Pôrod u MUDr. Janky Mikulovej

amelie123
9. apr 2013

Dievčatá, rodili ste niektorá v Košiciach pri dr Janke MIkulovej? Našla som rôzne témy, ale všade sa rozoberala len ako gynekologička. Ja k nej chodím už niekoľko rokov, chcela som vedieť, aké skúsenosti ste mali s ňou pri pôrode. vďaka za rady🙂

niki18
9. apr 2013

@amelie123 tak ja som u nej nerodila, ale chystam sa, takze by som tiez rada privitala neake nazory tych, ktore to uz maju za sebou 😉

amelie123
autor
9. apr 2013

@niki18 dúfam, že sa niekto ozve🙂

ivkafu
14. apr 2013

@niki18
@amelie123 dievcata ja chodim k nej uz par rokov a rodila som pri nej, len sa pytajte 🙂

amelie123
autor
14. apr 2013

@ivkafu to je super🙂 mňa zaujíma ako si s ňou bola spokojná ako s pôrodníčkou, aká bola? a v ktorej nemocke robí pôrody? v starej? čítala som takú info, že za ak si chceš v starej vybrat lekára, musís si priplatiť vyše 150 eur... ale možno som to len zle pochopila. Platila si niečo, za to, že si chcela rodiť pri nej? vďaka za info🙂

niki18
14. apr 2013

@ivkafu nooo, ja by som tiez rada vedela, co si o nej myslis ako o porodnicke, kedze ako s doktorkou sme s nou vsetky spokojne 🙂 a druha otazka, aky si mala pocit zo starej nemocnice???Neake typy pre nas - buduce prvorodicky???? 😉 Ja sa priznam, ze sa mi tam velmi nechce 😒

ivkafu
14. apr 2013

@amelie123
@niki18 je to v prvom rade zodpovedna lekarka a v druhom skvela zena 🙂 🙂 🙂 myslim si ze k tak jedinecnemu zazitku v zivote zatiat dvoch ludi som si vybrala osobu ktorej som dvoverovala na 100%.
1: Dievcata ona bola uplne,uplne kludna a v pohode na sale, vysvetlila mi co som sa pytala , ukludnila ma, ani neviem co viac napisat pre nas s manzelom to bol prijemne straveny neskori vecer, kedze maly sa narodil 22,45 s nadhernym zaciatkom.
2: ano ona robi porodnicku v starej nemocke 😝 , no na to sa neda pripravit, ale porodnica na vysokej urovni no a novorodenecke podla mojich skusenosti tak nechcem vas vystrasit, ale nic prijemne, ale asi to zalezi zase od zeny aky ma s toho pocit. Ak by sme mali druhe zase by som tam sla a to len koli nej.
3: @amelie123 ja som neplatila nemocke nic, mne to tak vyslo, ked mala sluzbu, ona si ma aj tak do poradne v nemocke volala a povedala po kontrole ze do rana porodim 😲 ale my smejej po sestonedeli odniesli nieco uz s malym aj ho chcela vidiet, my sme tak chceli s manzelom.
Sukromne cislo mi dala keby nieco kedykolvek volat, po porode chodi na izbu skontrolovat akosa mas, ked som bola doma, tak mi volaa ako sa mam....velka ochota a spokojnost, v dnesnej dobe az nevidane.

niki18
15. apr 2013

@ivkafu tak diky moc za nazor 🙂 predsa len, ak vsetko pojde tak ako ma, tak tych par dni v nemocnici budem musiet neako prezit..niesom ani jedina, ani posledna....nemocnica predsa nieje 4 * hotel nanestastie 😒

amelie123
autor
18. apr 2013

@ivkafu dakujem aj ja🙂 ešte ma zaujíma ako to bolo potom s kontrolami? chodila si od istého času na tie posledné kontroly priamo do nemocky alebo až do konca k J.Mikulovej? a ona sa pýtala, kde by si chcela rodiť, ona začala túto tému, alebo si jej ty povedala, že by si ju chcela pri pôrode?

ivkafu
18. apr 2013

@amelie123 🙂 to je ok, chodila som ku nej, ale do nemocnice, ked mala ona sluzbu, vzdy si ma tak zavolala a asi od 35tt, potom sa uz chodi do nemocnice ci chces rodit pri svojom gyn., alebo nie..
Ja som jej to spomenula asi akolo 19tt, ale to bolo este daleko na nicom sme sa nedohodli a ona ani nevedela kedy bude mat dovolenku, a po case asi okolo 33tt uz ked som vedela ze pojdem na poradnu do nemocnice tak som sa jej opytala ci snou mozem ratat, ze chcem pri nej rodit na 100%, tak mi dala aj cislo sukromne a bola dohoda, no uz som len k nej chodila na poradnu, aj mi ona monitor robila a ma vysetrovala ona a chodila som na poradnu hore na poschodie kde su porodne saly nie dole do ambulancie....

jenn44
15. nov 2016

Dievčatá,je tu ešte niekto? Potrebovala by som sa poradiť ohľadom dr Mikulovej na Panelovej. Cisarak mal u nej niekto? Dakujeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre