MUDr. Štefan Vojtaššák v Poprade

tehotnica1669
19. nov 2011

Ahojte som v 6. tt na prehliadku mam pris 1. decembra... chcem sa spýtat ci ma niekto skusenosti v ambulancii u Mudr. Stefana Vojatssaka v Poprade? Chcela by som fotku...tak ci ho mam poprosit? alebo mi ju vytlaci sam? ci ako to prebieha nakolko som prvorodicka a nemam s tym skusenosti... 🙂

megi1989
19. nov 2011

Tak s tým dr skúsenosti síce nemám, ale ohľadom fotky - asi si radšej vypýtaj 🙂 Mne síce dr dala, ale nie všetci dávajú sami od seba 🙂

tehotnica1669
autor
19. nov 2011

😉 super dakujem.... 🙂

matilda1
11. jan 2012

@tehotnica1669 ahoj chcela som sa ta opytat, vraj sa u tohto doktora priplaca, ak si tehotna nejaky poplatok, v ramci ktoreho ti robi vysetrenia naviac alebo nieco podobne. Je to pravda?

tehotnica1669
autor
12. jan 2012

@matilda1 no ja som s tymto lekarom viac nez nadmieru spokojna...skutocne speci pristup... 🙂 ano da sa zaplatit specialna starostlivost a da sa rozdelit na dve splatky v prvom a druhom trimestri: tusim ze v provom 120€ a v druhom 100€ dokopy to dava 220€ neviem presne ako su tie splatky ale tak nejako ja som si to zaplatila naraz... ale poviem ti ze za tie peniaze to stoji....sestricka ma super pristup spravi ti vsetky speci vysetrenia a potom ides k lekarovi a ten sa ti venuje tak dlho ako je potrebne skutocne skontroluje vsetko...ja si ho neviem vynachvalit 😉 😉 😉 😉 😉 tuto je stranka: http://www.gynekologia-poprad.sk/ 😉

matilda1
13. jan 2012

@tehotnica1669 dakujem za info. A co znamenaju tie speci vysetrenia? Je v tom zahrnute aj 3D/4D ultrazvuk?Stale nad tym totiz uvazujem, len sa mi to zda dost za 9 mesiacov🙂 A ved na normalne vysetrenia(poradne) mas narok aj bez poplatkov,ale zase ak je to kvalitny nadstandard, tak ok🙂

tehotnica1669
autor
13. jan 2012

no ano ale v normalnej poradni by si nebola na specialnom ultrazvuku ma ich tam viac... 🙂 ja mam 3D kazdu poradnu 🙂 plus na konci dostanes dvd-cko s fotkami aj s videami od zaciatku do 36. tyzdna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre