MUDr. Valéria Sadíková na poliklinike Tehelná - skúsenosti

kikuskar5
12. jan 2016

Najde sa niekto, kto ma s uvedenou lekarou skusenosti? Kolko sa u nej plati, aka je, ci ma v ordinacii vsetko potrebne, nasla som len starsie informacie a nie moc rozsiahle. Potrebujem zmenit gynekologa v tehotenstve, nakolko moja konci a som tehotna a vsade, kde by boli ochotni ma prijat, tak pytaju minimalne 200e, co teda rozhodne nechcem. Dakujem

8291
12. jan 2016

Ja ti môžem poradiť Dr Gaža gynsante,ale na kramaroch,ročná preventivka sa platí 60,tehu poradne 50€,je výborný,vieš sa objednať na termín ktorý ty chceš,aj cez internet,nikdy nečakas viac ako 10min,ma uplne vcsetko v amnb,aj morfo,sono 3D/4D,počas trhu uz potom neplatiš nič,aj glukozo.toleranč.test robi priamo v amb.on uz nikam tehule neposiela,chodil k nemu už asi 10 rokov nikdy som snim nemala problém,vždy v dobrej nálade,zakaždým ked vstupujem do amb.ma víta krstným menom s otazkou ako sa mam ako sa mi dari co hneď pôsobí fajn,sestrička tak tá je najsamlepšia,aspon zamna ich ambulancia👍👌

kikuskar5
autor
12. jan 2016

a po zaplateni toho rocneho poplatku si aj platila navyse za 3D utz a nejake vysetrenia? lebo sa snazim vyhnut co najviac tym rocnym poplatkom, lebo mi pride blaznive zaplatit niekolko desiatok eur za to, ze tam pridem raz rocne (tehotenstvo nepocitam) a vsade registrujem, ze aj ked sa zaplati jednorazovo v tehotnosti daky poplatok, tak este si clovek hradi vsetky utz a neviem co vsetko. doteraz som nikdy za gynekologa neplatila, len vysetrenia nad ramec a snazim sa najst niekoho, kde to bude tak rovnako, kedze mimo tehotenstva ku gynekologovi fakt ze max raz za rok idem. (klop klop)
ked nenajdem, holt budem to musiet riesit, zatial je MUDr. Gazo docela v zalohe, lebo rozhodne nepatri medzi tych najdrahsich a mam s nim skusenosti z Kramarov a tam aj budem rodit, tak zakial je cas, hladam, bo som mala vyhliadnuteho, kde sa neplati rocny poplatok a len speci vysetrenia tak ako som mala doteraz, ale momentalne tehotne neberie, co mi moc do karat nehra.
@8291

8291
12. jan 2016

Rocny poplatok je 60€,ked zostanes tehu a ukončis prvý trimester tak potom zaplatíš 50€ tehu poradnu,uz nič nad rámec neplatiš,pokial chceš 3D foto alebo video tak tak si zaplatíš 50€,ja som chcela 3D foto 2x mi ho robil aby boli pekne fotky ale malá sa nikdy poriadne nechcela ukázať a fakt sa snažil aj mi povedal že mi fotku môže vytlačiť ale nebude v tej pozíciu pekná,tak som nechcela a ani nechcel peniaze,ze zato sa neplatí,všetky sonografie a morfo robí uz v rámci toho tehu poplatku.a má certifikát na morfo.sonografovanie,čiže sa v tom zasa aj vyzná,pretože môže mať dr.morfo.sono a nemusí v ňom vedieť čítať.tiez si myslim že tie poplatky sú katastrofálne,ale keď ich zaviedol nechcela som odísť,lebo som bola spokojná,kamoška kôli poplatkom od neho odišla k dr.u ktorej sa neplatí,ale po dvoch rokoch sa vrátila k nemu späť,lebo zostala tehu a u tej gynekologičky nebola vôbec spokojna,sonograf mala starý,každé sono si cvakala 10€ a aj tak sa k nemu doktorka poriadne nevedela vyjadriť,na morfologiu išla ku Gažovi a uňho si tam cvakla 50€,čiže cele tehotenstvo ju vyšlo raz toľko ako keby uňho zostala,ešte aj na glukozotol.test musela ist do diabetolog.ambulancie.Gažo na kramaroch nerodí,sa mi zdá že rodí v Dunaj.strede a operuje v Iscare,ale ja som tiež rodina na kramaroch a keď som potratila a musela ist na kyret,tak tiež som išla na kramare,lebo v Iscare by som cvakla aj 500€ za kyret,To sa mi opytal ze ci chcem ist do Iscaru a ja že nie pôjde na kramare,tak povedal v poriadku,dal mi papiere a poprial vsetko dobre a ze sa nemá trápiť ze bábo ešte bude,vôbec ma nenahovaral ze mam ist na kyret k nemu a prečo chcem kramare....

kikuskar5
autor
12. jan 2016

@8291 Dakujem, tak uvidim, akym smerom moje hladanie pojde 🙂 par dni na to mam este, tak verim, ze sa spravne rozhodnem 🙂 lekara kazdopadne potrebujem 😀

mipet
13. jan 2016

@kikuskar5 ja chodím k Sadakovej je milá, trpezlivá, precizna.... Vybavenie ma fajn aj 3d tuším ma..... Sestrička je taka v poho.....tehu som nemala pri nej co je možno skoda....doktora prednou chvalabohu odišla konečne do dôchodku inak by som asi odišla ja......ja som pri nej neplatila zatiaľ nic ale to som mala len základne vyšetrenia

kikuskar5
autor
13. jan 2016

@mipet dakujem, uz som sa s nou skontaktovala a zajtra idem k nej pre papiere a verim, ze budem spokojna (predpokladam, ze urcite bude lepsia ako co som mala doteraz, od mojej som po porode planovala tak ci tak odist, cize osud to zariadil), tak som rada, ze ma vzala 😉

zeleny_dinosaurus
3. feb 2021

@kikuskar5 ako ste boli spokojna? Ostali ste u nej?

kikuskar5
autor
3. feb 2021

@zeleny_dinosaurus ano, ostala, bola som pocas tehotenstva velmi spokojna, riesila ma dost casto, lebo som bola cele tehu jednou nohou v nemocnici a aj co to tam odlezala, riesila vsetko dost do detailu, nicim ma neodbila, na vsetko, co som sa pytala, som dostala odpoved. A ostala som aj dalej,moja mama je onko pacientka a viac menej tam chodim uz len na preventivky, kedze nic speci neriesim a 2x do roka ma posiela na sono prsnikov preventivne, kvoli mame. No ale pristup ako taky s lekarkou predtym sa neda porovnavat, sestricka stale usmiata, mila, necitila som sa ani raz nejako pri nej neprijemne, ako som o nej par krat citala, takze za mna spokojnost 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre