Poradíte dobrého gynekológa v Nitre?

moncek88
15. apr 2014

Ahojte,
určite sa tu už objavila takáto otázka ale chcela by som ju trošku obnoviť.. Som v 24týždni a chcela by som zmeniť doktora...ako nevravím že môj je netvor 🙂 alebo niečo podobné 😉 ale nezapisuje mi všetko do tehotenskej knižky...teraz ked som u neho bola aj s manželom, tak nám nič k miminku nepovedal...váhu, veľkosť v akom týždni som nič..vlastne on to ani nezapísal...zaoberal sa pohlavím a ani to nevedel určiť že asi dievčatko ale my vieme že budeme mať chlapčeka kedže sme boli na 3D, od začiatku tehotenstva mám nizky tlak a nato tiež nič nevraví....posledné mesiace mám divný pocit z neho....som prvorodička a zaujíma ma všetko čo sa týka môjho dieťatka....a nie len povedať že ved kompletné vyšetrenie teda váha a velkosť miminka sme robili minulý mesiac...a čo??? ja to chcem vedieť každý mesiac....je to normálna metóda či aké máte skusenosti a odporučanie pre mna....
Vopred Ďakujem 😲

kamila68
15. apr 2014

vieš sonografiu ti platí poisťovňa 3x počas tehotenstva, takže ty to možno chceš vedieť každý mesiac ale musíš si to potom zaplatiť

mimca24
16. apr 2014

Ja chodím k doktorovi Hlavačkovi na Klokočine, a poviem vám, že tam chodím s radosťou, keby bol každý doktor ako on, radosť byť chorý. A počas tehotenstva bol úžasný, pri každej návšteve sono, ak som chcela fotku, tak som zaplatila 0,50 centov, manžel chodieval so mnou, a teda zakaždým nám oznámil, výšku, váhu, či je všetko v poriadku, no proste super, ja som sa k nemu vždy tešila. Teraz sa znovu snažíme o bábo, a viem, že budem v dobrých rukách.

m_ij_ka
16. apr 2014

ja tiež chodím k dr. hlavačkovi, je milý, ústretový. Keď som čakala druhú dcéru vždy mi všetko podrobne povedal, aj s manželom keď som prišla na 3D všetko povedal aj manželovi. Ja ho môžem len odporučiť 😉

hryzka1412
17. júl 2014

a neviete ci zoberie uz aj tehotne? a ci tam staci prist alebo treba zavolat ? chcem sa spytat ci neviete este nieco o juhasovi chodim k nemu a neni som spokojna ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre