MUDr. Ján Perhács z Galanty

niky1336
14. máj 2012

Ahojte Vsetcia! kto kazdy z vas uz rodil v Galante? ako to tam je? Aký je personál? neviem ci mam ist tam alebo najst nieco ine...doktora mam J. Perhacsa , a chcela by som u neho rodit, zatial neviem kolko chce za porod...Nevie to nahodou niekto? Termin mam 14.septembra
diki za odpovede

sarahemily
11. jún 2012

Ahoj... ja mam tiez doktora Perhacsa a aj som u neho rodila v Galante a bola som nadmieru spokojna aj s nim a aj s Galantskou nemocnicou-a to som z Ba... kebyze rodim znovu,urcite idem znova tam! Za porod som platila 200€

msrosie
21. feb 2013

@niky1336 ako tvoj porod napokon dopadol? ja tiez chodim k dr. Perhacsovi, a chystam sa u neho rodit v GA.
kolko si potom platila? ja som sa ho na to este neopytala. A bola si s nim a celym personalom spokojna? alebo ake mas skusenosti? diky pekne za odpoved! 🙂

niky1336
autor
21. feb 2013

@msrosie ahoj. ja som bola uplne spokojna aj personalom na porodnej sale aj potom. necakaj nijake nove technologie a nechystaj sa na 5hv.hotel a bude to fajn 🙂 :P perhacs bol zlaty. ja som rodila v noci. o pol tretej mi zobral pl.vodu a o 3 mi dali dcerku do ruky 🙂 rano prisiel na mna kuknut,ked mal sluzbu (iba utorok je tam ked ma klinicky den) a potom ma nechal s Dr.janicekom ( mlady a velmi zlaty, mily) . dcerku mi dali hned ako som sa citila dobre. okolo 10
so mnou uz bola . ukazu ti ako kupkat maleho, aj o laktacie ti povedia vsetko. nemusis sa bat. ( aspon podla mna, ale su mamicky, ktore maju uplne iny nazor - zavisi toho, ake potreby mas)
pekny vecer 🙂

msrosie
22. feb 2013

@niky1336 diky pekne za info 🙂 a este tolko, ze ty si mala spontanny porod, alebo skor planovany, ked si pisala, ze ti pustil plodovu vodu? inac to som pocula, ze netreba ocakavat luxus 🙂 ale ochotny a mily personal je ovela dolezitejsi, aspon podla mna, takze dufam, ze aj ja budem mat na nich stastie. ty si inac chodila na nejaky pripravny kurz? a nepamatas sa nahodou, kolko si dokimu / nemocnici platila?

niky1336
autor
22. feb 2013

@msrosie mala som ist rano na 8 na vyvolavacku,lebo som uz 3dni v noci mavala kontrakcie-no nepravidelne, ale napokon som mala spontanny porod, -dcerkab sa rozhodla inak :P 🙂 nechodila som na ziadny kurz ! platila som 250 Eur ( pritom som mala platit 320, lebo sme ho zavolali, aby prisiel-na tu hodinku 🙂 , takze bol strasne zlaty) kedy budes rodit?

msrosie
22. feb 2013

@niky1336 termin mam 15.7., ale dr. hovoril, ze on typuje, ze okolo 10.7. porodim.. tak uvidim. ale dovtedy este vela veci musim nastudovat 🙂 diky pekne este raz za tvoje skusenosti. pekny dnik prajem 🙂

niky1336
autor
22. feb 2013

@msrosie aj ja som mala termin na 14.09 a porodila som 04.09 🙂 rano som bola u doktora a ani som sa neotvarala ani ziadne ine znaky porodu som nemala a v noci som sa zobudila na 5minutove bolesti. 🙂 termin vie iba babatko.dokedy ja mu tam bude pacit-nevijde. 🙂 ale nemusis stresovat. mozno ze nic nebude tak, ako to naplanujes 🙂 :P pekne tehulkovanie ti prajeme.

lucia0211
14. mar 2022

@msrosie ahoj,viem že si už veľmi dávno písala svoj príspevok rada by som však vedela či si na koniec rodila u doktora Perháča a či si s ním bola spokojná..ja sa tiež chystám u neho rodiť.. ďakujem za odpoveď 🙏

msrosie
15. mar 2022

@lucia0211 Ahoj, ano, nakoniec som u nho rodila. Bol to moj prvy porod, bola som neskusena, a nemala som z toho dobry pocit, prave naopak.

Napriek tomu, ze som nemala kontrakcie, a vsetko bolo v poriadku, spustil porod, lebo mu to vtedy vyhovovalo (stvrtok pred dlhym vikendom). Nakoniec vsetko prebehlo v poriadku, dcerka bola zdrava, ale ja som sa zotavovala pomalsie, a velmi dlho mi trvalo, kym som sa z toho dostala psychicky.

Ale poviem ti aj pozitiva. Moja sestra u neho rodila 3 krat, vsetky boli sekcie, a ona bola s nim spokojna. 🙂

Cize podla mna je dobry porodnik, len sa s nim treba dohodnut dopredu, ci trvas na tom, aby si mala spontanny, nevyvolany porod, alebo, ak ti vyhovuje, tak termin porodu.

Pevne zdravie ti prajem a vela stastia!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre