Pôrod na Antolskej v auguste 2012

jolly84
29. feb 2012

Ahojte babenky, verim, ze nas je tu viac s danym terminom. Mate niekto skusenosti s Antolskou? 😉

bbubinkaa
2. mar 2012

aj ja mam teno termin, nemam skusenosti, ale aj ja tam chcem ist... 🙂

feuer
2. mar 2012

ahoj ja mam skusenosti a v auguste mam tiez termin a o inej nemocnici ani neuvazujem mne sa pacilo bola som spokojna. pristup bol fajn.

saranata
2. mar 2012

@jolly84 ahoj, rodila som tam dva krát a budem tam rodit aj teraz v auguste🙂 maximálna spokojnost🙂

cicimon
2. mar 2012

podobne spokojnost

rajulko
2. mar 2012

Ahoj aj ja som bola spokojna. Aj si ides platit doktora? Ak ano mozem odporucit MUDr Malovu 🙂 Aj ked na Antolskej su zevraj vsetci dobri 🙂

jolly84
autor
3. mar 2012

babulky, dakujem krasne za reakcie, ktore mi dopomohli k rozhodnutiu. myslim, ze si nebudem nikoho zazmluvnovat a ked uz predsa ano, tak MUDr. Paldia - vyborny odbornik a moj byvaly gynekolog, ale to este nie som rozhodnuta, ci to tak aj bude)

cicimon
3. mar 2012

ja som nemala nikoho zazmluvneneho a vsetko bolo ok.... a ani neplanujem

saranata
3. mar 2012

@jolly84
@cicimon rovnako bez zazmluvnenia, som zo zasady proti , a pri dvoch porodoch bolo všetko ok 🙂
aj na odd.sestonedelia som nemala problem s nikým , mile sestričky ...

cicimon
3. mar 2012

@saranata presne tak, snad to bude teraz rovnake
pozeram ze mame rovnako stare deti 🙂

saranata
3. mar 2012

@cicimon hej , už som pozerala v teme augustoviek 🙂 tak aj dalšie bude narovnako 😀
ja som tam rodila pred vyše 12 rokmi a teraz pred dvomi a bolo to všetko ok..niektorí lekári tam su stále aj po tých rokoch 🙂

bobi3
3. mar 2012

jéj, aj ja sa hlásim, tiež som rozmýšľala o Antolskej 😉

bobi3
3. mar 2012

len nie je ešte skoro rozmýšľať o pôrode? ja mám stále obavy, dúfam, že všetko bude ok 😉

simona112
3. mar 2012

Ahojte, ak môžem povedať tak Antolská je podľa mňa veľmi dobrá nemocnica a čo som počula tak má najlepšie vybavienie, čo sa týka predčasne narodených detičiek. Ja som tam rodila pred 2 rokmi, cisárskym rezom a musím povedať, že nemôžem sa sťažovať. Všetko bolo super, lekári, sestričky, ostatný personál. Nemala som nikoho zazmluveného, lebo som bola pôvodne prijatá do nemocnice a pri prijímacej prehliadke mi povedali, že budú musieť ukončiť tehotenstvo sekciou. Chlapci boli v zlých polohách, tak som bola naplánovaná hneď na nasledujúci deň. Spokojnosť na 100% odporúčam 🙂

jolly84
autor
5. mar 2012

vidim baby, ze same kladne skusenosti))) to som rada, takze ste ma v mojej volbe utvrdili))))

jolly84
autor
5. mar 2012

@bobi3 nie nie je, uvidis, ze vsetko bude OK, ja nad inou moznostou ani neuvazujem 😉

kvetinka211
5. mar 2012

@bobi3 @jolly84 my mame tiez vybornu skusenost s porodom na antolskej .. dokonca ked ideme obcas autom okolo tak sa nostalgicky pozeram na budovu 😉 to ma asi iba malo pacientov take pocity. Aj ked tie hodiny pred porodom a aj po neboli prave najlahsie, narodilo sa tam nase krasne babusko. Lekari aj sestricky a porodne asistentky na pododnici boli super a aj na odd. sestonedelia/novorodeneckom boli fajn. Mala som pocit ze si fakt kvalitne robia svoju pracu a vedia to dobre. Bola tam akurat jedna osobka ktora mi nevedela trafit rano o do zily, to bolo dost zle a bolave a este jedna pani ktora nas jeden vecer davala tak trosku vojenskym stylom do pozoru pred vizitou ale bolo to celkom vtipne :D Ostatni boli velmi mili a napomocni, na novorodeneckom od standardne ochotnych az po velmi ochotne. Jedine co mi vadilo bolo strasne horko na izbe (bol januar a radiator sa nedal regulovat) a spanok s igelitom pod plachtou. No a totalny deficit spanku, ale to vdaka babatku 🙂 S kojenim mi kazdy povedal nieco trosku ine, ale jedna mila sestricka mi velmi pomohla a vdaka nej nemame ziaden problem a kojime sa doteraz.

jolly84
autor
5. mar 2012

@kvetinka211 dakujem))) velmi pekne napisane prajem vela zdravicka a spokojnych chvil s babatkom 🙂

jolly84
autor
12. mar 2012

baby, ziadne dalsie skusenosti?

bbubinkaa
12. mar 2012

ale sa nas tu zbiera.... prosim vas potom si na pyzama napiste i nicky...aby sme sa vedeli identifikovat, ked budeme behat po chodbe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saranata
13. mar 2012

@bbubinkaa tak to by bola bomba keby sme tam behali s napismi na pyzamách😀 určtie sa tam niektoré stretneme🙂

bbubinkaa
13. mar 2012

@saranata aj ja si myslim, ze ano 🙂

jolly84
autor
13. mar 2012

@bbubinkaa to je velmi dobry napad.

baby, kedy idete na tu morfologiu?

micuchova
13. mar 2012

ja som rodila na Antolskej v decembri a spokojna som teda nebola, doktori ok, ale tie sestricky..cest vinimkam.
mala som zaplateny epidural, ktory mi nestihli dat a to som tam prisla este uplne na zaciatku porodu, pomaly bez kontrakcii, mala som zaplateneho otecka pri porode, ktoreho nemal kto zavolat, ze zavolajte si ho..pat minut pred porodom ked som myslela, ze mi udrela posledna hodina, nemam inej roboty jak telefonovat. na oddelenie sestonedelia nemam tiez zrovna prijemne spomienky. ak druhe babo, urcite kramare

babatko77
13. mar 2012

no ja som sa tiez rozhodla pre antolsku ale asi bez zazmluvnenia to nepojde 🙂

saranata
13. mar 2012

@babatko77 a preco by to neslo?

saranata
13. mar 2012

@micuchova veci ktore si popisala sa mozu stat a nie su vinou nemocnice ,a bezne sa to deje aj na kramaroch.
A to ze ti nezavolali otecka k porodu to nie je ich povinnost,tiez som si ho volala sama, oni su tam na nieco ine.
Toto su take kriteria pre vyber nemocnice ze potom radsej rod doma....🙂
A k sestonedeliu sa vyjadrim takto ,kto chce problem najde si ho,takze asi tak,nie je to hotel Hilton je to nemocnica🙂

babatko77
15. mar 2012

saranta no viem ako sa tam spravaju ked nemas nikoho seru na teba jak na placaty kamen a istota je istota lebo mne tu na slovensku to pride tak ze bez penazi ani vietor nezafuka

saranata
15. mar 2012

@babatko77 no ja naopak poznám zeny ktoré mali zaplateneho lekára a nemali ani tolko pozornosti ako ja, takze nie je všetko tak ako si myslíš, a rodila som tam dva krát , nebol problem z ničím .
a to čo počuvaš od znamych nie je to čo zaziješ ked si tam , pretože každá hladá problem inde, takze nemozeš vediet ako to tam chodí. su tam profesionálny lekári porodníci a odrodit ta musia.
ale ak si chceš zaplatit samozrejme zaplat , nemení to nič na fakte ze to nie je potrebne, ale to je moj názor a ja toto zo zásady odmietam.
a rodíš možno pár hodín kdezto na novorodeneckom si 5 dní a tam si veru sestričky všetky neuplatiš kedze niekto má problem s nimi aj ked ani s týmto som sa tam nestretla , ale je to o vzajomnom prístupe samozrejme, ked niekto zabuda ze je v nemocnici a očakáva neviem čo. takze tak🙂

babatko77
15. mar 2012

saranta no vies mozno keby sa v nasej rodine nestalo co sa stalo tiez by som hrdinsky isla bez protekcie ale viem ze mi primar zachranil pred 11 rokmy braceka co by sa nebolo stalo keby tam primar nebol.... takze sice si hovorim ze asi dva krat na to iste miesto blesk neudrie ale nikdy nehovor nikdy neviem stale mam blby pocit ze keby sa nieco stalo tak si to budem vycitat do konca zivota a poviem si ze co bolo 500 eur oproti zivotu... to iste tvrdim aj o odobrati pupocnikovej krvy vies ludia si neuvedomuju ze ked si mozu kupovat domov televizori za tisece eur tak mozu investovat aj do takychto veci....nikdy by som nechcela zazit to ze mohla som nieco urobit a neurobila pre to dieta.... neviem ja mam taku filozofiu ale poznam tiez kopec ludi co odrodili bez problemof a bez protekcie.... takze ja mam asi fobie. 😝 a este k ym sestram vies ako to je ked si primarova tak oni su dosrane 🙂 to zas viem ked som lezala s inym problemom v nemocnici.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre