MUDr. Jozef Rešeta

bystrinka123
20. mar 2014

Nedavno som v inzertnych novinach nasla inzerat tohoto pana doktora.Rada by som sa dozvedela,ake su vase nazory na tohoto gynekologa. Rada by som po rokoch nespokojnosti zmenila svoju gynekologicku,len nevien,ktory gynekolog,gynekologicka v TT berie este pacientky. Dakujem za odpovede vdaka ktorym sa hadam vyriesi moj problem.

sansulinka
20. mar 2014

@bystrinka123 podla mna velmi dobry,aj prijemny pan doktor 🙂

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minnie30
20. mar 2014

on ma odrodil a bol príjemný, milý a dokonca aj po ôsmych rokoch si ma pamätal,keď som šla rodiť znovu 🙂

tyweee
2. okt 2014

Ja k nemu zacala ted chodit. Je to kamarad pritele a moc fajn, i sestricka. V CR jsem mela Dr.na nic a generala sestricku. Takze nebe a dudy 😉

duracelka13
7. okt 2014

@tyweee a berie nové pacientky? je to mladší či starší lekár? už keď sa mám niekomu ukazovať, tak nech stojí za to 🙂 a kde má ambulanciu na poliklinike?

bystrinka123
autor
29. okt 2014

@duracelka13 ahoj, pán doktor berie nové pacientky, ale máš najvyšší čas si skočiť po lístok k menu a potom ísť ku svojmu dokimu, aby ti dal k 31. 10 kartu, aby si od novembra mohla nastúpiť k Rešetovi...ja to len na tebe 😉

emuska27
11. jún 2015

@bystrinka123 nemoze si vyziadat moju kartu?nemam chut ist k mojej doktorke

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sami51
11. jún 2015

mam skusenost- pozitívnu
ň
🙂

emuska27
11. jún 2015

@kvecia no jo...dakujem

duracelka13
29. júl 2015

@emuska27 niektori lekari to maju zauzivane tak,ze staci poslat kartu,ale k Resetovi si ju musis preniest osobne

emuska27
29. júl 2015

@duracelka13 nuz bola som unho ale mal vtedy dovcu..sestricka mi,dala,ziadanku obvydanie,mojej dokumentacie,od,mojej dr..zaniesla,som,papierik mojej dr,ale ta,ze to sa,nedava do ruk ale posiela..nuz takze,tak..ale,ked som,prestupobala z Lc tak mi dali normalne,zaznam,do ruk a ani,som,este,nevedela,kde,skoncim,u akeho zenskeho..no som,rada,ze,som teraz presla,knemu..

duracelka13
30. júl 2015

@emuska27 uz to chapem,podla zakona,vy lekar nemal davat kartu pacientovi do ruk,len dovolit nahliadnut ci urobit si odpis,mne vlastne tiez moja lekarka dala len odpis karty a s tym som presla k Resetovi.Moja znama vsak poziadala o poslanie karty od stareho gynekologa k novemu a ten napriklad kartu do dnesnych dni neposlal a to je uz vyse roka. Jej gynekolog sa uz nad tym radsej ani nepozastavuje...

kosimka
10. júl 2016

Zaujíma ma, z čoho plynie vaša spokojnosť. Lebo ja som k nemu prešla a úprimne, nie som spokojná ani trochu. Sestrička je jedna veľká katastrofa a tie poplatky za každý (s prepáčením) prd, to som úplne v šoku.

mishulik23
24. aug 2016

Ja som akurat pred dvoma dnami presla k Mudr. Resetovi z dovodu prestahovania, tiez som hladala nejakeho dobreho doktora, pozerala recenzie, nakoniec som sa rozhodla, ze nebudem spekulovat a skusim k tomuto doktorovi, kedze v stredisku mam aj vseobecnu... sestricka ma zobrala bez problemov aj ked k nim nepatrim, cakala.som max 5min pretoze pacientky si objednavaju bezplatne a teda predpokladam,ze sa tam nikdy dlho necaka. Doktor celkom sympatak, mily, sestricka tiez, takze dufam, ze budem spokojna... predtym som chodila k lekarovi, krory na nete nemal ani jednu dobru recenziu ale ja som vzdy bola spokojna, takze si myslim, ze pristup lekara zavisi aj od pristupu pacientky...

kosimka
24. aug 2016

@mishulik23 a platila si?

mishulik23
27. aug 2016

@kosimka nie, nic som neplatila... ma pred ambulanciou cennik, ale co som si precitala su to skor take ukony nad ramec alebo vystavenie tehotenskej knizky v pripade straty prvej, nejake potvrdenia a podobne ale to maju vsetci doktori... Neviem, osobne si myslim, ze ked je statny lekar tak sa neplati nic pokial mas vsetko v poriadku, nezanedbas preventivne prehliadky. To si hned pozerali, ci mam preventivnu spravenu.... Aj u zubarov som uz od znameho pocula, ze ked nemal preventivku tak si musel platit za ukon... A pokial je daky sukromnik tak vascinou som pocula ze sa plati rocny poplatok....

kosimka
27. aug 2016

@mishulik23 preto sa pýtam, lebo sa mi zdá divné, aby som platila za základné veci ako preventívka (v nej je samozrejme cyto) alebo predpísanie receptu na antikoncepciu. Bola som tam dokopy dvakrát (prešla som od Eliáša) a vždy odo mňa pýtala sestrička peniaze a to za spomínané veci! Tak ako je toto možné, že niekto platí a niekto nie.

kosimka
27. aug 2016

@mishulik23 a ďakujem za reakciu, zatiaľ si jediná, ktorá mala odvahu sa vyjadriť. Neviem, či sa ostatné boja povedať alebo čo. Ale naozaj by ma zaujímali aj iné názory. Či len ja vyzerám, že mám na rozdávanie alebo čím to je.

mishulik23
28. aug 2016

@kosimka je to zvlastne, a preventivky starsie si mala vzdy splnene? Ako teraz budem k nemu chodit castejsie, tak napisem keby vypyta daco... ale aj suseda k nemu chodi a ze chcela aj daje hormonalne testy a ze jej spravil v pohode a nic neplatila a aj antikoncepciu chcela zmenit a tiez ze nikdy nic neplatila....

michaella86
7. apr 2017

Dievcata, prosim vas, tel. c. 0335331338 je spravne na pana doktora Resetu?

sunnytt
7. apr 2017

Ano 🙂

michaella86
7. apr 2017

@sunnytt dakujem pekne 🙂

sunnytt
7. apr 2017

Ale volat treba az po 12, nemaju radi ked sa vola pocas ordinacie 🙂

michaella86
7. apr 2017

@sunnytt vdaka za informaciu 🙂 ja sa len odhodlavam zavolat, prestupila som v tomto roku k nemu a bojim sa, co mi povie, tak navstevu stale odkladam 🙂

sunnytt
7. apr 2017

Coho sa bojis?
On je dobry doktor, obcas mu neni rozumiet co hovori ale ja som s nim spokojna. Aj sestricka mila velmi 🙂

michaella86
7. apr 2017

@sunnytt ja doktora poznam roky, sukromne, takze nejde tak o neho, ako o to, co mi povie, nakolko mam nejake problemy

sunnytt
7. apr 2017

Aha, tak potom len treba prekonat strach a nebat. Necakaj a utekaj. Drzim palceky nech vsetko dobre dopadne😉

michaella86
7. apr 2017

@sunnytt Dakujem velmi pekne.. snad pomoze 🙂

jojojo30
1. júl 2020

Dobrý deň
Jozef Rešeta ??Ja mám zkušenosť taku že lesklé oči poslal me do nemocnice hned na vyšetreni a tam ked som spomenula jeho meno boly zhrozeni a pytali sa me či stale Slope (alkohol)v tom mziku som volala a odesla od neho do ineho mesta lebo uplne me vystrasil nemocnicou a pritom som poradku a bol nalez nie 2 ale iba jednoho baba ludia neodporucam ho a kludne me ukamenujte ale ja si cenim zdravy moje a vidim ze nie kazdy ma gule napsat to co ja pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre