MUDr. Krúžová v Leviciach

znama_neznama
31. mar 2014

Ahoj mamičky. Prosím vás, aké máte skúsenosti s gynekologičkou MUDr Krúžovou z NsP Levice? Ďakujem za každú odpoveď 😉

mimka11111
31. mar 2014

@znama_neznama velmi dobré, vdaka nej som zistila, že musím meniť gynekologa.....nakolko jej všetky vyšetrenia boli preventívna prehliadka, uzv a palpačne a aby som nezabudla na jej všemožné domienky a hotové diagnozy, bez akéhokolvek podrobnejšieho vyšetrenia, tzn. u nej napr. neexistuje odber krvi pre určenie napr. toho, či som prekonala mikropotrat alebo podobne / nakolko som špinila celý mesiac a tt bol pozitívny /.....pre ňu existuje len jediná diagnoza = hormonálna porucha

znama_neznama
autor
31. mar 2014

@mimka11111 ďakujem. Ja k nej chodím už X rokov , momentálne som tehotna. Len mám z nej zvláštne pocity v poslednom čase. Sestrička stále super

mimka11111
31. mar 2014

@znama_neznama tak niekomu možno vyhovuje, mne osobne nie

sweetangel20
3. apr 2014

@mimka11111 ak smiem vedieť, aký si s ňou mala problém? Ja k nej chodím tiež, aj keď teda už som sa presťahovala mimo LV

mimka11111
4. apr 2014

@sweetangel20 presne ten,ktorý som spomenula vyššie....na všetko mala jedinú odpoved = hormonálna porucha, a toto dokázala tvrdiť bez tohoa,aby mi napr. urobila hormonálny profil....nakolko sa už dlho snažíme o miminko, nejako nemala ani najmenšiu snahu "naviesť" nás na tú správnu cestu, príp. nasadiť nejaké hormon.lieky....meškala mi mms, mala som pozitívny tt a každým dňom druhá čiarka silnela, samozrejme na uzv ešte nebolo nič vidieť, ale ani žiadna cysta nnie....začala som špiniť, a trvalo to celý mesiac, predpísala mi duphaston na zastaneie krvácania, samozrejme som špinila aj nadalej, a vtedy mi už druhá čiarka na tt mizla..☹ dodnes neviem, či sa nám vtedy naozaj zadarilo...☹.....na to,aké ovácie som na jej adresu počula, som bola maximálne sklamaná, na všetko bola odpoved " hormonálna porucha a nie ste už najmladšia" 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre