Otec pri pôrode - pôrodnice Bratislava

miroslava_mirka
25. jan 2019

Ahojte dievcata, prosim ako je to s otcom pri porode v pripade statnych BA porodnic (Antolska, Ruzinov, Kramare). Osobne premyslam o porode na Antolskej. Ak mate niekto osobne skusenosti, dajte vediet prosim ake to tam je. A co sa tyka otecka pri porode - moze byt pri zene celu dobu porodu alebo len pri samotnom tlaceni -t.j. zaverecnej faze? To je pre mna velmi dolezite, rada by som mala partnera pri sebe uplne celu dobu, najma v dobe ko trakcii a cakania.

Dakujem

pribinak
25. jan 2019

Bola som na Kramaroch, muz bol celu dobu so mnou. Ale ja som mala dohodnutého pôrodníka. Rodila som sama, ani na vzdycharni nikto nebol, cize sa to dalo

veronice
26. jan 2019

Ja som rodila v utorok v ruzinove a akonahle som bola otvorena na 3cm volala som muzovi a odvtedy bol cely cas so mnou, bojovali/trpeli sme spolu, heh 🙂

zdenin
29. jan 2019

Ja som bola na antolskej a uvodne veci som bola sama to som bola v pripravke a ked bolo vsetko vybavene isla som na box a za chvilu uz muža volali

kiklecina
30. jan 2019

@miroslava_mirka Neviem ci sa nieco zmenilo od feb 2017, ale muz vtedy mohol byt ako sprevadzajuca osoba pri porode na porodnom boxe. Moj ledva stihol dobehnut od TV, esteze byvame krizom cez ulicu. Okolo 21.30 sme dosli do porodnice (pred 20.00 mi odtiekla voda), mna vzali na pripravku (monitorovacie pasy, klystyr, gyn. vysetrenie) a muza zatial poslali domov. O taku hodinku som bola otvorena na 7cm a presuvala som sa po gyn. vysetreni na porodny box, vtedy som aj volala muzovi. 23.21 uz bola dcerka na svete ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre