Myjavská pôrodnica alebo Piešťany?

00ivi00
20. sep 2019

Ahojte, ktorá má za posledný rok - dva skúsenosti s pôrodom na Myjave? A na primára pôrodnice Mudr. Gašparika? Neviem sa rozhodnúť, kde by bolo ísť lepšie, Myjava či Piešťany?

lilly30
20. sep 2019

@00ivi00 no Gasparik pokiaľ viem už není primár je ním doktor Šťastný ..a viem že odtiaľ odišli traja doktori takže ani neviem kto tam vlastne ostal a kto tam teraz je .ja sa tiež rozhodujem medzi Myjavou a Piestanmi

natia29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilly30
20. sep 2019

@natia29 no ja som počula že oni traja odišli .. a tiež som viac priklonena na Piešťany kamoška tam teraz rodila a bola spokojná a mám to aj bližšie

natia29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
00ivi00
autor
20. sep 2019

Fuha vidíte to som o tom Gašparikovi ani nevedela.. A že takto lekári poodchadzali no určite mali nejaký dôvod.. A to sa pýtam za to že chodim ku Gašparikovi na vyšetrenia, takže jeho pri pôrode asi už mať nebudem, lebo po tychto infoškách sa už asi aj ja prikláňam k tým Piešťanom a tiež to mám bližšie 🤔

natia29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
krasnysen
20. sep 2019

mne bol gasparik rok a pol naspat u porodu a uz bol vtedy poverenym riaditelom a normalne rodil aj ostatne, obe deti mi odrodil, obe rizikove tehotenstva, oba porody komplikovane, keby bolo tretie a bol by tam jediny rodiaci lekar, ja len tam a k nemu, za mna "pán porodnik"!

malinajahoda
20. sep 2019

@00ivi00 v našej MY pôrodnici som rodila pred rokom a pol. Mala som akútny cisársky. Robil mi ho pan dr. Tallo. Jazva pekná tenká. Okrem 2 sestier z novorodeneckého som bola veľmi spokojná aj s prístupom a starostlivosťou všetkých lekárov a sestriciek na porodnickom.

mon01
20. sep 2019

Ja som rodila obe dcerky na my (nov2015,nov2018), maximalna spokojnost ako s doktormi tak aj so sestrickami s porodnickeho aj s novorodeneckeho,sice to bolo este pred tymito zmenami,ale urcite by som nevahala a isla by som aj treti krat znova na my

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre