pogrcka a oni pridu a prezlecu a Hodia do spinaveho a z tamade vyhrabavat z vreca noo. Vydrzis podla.mna tých par dni majú aj pekne košieľky nie len obyčajné biele 🙂

slaviena25
31. jan 2016

@bubo03111 ďakujem krásne za odpoveď 🙂 ja som predvčerom bola v starej nemocnici pretože na porodnickom máme známu 🙂 videla som všetko a bola som nadmieru spokojná.. áno moje oblečenie tam dávať nebudú aby sa doistoty nestratilo 🙂

bubo03111
1. feb 2016

@slaviena25 potom daj vediet ako si dopadla samozrejme ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre