MUDr. Ján Adam - gynekológ v Košiciach

evittah
11. sep 2013

Ahojte,
chcem sa opytat na Vase skusenosti s tymto lekarom. Ako ste spokojne s jeho starostlivostou a pristupom? Ste s nim ako gynekologom spokojne? Chodite k nemu do poradne? Pytam sa preto, ze nahradil moju povodnu gynekologicku, bola som u nho len raz na preventivnu prehliadku, takze nemam ziadne skusenosti. Teraz som ale tehotna a tu na MK som nasla velmi negativnu kritiku na nho aj sestricku (vraj skresluje vysledky vysetreni a pod.) a som z toho trosku nesvoja, ci mu mozem ako lekarovi doverovat alebo nie ☹
Dakujem za Vase nazory, skusenosti a reakcie...

evittah
autor
11. sep 2013

Nikto nic? Nie je tu ziadna zienka, co k nemu chodi do ambulancie? ☹ Mozete mi kludne aj sukromnu postu napisat - chapem, ak nechcete takto verejne pisat nazor. Ale naozaj by som bola rada, keby sa niekto ozval...

sintra
12. sep 2013

Ja osobne k nemu nechodim, ale obe moje kolegyne z kancelarie ano a ani jedna si ho nevie vynachvalit, vraj je velmi trpezlivy s ludskym pristupom. Hlavne jedna z nich, ktora mala predtym velmi zle skusenosti s pristupom predchadzajucej gynekologicky a doslova traumu z preventivok, ho velmi chvali.
Snad som pomohla.

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittah
autor
13. sep 2013

@elisssasa, dakujem za info. Na tripple teste som bola a vraj vyborny vysledok (este som ho nevidela, len info od sestricky mam), aj ked mam uz vyssi vek a vela mamiciek v mojom veku ma zle vysledky. V 20. tyzdni idem prave do poradne a na "velky ultrazvuk". O morfologickom mi nikto nic nespominal...

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittah
autor
13. sep 2013

@elisssasa, urcite som to zmeskala. Uz som v 18. tyzdni a ziadne take vysetrenie mi lekar nespomenul ☹ Ale mari sa mi, ze pri dcerke som tusim na take vysetrenie bola u MUDr. Dankovcika. Tam ma poslala moja gynekologicka, lebo ona vtedy nemala v ambulancii ultrazvuk. Normalne, na bezne ultrazvuky posielala k MUDr.Janovskemu (alebo tak nejako sa volal), ale tento speci povedala, ze k Dankovcikovi sa mam objednat. Tak teraz neviem, ci moj gynekolog nieco nezanedbava... 😒

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittah
autor
14. sep 2013

@elisssasa, to sa mozem sama od seba objednat na ten ultrazvuk? Nepotrebujem ziadne odporucanie od gynekologa?

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittah
autor
14. sep 2013

@elisssasa, dakujem za odpoved. Ale nehnevaj sa, podla mna prave preto chodim do poradne ku odbornikovi, aby ma vedel upozornit na to, ze v tomto tyzdni tehotenstva je dobre ist este na take vysetrenie... sice sa to standardne nerobi, ale mozem Vam to odporucit, lebo.... Preco by som si ja mala zistovat vsetky medicinske veci? Ak ma na to neupozorni, tak si podla mna neplni poriadne svoju pracu. Samozrejme, ze nejake veci mam nastudovane, ale vsetko okolo tehotenstva urcite neovladam. Ak by to bolo inak, mohla by som ist robit porodnu asistenku alebo zastupit doktora v poradi...

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisa111
2. dec 2013

ahoj.....@evittah chcem sa ta opytat chodis este k dr.Adamovi? chcem vediet aky je....tiez som chodila predtym ku Jurcovej a odkedy je tam on som este nebola....ale zajtra sa musim objednat, pretoze mi vysiel pozitivny test 🙂 este keby si mohla mi do spravy napisat cislo na nich diki pekne

elisa111
2. dec 2013

@evittah ahoj.. chcem sa ta opytat chodis este k dr.Adamovi? chcem vediet aky je....tiez som chodila predtym ku Jurcovej a odkedy je tam on som este nebola....ale zajtra sa musim objednat, pretoze mi vysiel pozitivny test emoticon este keby si mohla mi do spravy napisat cislo na nich diki pekne

evittah
autor
3. dec 2013

@elisa111 Ano, este chodim k Adamovi. Telefonne cislo sa nezmenilo, je take, ako mala Mudr. Jurcova: 6444315. Viac info v IP 😉 A blahozelam k dvom ciarkam 🙂

eliska666
12. dec 2013

Ahojky, ja k nemu chodím, uz druhé tehot., som max spokojna, a ako odbornika urcite odporúčam aj sestričky má super

lucia0309
15. jan 2014

MUDr. Adama mozem len odporucit, je to pan Doktor, skoro som sa stala obetou nezmyselnej operacie, nezmyselneho dalsieho postupu od Mudr. Dandara v Presove, kde mi to nedalo tie jeho postupy, a po navsteve prednostu Adama, mi spadla sanka, kde sa zachoval aj ako clovek, ale hlavne ako lekar, napisal mojmu byvalemu gynekologovi spravu v mnohymi vykricnikmi, a len dodal, ze mi mohol pokazit cely zivot, uz mam pri Mudr. Adamovi kartu, a len odporucam, jeden z mala lekarov, ktori si nerobia biznis na svojich pacientkach.....

elisssasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia0309
19. jan 2014

@elisssasa nepomylila som si krstne meno, len som ho neuviedla, a to co pisem na Mudr. Dandara len chcem upozornit dalsie dievcata pred neschopnym lekarom, a tento pripad uz riesi dohlad nad zdravotnou starostlivostou, a nie som jedina, a to ako to beries ty je to tvoja vec, ale byt na mojom a na mieste ostatnych nestastnych pacientiek, to neodporucam nikomu,

veve10
10. apr 2014

@elisssasa je smutne ked takto verejne sudis lekara a zrejme vobec netusis o com hovoris. Ak by akykolvek krajsky odbornik cokolvek riesil znaleckym posudkom, myslis, ze by sa o tom podelil so svojou pacientkou? Odkial vies, co ktory z odbornikov robi ci nerobi, o co sa snazi? Ludia ani netusia, co vsetko sa deje za stenami nemocnic a klinik mimo ordinacnych hodin a co vsetko lekari riesia, ale mudrovat na forach vie skutocne kazdy, najma ked je to anonymne. Vystuduj medicinu, urob si par atestacii a specializacii, stan sa uznavanou lekarkou, pripadne primarkou, nasledne hlavnou/krajskou odbornickou a potom mozes riesit, samozrejme nezainteresovane, bez tlakov a objektivne. 🙂 V dnesnej dobe aj veducej predajne minimarketu sefovia prikazu koho prijat na "oddelenie rozkov" (nie ona si vyberie nebodaj na zaklade kompetencii), nehovoriac o takych personalnych kolosoch, ako su univerzity, ci nemocnice. Nechcem Ta napadat a uz vobec nie tu diskutovat (najma ked tema je o inom), len ked verejne sudis, skus viac o veci najprv vediet.

lus2909
10. dec 2014

jan a jozef je otec so synom a obaja su odbornici co sa tyka gynekologie 🙂

majusik1983
15. okt 2015

Chcem sa informovat nevie niekto kontakt na Mudr.Jozefa Adama (nemocnica v Po ) , dakujem

zusskaa
30. jan 2016

Ahojte, tie, ktore chodite k dr.adamovi do novej nemocnice, tiez mate taku skusenost, ze sestricka pomaly nikdy nedviha telefon, alebo dokonca tam vobec nie su? Casto je tam vyveseny len oznam, ze dnes neordinuju a uz ma to prestava bavit chodit tam zbytocne.

mayra666
31. jan 2016

@zusskaa hej tam sa clovek ledva dovola..ale ked uz stratim nervy tak zavolam na vratnicu a sa ich opytam ci ordinuje...ked ano tak vyvolavam donekonecne a najlepsie na mobil lebo zvykne potom adam zavolat s5

zusskaa
31. jan 2016

@mayra666 no ja som to aj vravela sestricke a ta sa tvarila, ze nechape, o com rozpravam, ze predsa stale dviha telefon

diabliq6666
24. feb 2016

ja k nemu chodim uz dlho,chodila som pocas prveho tehu a budem aj teraz...nemozem povedat jedno zle slovo ani nanho ani na sestricku

diabliq6666
24. feb 2016

@zusskaa minuly tyzden,ked som volala boli obaja pn...mali chripku

zusskaa
24. feb 2016

@diabliq6666 ano dvihla mi sestricka mobil, a na pevnu linku sa vies stale dovolat?

diabliq6666
24. feb 2016

@zusskaa ak su tam, tak väčšinou áno.. ak sa nedovolam, tak jej volam na súkromne číslo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre