Od ktorého týždňa treba chodiť na Antolskú?

nikolet_89
10. jan 2012

Ahojte baby mohli by ste mi poradit od ktoreho tyzdna by som mala chodit do poradne uz do nemocnice ? a za kym treba ist ? Nechcem si nikoho zazmluvnit...dakujem za rady, lebo podla mojej sestricky u lekara az od 36tt a to mne pride uz dost neskoro, kedze som prvorodicka...

jankohrasko
10. jan 2012

@nikolet_89 ahoj, treba chodit od 36 tt, mal by Ti to povedat dr. na poslednej kontrole u neho 😉
skus aj tuto 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-antolska-2/

jankohrasko
10. jan 2012

@nikolet_89 aha uz si 😉 ja som tam prisla tusim ked som bola 36 + 2, neobjednavala som sa, zobral ma hned doktor, ktory mal v ten den ambulanciu 😉
Drzim palceky 😀

nikolet_89
autor
10. jan 2012

@jankohrasko jaaj tak no aj tak mi to pride neskoro neviem no...a k akemu lekarovi si chodila &??

nikolet_89
autor
10. jan 2012

@jankohrasko a este nevies co si tam mam doniest ??

jankohrasko
10. jan 2012

@nikolet_89 neboj, nie je neskoro, pripadne tam zavolaj zajtra a popytaj sa, tvoj dr. ku ktoremu si chodila doteraz Ti nedal dalsie info a postup? Ja som chodila k dr. Sysakovi, je ich tam vela, treba si vybrat, ja som tam nikoho nepoznala, nemala som ziadne info, proste som dosla a on tam mal v tedy ambulanciu.
Myslis doniest na prvu poradnu do ambulancie nemocnice? .. Tehotensku knizku, moc.. asi vsetko 😀

feb13
10. jan 2012

@nikolet_89 Ahoj treba tam chodit po ukonceni 36tt teda od 37tt a tvoj gynekolog by ti mal napisat odporucanie. Ak nechces nikoho zazmluvnit, bud si nejakeho lekara vyhliadnes ku ktoremu chces chodit do poradne a pojdes tam vtedy ked ma ambulantne hodiny pre tehotne, alebo tam pojdes kedy mas cas, pozries kto prave ma v tom case poradnu a sadnes si k nemu do cakarne... Odporucam Dr. Havaldu, ja som k nemu chodila do poradne, rodila som v sluzbe, pocas tych poradni bol velmi sympaticky. Robi v utorok tusim od 10-tej, teda pokial sa to nezmenilo... ale mna potom od dalsieho tyzdna vzdy objednal na stredu, vtedy mal toho menej len vtedy oficialne poradnu nerobi.

nikolet_89
autor
10. jan 2012

@jankohrasko
@feb13 dakujem dievcata no ja skusim ist za jednym lekarom Drobnym ten na mna urobil dost dojem a aj o Havaldovi som pocula, ze je super tak uvidim no 🙂

feb13
11. jan 2012

@nikolet_89 Drobny ma vysetroval na UZV ked som mala MMT, myslim ze tiez OK.

reginleif
14. jan 2012

a kedy ma poradnu Mudr. Drobny?

jankohrasko
18. jan 2012

@reginleif v r. 2009 tam byval dr. Drobny amb. c.d.25 utorok od 8-14.30
aktualne info Ti daju baby: https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-antolska-2/

nikolet_89
autor
18. jan 2012

@reginleif zevraj nema poradne a nerodi mi povedali :/

reginleif
22. jan 2012

🙂 neva, niekto tam uz bude 😀 ale diiik

kety3
6. nov 2012

@feb13 mophol byt usg aj manzel? dakujem veli pekne 🙂

feb13
6. nov 2012

@kety3 No konkretne ked som bola u Drobneho tak som bola hospitalizovana takze tam nebol. Ale ked som bola na UZV v ramci poradne tak ho tam pustili ale ani nic neukazali ani nic nehovorili proste na tu obrazovku moc ani nevidel takze vela zmyslu to nemalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre