MUDr. Rosenberg z Antolskej

alien2603
21. sep 2012

Ahojte, rada by som sa informovala ohladom pristupu k pacientkam MUDr. Rosenberga. Uvazujem, ze si ho zazmluvnim, len by mi v rozhodovani pomohli nejake postrehy "uz" mamiciek, ktore odrodil 🙂

mici111
21. sep 2012

@alien2603 ja som k nemu chodila na poradnu, lepsieho lekara som snad ani nestretla..mily, ustretovy, odbornik..ja by som nevahala..kamoska ho mala aj zazmluvneneho pri dvoch porodoch..

micuchova
21. sep 2012

ja som k nemu chodila posledny mesiac pred porodom, cize 5 x, ale bol velmi mily. pocut namho len same chvaly. Ak citis potrebu si niekoho zazmluvnovat, myslim, ze neolutujes

alien2603
autor
21. sep 2012

@mici111 Som rada, ze citam len dalsiu pozitivnu skusenost s tymto lekarom 🙂 Dakujem

alien2603
autor
21. sep 2012

@micuchova Chodila si k nemu len na poradnu? Pri porode si ho nezazila? Aj si si zazmluvnovala niekoho ku porodu?

liz_lemon
21. sep 2012

ja ho nepoznam vobec, ale kolegyna mi ho odporucala, ked som sa este rozhodovala kam a ku komu ist rodit, rodila u neho 3 deti, a ze perfektny
@alien2603

lejla77
21. sep 2012

Ja som k nemu chodila cele tehu, mala som u neho rodit. Len som prenasala a on odisiel na dovolenku. 😢

market26
21. sep 2012

ahojík kočeny, tak můžu říct, že lepšího jsem neviděla, chodila jsme k němu během prvního těhotenství a chodím i teď s druhým přírůstek, porod s ním byl úžasný doporučuji,,,,

alien2603
autor
21. sep 2012

@liz_lemon Ale ty si nakoniec u neho nerodila... Vybrala si si niekoho ineho?

alien2603
autor
21. sep 2012

@lejla77 Dakujem za pozitivnu skusenost 🙂

alien2603
autor
21. sep 2012

@market26 Takze vrelo odporucas 🙂 Dakujem 🙂

micuchova
21. sep 2012

@alien2603 hej len na poradnu, rodila ma nejaka zenska, nezazmluvnovala som nikoho, myslim, ze je to zbytocne, ale to je len moj nazor 🙂

liz_lemon
21. sep 2012

@alien2603 ja som rodila na Kramaroch, nemala som nikoho zazmluvneneho, lebo ma to "chytilo" tak necakane 3 tyzdne pred terminom

silvushtok
21. sep 2012

ja sa ho tiez chystam zazmluvnit, do poradne pojdem prvy raz az buduci tyzden, tak uvidime...

verronicka
21. sep 2012

@alien2603 mna nerodil (rodil ma MUDr.Sisák a uplna spokojnost), ale na sestonedeli chodil MUDr.Rosenberg na vizity...a bol velmi prijemny, robil mi aj ultrazvuk a rozne vysetrenia a mozem len palec hore 🙂

market26
22. sep 2012

ahojík já s ním mám zkušenosti byl u porodu mojí první dcerky a chodím k němu opět od začátku druhého těhotenství, to zazmluvnění bych provedla, stalo se že pokud nebylo zazmluvněno, a měli více porodů a málo místa tak posílali na kramáre a do ružinova,,,,

alien2603
autor
4. okt 2012

@silvushtok Ahoj 🙂 Tak ako dopadla prva poradna? Aj si si ho uz zazmluvnila? Inak ani neviem kolko sa teraz presne plati.. Ja sa tam mam ohlasit az zaciatkom novembra, tak dufam, ze neolutujem 🙂

silvushtok
4. okt 2012

@alien2603 Ahoj, bol super, tak ako vzdy. Rata sa mi, ze na rovinu pivie, ze co ako bude. Ja som uz zmluvu podpisala, teraz ju podpise jeho nadriadeny a potom uz len zaplatit. Cena je 300

alexandra1705
24. okt 2012

ja mám tiež len super spomienky...mala som ho zazmluvneného a bol profesional, bol za klasický pôrod, až ked videl, že po 5 hodinách som sa neotvárala a malej sa znižovali ozvy, tak začal rýchlo riešiť...na šťastie,pri cisárskom zistil 3xomotanú pup. šňúru okolo krku malej...teraz máme 21.mesiacov...aj vaka nemu...je skvelý...

alien2603
autor
25. okt 2012

Ahojte, neviete niekto ordinacne hodiny MUDr. Rozemberga? U mna to vyzera na cisarsky, bez pokusu o prirodzeny, tak snad neva, ked je skor za klasicky 🙂

atalackova
7. okt 2013

@market26
Ahoj, prosim ta a ako je mozne si ho zazmluvnit? snazim sa ziskat kontakt ale marne a nemocnica neodpoveda. Vopred dakujem.
Alena

market26
7. okt 2013

Ahojik no ja bych nemenila 2x jsem u nej rodila a opet bych sla k nemu ale manzel ho pozna osobne to je rozdil zasla bychrimo na ambulanci pokud se nemylim tak kazdy ctvrtek dopoledne ma ambulanci skoro uplne na konci chodby v poliklinice prava chodba

market26
7. okt 2013

@atalackova ahojik uz jsem napsala ale zkusim se jeste poptat manzela

atalackova
8. okt 2013

Ahoj,dakujem za rychlu odpoved, asi to vyriesim tou navstevou....pekny den

tamarka9
17. feb 2014

@market26 ahoj prosim ta a ako sa k nemu dostat, ked ho nemas ako gynekolkoga? Ja som potratila 2x (jedenkrat ma cistil a robil mi lekara prave on, uzasny clovek) a nie som spokojna s lekarom a ked sa mi podari znovu otehotniet, chcela by som ist hned k nemu, len neviem aky je tam postup ak chcem chodit hned od zaciatku tehu. A on potom robi aj normal ambulanciu ci len pre tehulky?...dakujem velmi pekne

market26
17. feb 2014

@tamarka9 ahojik anoda se k nemu i potom je uzasny ja jsem u nej byla pri obou tehotenstvich a super vse probehlo v klidu i v ramci porodu.... Zkusila bych zavolat na amb a telefonicky se dohodnout,,, pokud by se vam zadatilo dj vedet predala bych vecicky

tamarka9
17. feb 2014

@market26 takze ked otehotniem, proste zavolam tam do ambulancie ze by som chcela k nemu chodit aj pocas tehotenstva? A ty mas nejaky kontakt? Kludne aj do IP ak nechces sem pisat. No a co sa tyka veciciek, ani nevies ako rada by som kupila, no ten potrat som mala len teraz v piatok, takze min 3 mesiace sa nejdeme ani snazit ☹ a potom po porode si sa vratila k povodnemu gynekolkogovi?

delfinusik
21. mar 2014

Rodila som v decembri... Ten doktor je anjel 🙂 NIKDY by som nevymenila.. Stretla som ho náhodou, išla som na ultrazvuk a on ma vysetroval "hned mi padol do oka " ,hned som vedela ze ho chcem mat pri porode... Vždy sa o mna pekne staral.. prenasala som týžden, ked som lezala na rizikovom prišiel každý deň za mnou, pre nepostupujuci porod sme zvolili SC a este aj na sale sme srandovali 🙂 aj na 600nedeli ma chodil kontrolovat... doktor s velkym D a človek s velkým Č a veľkým srdiečkom 🙂 skvely.... 🙂 asi toľko k nemu

delfinusik
21. mar 2014

@tamarka9 on len pre tehulku, nie je gynekolog - bohužiaľ.. len pôrodník čo je veľka škoda, lebo takého gynekologa si predstavujem pre seba :D

22bosorka
12. jún 2014

@delfinusik ahoj chcem sa ta opytat ze ako sa mam k nemu dostat na poradne a ak by som ho chcela ako porodnika? kedy pred porodom sa reba objednat na prvu poradnu? Dakujem 😀

delfinusik
12. jún 2014

@22bosorka ahoj,mne povedal ked som ho prvýkrát stretla,že stačí v 36tt..zistila som si kedy ma pioradne,utorok,štvrtok,a piatok od 11-13h...a chodila som kazdy utorok alebo po dohode....a skús sa hneď pýtať na zazmluvnenie...keby niečo kľudne sa pytaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre