MUDr. Obert alebo Matejka

zblazniva
26. apr 2013

Maminy keby si mate vybrat medzi Obertom a Matejkom k porodu, tak koho by ste si vybrali? Dakujem.

fafa
26. apr 2013

@zblazniva ja som si vybrala Oberta 😀 a maximalna spokojnost..rodila som sice sekciou, ale on je vyborny aj odbornik aj clovek. Dr. Matejku poznam len s jednej nemilej skusenosti, ale nechcem ho hodnotit podla toho, pretoze som krvacala v tehotenstve a ona ma vysteroval na prijme a zdal sa mi velmi drsnya neosobny...ale je mozne, ze to bolo skreslene mojou panikou...drzim palce nech sa rozhodnes spravne.. 😉

zblazniva
autor
26. apr 2013

@fafa Dalujem za nazor. Tiez sa priklanam k Obertovi cim dalej tym viac. 🙂

zuzana_1
26. apr 2013

Rozhodne dr. Obert!

melania1
26. máj 2013

Urcite Obert, je to moj doki, je skvely. 🙂

katkaapetko
10. okt 2013

@melania1 @zuzana_1 @zblazniva @fafa ahojte,prosim vas neviete ci nahodou ambulancia dr.Oberta nemenila tel.cislo alb. ci nemaju dovolenku,lebo uz treti den sa neviem dovolat,zvoni no nik nezdviha. ☹ dakujem...

m_ij_ka
10. okt 2013

@zblazniva ja som pri druhom pôrode si vybrala Matejku,rodila som sekciou, bola som s ním maximálne spokojná,

zblazniva
autor
10. okt 2013

@katkaapetko Fuuu, neviem.

aeisha
10. okt 2013

Ja som mala pri prvom dr.Oberta a pri druhom dr.Matejku. obaja boli skvelí odborníci. Odporúčam))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre