Poradňa v Martine. Ako to funguje?

lady511
1. okt 2011

milé maminy neviems a tu dopátrat odpovedi na to ako chodit do nemocnice ....to si mám vybrat porodnika???????lebo sa v nemocnici vraj žiadne poradne nerobia,,,,(moj gyndoš povedal že na žiadne pásy chodit nebudem že to len tesne pred porodom sa robí)
PS:neposielajte mi žiadne linky lebo tam somsa odpovedi nedopatrala dakujem

dianka3
1. okt 2011

@lady511 pockaj, ty keby si si chcela vybrat dokiho co chces aby ta odrodil,musis aj zacvakat.A v nemocke poradne nerobia,sak to ti robi tvoj gynekolog, ale on by na pasy mal posielat od 35tt a tam ti ich skontroluju ak bude ok pojdes domov ak nie tak tam uz ostanes.Ty si z Martina?

zuzanockamt
1. okt 2011

@lady511 presne ako pise @dianka3, poradnu ti az do konca robi tvoj gynekolog, od 36 tt chodis do poradne kazdy tyzden a vzdy pred poradnou ides do nemocnice na CTG, tvoj lekar ti da vypisany listok, ktory das v nemocke sestricke a oni ti daju vysledky z CTG, ktore odovzdas svojmu lekarovi, ak je nejaky problem, tak ta zavolaju na opakovane CTG ... pokial chces svojho porodnika, mozes si vybrat, ale plati sa asi 165€, alebo tak nejako ... ja som porodnika nemala, nechala som to na nahodu a bola som velmi spokojna s pristupom personalu na porodnej sale

dianka3
1. okt 2011

@zuzanockamt Ano? a kdo ta odrodil? Tak ja som bola najviac spokojna s poslednym co odrodil mojho chlapceka a bol to 27 rocny lekar,teraz su tam mlady kopec a volal sa Roman Fiolka, ako fakt super 😉 musim pochvalit

lady511
autor
1. okt 2011

nie....ja bývam v Martine ale gyndoša mám v BA a ten mi povedal že budem chodit už len do nemocnice že s ním sa uvidím až po porode

zuzanockamt
1. okt 2011

@dianka3 vtedy mal akurat sluzbu MUDr.Galo, len skoda, ze neviem mena sestriciek, ale tie boli uzasne

dianka3
1. okt 2011

@zuzanockamt juuj Galo noi ten je super 🙂 Pri prvom chlapcovi ma odrodil Kornan 😒 no bolo to celkom ako tak, ale potom uz ked ma sil frflal lebo uz ho museli budit

miss_shy
1. okt 2011

Mudr.Galo uz v nemocke nerobi, pracuje v Heliose, skoda aj ja som ho mala pri porode, a je to jednotka. Ak chces mat konkretneho porodnika (ku ktoremu budes chodit aj na kontroly) zaplatis si v nemocnici, najlepsie je tam ist a opytat sa stanicnej sestry, ona ti vsetko vysvetli, pretoze sa tam stale nieco meni.

dianka3
4. okt 2011

@miss_shy to fakt? tam uz nerobi? oooo a to odkedy? 😕

miss_shy
4. okt 2011

@dianka3 tusim ze to bude nejak na jar rok, a je to veru skoda :/

dianka3
4. okt 2011

@miss_shy pockaj,sak ja ked som rodila koncom septembra min.roka tak tam este robil

miss_shy
5. okt 2011

@dianka3 no je mozne ze bral este sluzby,ale teraz uz len v heliose robi

pokynka
17. feb 2022

@dianka3 ja ho mám teraz v Žiline ako svojho gynekológa a je fantastický 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre