MUDr Saade, MuDr. Fathiová, MUDr. Raučina a MUDr. Surgent

ivka5386
26. dec 2013

Ahojte hladam si ineho gynekologa viete mi poradit alebo povedat vase vlastne skusenosti s doktormi Saade , Raucina , Surgent a Fathiova pocula som o nich , ze su celkom dobrý tak sa neviem rozhodnut... Chodieva k nim niekto? aky maju pristup? atd..... dakujem

5leni12
26. dec 2013

Ja chodím k Raučinovi a nemôžem jedno krivé slovo nanho povedať, je precízny, dokonca aj milý. Chodila som k nemu ako tehotná a aj teraz som s ním veľmi spokojná. No neviem či už náhodou nemá plný stav, minule mal oznam, že dalšie nové pacientky nepríjma.

kasiopeja01
26. dec 2013

Mne bol dr.Raucina pri porode a bol super,ako gynekologa v ambulancii ho ale nepoznam. Ja mam dr. Alkouriho vo Svite a zatial okrem dlheho cakania v cakarni nemozem povedat krive slovo.

nicky07
27. dec 2013

ja osobne poznám všetkých z týchto dr. a môžem všetkých aj odporúčiť. otázne je ktorý z nich ešte prijíma nové pacientky. myslím že ale nech sa rozhodneš pre ktoréhokoľvek určite budeš spokojná.

barnica
1. jan 2014

Janka fathiová má súkromnú prax najlepšie vybavenú v poprade má aj 3D sono... Je skvelá lekárka precízna a priama,šetrná. Dr.Raučina je mladší ročník príjemný,sympatický ale pokiaľ viem neberie nové pacientky. Dr . surgent bol môj pôrodník a nemôže,m naňho jedno krivé slovo povedať,síce pôsobí často nepríjemne na ľudí ale to je len na prvý kukuč inak je to sympatický 50-tnik.

mishell_1
3. jan 2014

ja som bola nedavno u Dr. raucinu prvykrat a zobral ma, ani na stranke nema napisane, ze nebere pacientky, takze by nemal byt problem... inac som s nim velmi spokojna, odporucam 😉

merryn
3. jan 2014

Ja chodím k dr. Saade a ja som maximalne spokojna....je milý, všetko vysvetlí a stale usmievavy🙂 má síce strašne vela pacientok a niekedy tam stravim aj dve hodiny ale som maximálne spokojná a už by som ho nevymenila🙂 Predtým som bola u dr.Kramára a to sa ani nedá porovnať.....

globanka
10. feb 2014

Ja som tiez chodila k dr.kramarovi..ale pristup onicom..neriesi problemy ani pacienky..nepocuva..teraz som u dr.raucina a jeto super..pristup vie poradit..a aj ked je mlady ma skusenosti..odporucam ho

aicha15
1. mar 2014

ja chcem k raučinou prejsť od adamkovičovej, doteraz som ku nej chodila iba na prehliadky to sa dalo ale som tehotná a jednoducho k nej nechcem ísť. Vie mi niekto poradiť či sa k raučinovi objednal iba tak že sa zaregistroval na jeho stránke a následne na to si vybral termín? Ja som to takto skúsila ale nie som si istá či ma vezme. Prosím poraďte mi

liluu
2. mar 2014

@aicha15 ano aj som sa tak objednala v januari a v pohode 🙂

aicha15
2. mar 2014

ja som sa objednala včera aj som mu písala email že či môžem prísť keď nie som u neho evidovaná a napísal že bez problémov, len si musím ísť po výpis z karty k adamkovičovej @liluu

aicha15
21. apr 2014

potrebujem poradiť, ak by tu bol niekto kto chodí k dr. Raučinovi, nech mi prosím napíše IP

any395
27. máj 2014

Piatok-Sobota 30.-31.5. v SNV a 7.6.v Košiciach pre tehuľky a budúcich rodičov odborná akcia VÍTAŤ NOVÝ ŽIVOT...príprava k pôrodu, projekcia filmu TVÁR PORODU (2012), ako vyriešiť problémy, praktické rady, relaxačné a prirodzené techniky, názorné ukážky,medikalizovaný&prirodzený pôrod, čo do pôrodnice,...nechsapáči, srdečne pozývame 🙂 www.porodnaasistencia.sk, https://www.facebook.com/events/242704405927128... (5 fotiek)

aicha15
25. aug 2014

Neviete mi poradiť či keď idem iba za doktorom nie do poradne mám nosiť moč, v poradni som bola minulý týždeň. túto stredu sa idem vypísať na MD od 6.9

martinatavodova
24. mar 2015

@5leni12
@merryn
@ivka5386
ahojte ja by som sa tiez hcela poradit, stahuje sa zo Zv do PP a chcem si tam hned aj gynekologa, tiez chcem dakeho ochotneho starostliveho...a zaujimalo by ma teda aj kedy sa chodi ci rano ci pobede..lebo ja mam teraz sukromnikov platim 10 € na rok ale pristup velmi rychly a perfektny...nikdy necakam dlhsie ako 15 min...samozrejme sono maju tiez...viete mi prosim poradit ? dakujem krasne 🙂

kitty88
24. mar 2015

@martinatavodova z tychto spomenutych - u fahtiovej neviem ako to chodi, u saadeho sa vraj strasne dlho caka a raucina so surgentom maju spolocnu ambulanciu, rozdelene dni v tyzdni este spolu s jednou dr., objednava sa k nim cez net na presny cas, cakas max. 15 minut, robia rano aj poobede, ako ktory den... len raucina neberie novych pacientov, ja chodim k surgentovi, on este berie

merryn
24. mar 2015

@martinatavodova u sadeho sa caka ale ja nemozem na neho ani krive slovo povedat. Da sa tam aj objednat za peniaze ked nemas cas....ale ked si tehu tak do desiatej beru tehu a necakas lebo ta na cas objedna. Ma utz ale len klasicky nie 3d.

martinatavodova
24. mar 2015

@merryn a co znamena dlho sa caka ? aordinuje rano ci ako? je niekto kto ordinuje aj v poobednych hodinach ? nie som tehu..

ivka5386
autor
24. mar 2015

@martinatavodova odporucam ambulabciu Raucina Surgent a Luptakova maju spolu ambulanciu a kazdy robi v iny den . Ja som u Raucinu on zial uz neberie ale Surgent ano. Inam maximalna spokojnost maju vsetko a necakal som dlchsie ako max .10minut a to sa mi stalo raz . Objednavas sa sama podla toho ako chces rano aj poobede . Objenavaci system maju super . Ja som s Raucinom maximalne spokojna

martinatavodova
24. mar 2015

@ivka5386 hej pozerala som tu stranku vyzera to fajne.. no vsetci tu chvalia toho Raucinu ale na toho Surgenta by sa mohol este niekto ozvat 🙂

ivka5386
autor
24. mar 2015

@martinatavodova ja som na Surgenta nepocula nic zle

kitty88
24. mar 2015

@martinatavodova ja som sice u surgenta kratko, ale nemozem sa stazovat, zatial som spokojna... Mala som pred nim velky respekt, lebo vyzera prisne, ale je fajn a odbornik.

adik64
24. mar 2015

Ja chodím k Surgentovi už dlhé roky a som spokojná, môžem vrele odporučiť. Na mňa nepôsobí prísne, skôr rozvážne, je skúsený. Pracuje aj v nemocnici a keď mi robili laparoskopiu, chodil ma v rámci služby často pozerať, staral sa o mňa. Objednávací systém majú v ambulancii super, ostatní lekári by si mali brať príklad.

merryn
25. mar 2015

@martinatavodova robi aj rano aj poobede..teraz neviem z hlavy ale ked si tuknes do googlu tak tam mas. MuDr Luptakova je uz na marodke a myslim ze ju zastupuje surgent alebo raucina...

murka2222
25. mar 2015

Ja chodím k Surgentovi 11 rokov,som maximálne spokojná. Na prví pohľad síce pôsobí prísne ale vôbec nieje. Je starostliví,dôkladne povyšetruje a aj posranduje. Odrodil mi sekciou dve detičky,teraz pri treťom pôrode nebol on ale bol ma po sekcii pozrieť a skontrolovať či som v poriadku. Môžem ho len odporučiť.

kitty88
25. mar 2015

@merryn je na materskej, zastupuju ju obaja

merryn
25. mar 2015

@kitty88 hej som chcela napisat na matetskej ale si ten telefon pise co chce🙂

alexandra1984
10. apr 2015

ja osobne mám so Surgentom niekoľko zlých skúsenosti, v súčasnosti zastupuje moju doktorku Luptakovu, no jeho prístup sa mi zdá neprofesionálny, je to ale vec názoru, možno mu ja som rovnako nesympatická ako je on mne 🙂

barnica
22. mar 2016

Mne Surgent aj Raučina veľa pomohli po operácii pravidelne sa informovali a ked som mala otazky nikdy nebol problem dokonca raucina ked raz si nebol isty siel sa informovat len aby mi vedel odpovedat. Takze na nich oboch super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre