Nová nemocnica v Košiciach - zazmluvnenie verzus nezazmluvnenie doktora

lelovica
14. jún 2016

Mám v pláne rodiť v Novej nemocnici v Košiciach a som na vážkach, či je potrebné zazmluvňovať alebo ani nie. Zatiaľ to vyzerá na prirodzený pôrod a tiež by som sa chcela podľa možností vyhnúť nástrihu. Prosim ak máte nejaké skúsenosti napíšte. Ďakujem 🙂

katy2
14. jún 2016

@lelovica Ja som mala zazmluvneneho... nelutujem... raz som rodila v jeho sluzbe a raz kvoli mne prisiel do prace.... obidva porody sekcia... Pri druhom mi odtiekla voda, prisli sme do porodnice a sluzbukonajuci lekar ma nechal tak, ze s odtecenou vodou mozem cakat este 24 hodin... Prisiel zazmluvneny lekar a hned ma bral na sal.... Takze za mna zazmluvnit....

pp89
15. jún 2016

@katy2 neviem sice podrobnosti ale paci sa mi ako si vedia zeny vysvetlit fakty zo svojho uhla pohladu ktory je pre nu lepsi... Ano s odtecenou vodou sa moze cakat aj 24. Co tak uhol ze prisiel sekol a mal zarobene?

dkethe
15. jún 2016

ja zazmluvnovat nebudem. pokial by to bol rodinny znamy alebo naj doktor ktory sa o mna stara uz roky, tak vtedy mozno.
verim, ze v novej su profici vsetci 🙂

alby2014
15. jún 2016

V novej rozhodne zazmluvnit, aj v Rastislavke...osobne by som tam nerodila bez zazmluvneneho lekara, ani za nic.

marika_marika
15. jún 2016

V novej nemocnici som rodila pred 6 rokmi a osobne by som sa tam už nikdy nevrátila. Jedine pokiaľ by som mala lekára, na ktorého sa môžeme úplne spoľahnúť a dôverovať mu. Či si ho treba zazmluvniť, to už je na vzťahu lekára a teba, asi radšej áno.

katy2
15. jún 2016

@pp89 mala to byt sekcia, nesmeli zacat kontrakcie kvoli stensovaniu stien maternice... len tak na okraj... a dotycny zamluvneny lekar mi zachranil dieta pocas tehu...

ludomilka2
2. aug 2016

@dkethe ahoj my čakáme dvojičky a rozmýšľam nad novou nemocnicou. Nakoľko je to lepšie pre deti. Predchádzajúce pôrody boli v TV. Takže vôbec netuším ako to funguje v Ke. Môžeš mi napísať info? Čakáme ich v novembri 😀

kzuzik
3. aug 2016

Ja som rodila v novej pred tromi rokmi a za mna - určite zazmluvniť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre