MUDr. Ján Perhács - skúsenosti

raviela
6. jún 2013

Ahojte milé mamičky, ak máte niektorá skúsenosti s pánom doktorom, prosím podeľte sa. Ja mám gynekologičku MUDr. Sojákovú ((v šamorínskej poliklinike )ale veľmi s ňou nie som spokojná, rada by som ju vymenila. Ďakujem za všetky príspevky 🙂

kriha
6. jún 2013

@raviela ahoj! Ja k nemu chodim asi rok a som spokojna. Co konkretne Ta zaujima? pytaj sa, ked budem vediet rada odpoviem 🙂

raviela
autor
6. jún 2013

@kriha ahoj, dakujem,zaujima ma ako dlho cakas ked k nemu ides, ci si za nieco doplacas, ci je ustretovy, kolko ma asi rokov? Chodila si k nemu o poradne? Je aj porodnik? Zatial tolko, velmi pekne dakujem

kriha
6. jún 2013

@raviela no, este som u neho dlhsie ako pol hodinu tusim necakala. Ak nie si objednana je lepsie ist trosku neskor, nie hned,ako zacne ordinovat. Vtedy má už menej pacientiek. Ja som u neho zatial platila vzdy len za sono 15 eur, vzdy som o tom dostala potvrdenku. Je ústretový, vzdy sme sa zatial na všetkom dohodli 😉 , dokonca si aj rad zavtipkuje, ak nemá pacientky, tak si aj rád pokecá. Mna už pozná po mene, toľko krát som ho už otravovala 😝 , ale nevyzera, že by mu to vadilo. moze mat okolo 50,ale podla mna vyzerá mladsie. Chodila som do poradne k nemu do poslednej chvile. Je aj porodnik, robi-rodi v Galante. Aj ked somja osobne u neho nerodila, čo už veeeeeeeeľmi ľutujem.
Jaaj a ordinuje v Samoríne 3 krát do týzdna v pondelok a stredu doobeda, vo stvrtok poobede. A má aj sestričku zlatú.

kriha
22. aug 2013

@raviela ahoj! Ako si sa nakoniec rozhodla?

raviela
autor
23. aug 2013

Ahoj, zatial zostavam u sojakovej,uvazovat o zmene zacnem asi az pri dalsom tehu, ale dakuj pekne ze si mi poskytla info, pomohlo mi to, pekny vikend,vierka

raviela
autor
23. aug 2013

@kriha ahoj,zatial zostavam u povodnej,ale velmi pekne dakujem za info, potom Ta budem informovat...vierka

bambmulka
24. okt 2013

Ahoj . Ja pana doktora poznam tisic rokov😀😀. Rodila som u neho pred 6 rokmi. Nevymenila by som ho ani za milion . Dnes som chytila telefon spýtala sa či ma vie zobrať a za 15min som bola v ambulancii nie čakárni. Aj keď som u neho nebola už 2roky/ hamba/ hneď vedel kto som, spýtal sa čo je s dcérkou. Potrebuje to komentár???

miladaenjoy
11. mar 2014

@kriha prosím ťa ku doktorovi si chodila do konca tehotenstva a len rodiť si išla do nemocníce? Ja som sa ešte nepýtala, ale nechce sa mi posledný mesiac chodiť do poradne na Kramáre každý týždeň.

kriha
11. mar 2014

@miladaenjoy ano, presne tak. Ma aj ten pristroj na sledovanie oziev, robil prietoky, tusim aj maleho zmeral. Platila som 10 eur za jednu poradnu, teda tych 10 eur som platila raz tyzdenne, lebo tesne pred a po termine som tam bola aj 2krat za tyzden, ale platila som len raz. Myslim si, ze ovela lepsie, ako sa trepat niekde a presediet pol dna v cakarni s bruskom.
Teda uz sa Ti to blizi, drzim palce 🙂

miladaenjoy
11. mar 2014

@kriha super, potešila si ma, ako vždy ;)
Tak aj monitor dieťatka robí. To si ležala tam pod oknom a bral zatiaľ aj iné pacientky? Lebo to trva vyše pol hodiny, ak sa nemýlim. Veru, už sa mi to blíži. A ešte raz ďakujem za poradenie super doktora.

kriha
11. mar 2014

@miladaenjoy no dietatko monitoruje, kontrakcie tusim nie. netrvalo to celu pol hodinu, ak to bolo v pohode tak nejakych 10-15 minut, ked trebalo zobudil maleho. Zaujimave je, ze nejak ho posteklil, ci co, nikdy netriasol bruskom a maly sa vzdy zobudil. Za to v nemocnici mi isli odtrhnut brucho a maly si chrapal dalej 😝
a nie, to som lezala tam kde aj sono robi, spravil sono, prietoky a rovno som tam ostala lezat. Inu pacientku zatial nebral, bud sme si kecali alebo tukal do pocitaca, vypisoval papiere a tak. A vobec nemusis mat strach, ako sa zatvari, ze nebudes rodit u neho. Vobec na to neregoval, ani len sa nezatvaril cudne, co som sa bala, ze ako to zoberie. Fakt uplne v pohode, lepsieho lekara som si ani najst nemohla, ani keby som hladala, nie este takto, ze som k nemu sla len nahodne. som rada, ze si tiez spokojna.

miladaenjoy
11. mar 2014

Áno som, ďakujem. Fakt by sa mi nechcelo chodiť na Kramáre každý týždeň a ešte s malou a aj manžel by musel s nami chodiť. Tak som rada že to tak robí všetko u neho.

katyussa
14. aug 2014

@raviela zmen si doktora perhacs mna a kamaratku vyliecila z toho co sojakova furt hovorila ze to je normalne--ja som rada ze som zmenila ju na doktora perhacs

domko11
24. okt 2014

Ja som po mojej zlej skusenosti s mudr.janekom str.presla pred 6rokmi k doktorovi perhacsovi .je dobry odbornik velmi ludsky a vie ukludnit pacienta.vrelo odporucam.malo sa unho caka sestricku ma zlatu.

niki985546
30. jan 2015

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci niekto vie kedy a kde ordinuje Perhács v Samorine??? 🙂 Dakujem

katuska1988611
16. feb 2015

@niki985546 pan doktor ordinuje na Skolskej 41,kde je aj Baby shop a obchod Protetika. Ordinacne hodiny su pondelok 8-12, streda 8:30-12:30 a stvrtok 14-18

mishska
15. nov 2015

Dobrý večer, nemáte niektorá nahodou tel.číslo do ambulancie doktora Perhacsa v Šamoríne??? Na internete majú ale to je do Dunajskej Stredy. Ďakujem

mishska
15. nov 2015

@katuska1988611 Nemáte náhodou aj číslo?

katuska1988611
15. nov 2015

@mishska 031 270 29 97. Nech sa paci ☺

mishska
15. nov 2015

@katuska1988611 Ďakujem krásne 😊😊😊

nikinka104
27. apr 2016

Ahojte 🙂 neviete mi prosim poradit, od ktoreho tyzdna tehotenstva robi Perhacs 3D utz. Ja chodim k dr.Sojakovej no ona robi az od 23tt a to by som chcela ist skor :(. A to mozem kludne len k nemu na 3D urobi v pohode? Dakujem za kazde info 🙂

katuska1988611
27. apr 2016

@nikinka104 no ja viem, že pán doktor nerobí 3D. či už áno?

nikinka104
27. apr 2016

@katuska1988611 neviem vobec netusim. Nemam ziadne info o nom 🙂

katuska1988611
27. apr 2016

@nikinka104 lebo ja ked som bola tehotna, tak ešte nerobil, musela som ísť do BA. ale možno už robí, ved zavolaj mu a uvidíš 🙂

mishska
27. apr 2016

Dr. Perhács nerobí 3D

kludia
29. okt 2016

Sojakova je velmi naladova naozaj vrelo odporucam Dr.Perhacsa😀

pdominika
15. máj 2017

Ahojte no ja som moc neni happy z neho....vsetko rychlo rychlo na ostatne nemaju cas 1som potrebovala dojst lebo som mala problem a nedockala som sa pomoci ....potom som dosla ked som nebola objednana kvoli papieru a bolo vidna ze som neni na zozname....👎

lala8761
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadus841
28. feb 2024

Ahojte mate dajaka nove skusenosi s panom doktorom Perhacsom ? Lebo co vsade citam su starsie diskusie.A mala by som záujem ist k nemu ak berie nové pacientky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre