Poradíte dobrého gynekológa v Bratislave?

m3693
1. máj 2014

Dobrý deň už tri roky žijem V ba A teraz som tehotná A potrebovala by som dobrého gynekológa nakoľko mám nejaké problémy ale väčšina neberie mimo rajonizacie. A tie súkromné sú drahé. Viete mi poradiť dobrého gynekológa ktorí berie mimo rajonizacie A za založenie karty nezaplatil veľa? ďakujem

boruska11
2. máj 2014

MUDr. Andrej Karkalik PhD. Robí v Dúbravke a na rok som platila 25€ www.zsparacelzus.sk tam mas info

dadymima
2. máj 2014

ahoj, ja chodim MUDr. Vasilovej Zore. Ambulanciu ma na Peknej ceste v Krasnanoch, vola sa to nejak WomensHealth. Za vstupne vysetrenie som platila tusim 10E....

kazunomiya
2. máj 2014

tiež odporúčam dr. Karkalíka, berie aj mimo rajonizácie a môžeš ísť k nemu na konzultáciu aj keď tam nemáš kartu. jeho stránka je www.feminatal.sk

froggynka2013
2. máj 2014

Skús Mudr.Drab je neskutočný mne veľmi pomohol mala som rizikové tehu a komplikacie

mitzy11
27. jún 2014

Ahojte zienky, prosim, hladam sestricku, ktora pracovala u pana Andreja KArkalika -. mlada, stihla, dlhovlasa, cierne vlasy, vesela a vzdy ochotna - prestala u neho pracovat a rada by som kvoli nej presla k inemu lekarovi / lekarke, kde pracuje 🙂. Vedeli by ste mi povedat jej meno? Na stranke maju ako sestru uvedenu Danielu Lipcakovu, ale netusim, ci to je ona... Vdaka 🙂

iva1009
14. aug 2014

Ja som u doc. Cunderlika na Hrobonovej,je drahsi alezasa odbornik na sono jeden z najlepsich na SVK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre