Plánovaný cisársky rez na Antolskej - ako postupovať?

dinnahara
5. dec 2019

Ahojte

Chcem sa opýtať či je tu niektorá, čo mala mať plánovaný cisársky rez na Antolskej a ako ste si zarezervovali termín a prípadne či sa dá ísť na príjem aj bez presného termínu aj keď nebudem mať kontrakcie a či ma vezmú aj bez termínu.

Za odpoveď ďakujem

Za odpove

lubkababulka
5. dec 2019

Nebolo to na antolskej, ale myslím, ze to funguje podobne. Planovany cisarsky, dostala som ziadanku od svojho gynekologa na prijem plus ziadanky na predoperacne vysetrenia. Isla som sa objednat na prijem, podla toho som planovala terminy predoperacnych vysetreni, nemali by starsie ako 14 dni. V den operacie som prisla na prijem, este v ten den cisarsky urobili...

dinnahara
autor
5. dec 2019

@lubkababulka no ja mám už vybavené aj predoperačné aj anestéziológické. Akurát nemám žiadanku na príjem. Myslíš že by maprijali aj bez toho?

stela01
5. dec 2019

@dinnahara ja , mala som plánovaný . Doktor mi oznámil termín , prišla som v deň termínu do pôrodnice ráno o 7:00 .
11:30 už som mala malú , ak by si mala kontrakcie skôr ideš automaticky do pôrodnice necakas týždeň na termín .

stela01
5. dec 2019

@dinnahara veď to si musela byt v nemocnici aby ti dali termín na cisársky s doktorom a musel ti to prednosta odsúhlasiť .

dinnahara
autor
5. dec 2019

@stela01 ahoj. Ja som doktorovi vravela termín na zajtra 6.12. Ale neviem teraz či ma tam nahlásil. Termín normálneho pôrodu mám až 13.12. Tak neviem či mám čakať dovtedy alebo mám ísť zajtra na ten príjem.

stela01
5. dec 2019

@dinnahara a bola si u prednostu , s doktorom ktorý ti podpísal papiere ?
Prečo tam nezavoláš oni tá musia mat napísanú v papieroch .

dinnahara
autor
5. dec 2019

@stela01 tak to pôjdem zajtra k nemu do ambulancie, dohodnem sa s ním. Nepôjdem na ten príjem

dinnahara
autor
5. dec 2019

@stela01 rada by som ale neviem presne kam volať.

stela01
5. dec 2019

@dinnahara tel:02/68672676

stela01
5. dec 2019

@dinnahara mám pocit že ja som tam volala deň pred a sestrička mi povedala aj poradie , na ktorú som naplánovaná .

lubkababulka
5. dec 2019

@dinnahara no možno ani žiadanka by nebola problém ako ten termín. Ja som mala planovaný 14 dni pred skutocnym terminom s tym, ze keby nahodou nejako by nestihali operacie, tak ma posunu o den neskor, to by mi volali. To treba riesit s tym prijmom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre