MUDr. Jacinová a MUDr. Karásková - skúsenosti

daandra
8. aug 2013

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu, zistila som, ze cakam babatko. Len nedavno som zacala chodit do nestatnej ambulancie, kde sa striedaju - Dr. Jozef Adam, Dr Jacinova a Dr Karaskova. Pan doktor Adam ma myslim uz dost pacientok, tak sa rozhodujem, medzi tymi dvoma pani doktorkami...Vedeli by st emi poradit, ktoru uprednostnit? Dakujem krasne : )

paparkam
8. aug 2013

@daandra ja chodim k Adamovi,ale ,ak by som si mala vybrat medzi Jacinovou a Karaskovou,tak Karaskova 🙂

daandra
autor
8. aug 2013

dakujem pekne, ja som totiz uz u jacinovej bola raz, preto sa pytam na karaskovu, lebo rozmyslam, zeby som sla s tehotenstvom uz ku nej...dakujem : )

daandra
autor
8. aug 2013

@paparkam ...este by som sa chcela opytat, ci v tej ambulancii davaju uz po prvom vysetreni obrazok, lebo som citala na ich stranke, ze je mozne mat zaznam z dietatka v brusku na cd/dvd/usb nosici... to asi az neskor, vsak? A treba si tam potom foto pytat ? dakujem pekne za odpoved

paparkam
8. aug 2013

@daandra aj ja som sa tesila uz v 12tt na prvy obrazok, no bohuzial, neinformovala som sa pred tym, tiez som citala na ich stranke 😒 , ale Adam mi povedal ,ze on to nema, tak som tiez bola smutna, ak ti mozem odporucit chod inam na ultr. ja som potom v 18tt bola u Dosedlu, mam fotecku 🙂, ma lepsi ultrazvuk, ako u Adama ,aj v 30tt pojdem radsej k Dosedlovi 😉

daandra
autor
8. aug 2013

faakt ? no totoo, to som dost sklamana..ved kazdy sa tesi na prvu fotku : ( A to mozem ist aj inam na ultrazvuk? To ich o tom musim informovat? Alebo ako? Ci to len tak sa mozem inde objednat? ale potom by mi uz oni nemali robit, nie? aby toho nebolo vela..

paparkam
8. aug 2013

@daandra informuj sa u lekarky,ja som mala zle vysledky testov,tak mna poslal Adam za Dosedlom na ultr,kedze v Saci je 4d

daandra
autor
8. aug 2013

ok, dakujem, tak to sa opytam hned na prvej navsteve...

andi125
20. feb 2014

@daandra ahoj, chcela by som sa opytat zeci si zacala chodit tam do tej gynekologickej ambulancie, kde je p. doktorka Karaskova? lebo hladam informacie o nej resp o gynekologoch v Kosiciach lebo potrebujem ist na vysetrenie..dakujem pekne 🙂

daandra
autor
20. feb 2014

@andi125 ahoj, ano chodim ku p. dr karaskovej, je uplne super, velmi mila, vzdy dobre naladena, vsetko o babatku vysvetluje..mozem ju len odporucat 🙂

andi125
20. feb 2014

@daandra dakujem ti velmi pekne 🙂 a nevies mi este poradit keby som teda chcela ist ku nej mala by som tam rovno ist sa spytat ci skusit zavolat ci by ma vzala?

daandra
autor
20. feb 2014

nie je za co : ) Ona robi piatky a pondelky, (piatok 7. marca ma dovolenku ) tak asi by bolo najlepsie zavolat tam piatok al. pondelok a dohodnut rovno termin .Aby si zbytoćne dlho necakala v cakarni kym vybavia tie objednane...

andi125
20. feb 2014

@daandra jasne super zavolam tam hned zajtra..este raz ti dakujem za vsetky info 🙂

lilstuk
12. nov 2016

Ahojte chcem sa opýtať kde je p.doktorka Karaskova. Mám ísť na preventívnu prehliadku a pozerám že už nepracuje

marioque
12. nov 2016

@lilstuk p. doktorka Karásková je momentálne v novej nemocnici, miesto nej v ambulancii pracuje Mudr. Varga, prípadne tí dvaja predošlí Adam a Jacinová

lilstuk
14. nov 2016

@marioque dakujem krasne za odpoved. A da sa ku nej prest ak nahodou? Alebo robi len na oddeleni?

marioque
14. nov 2016

@lilstuk pokiaľ mám dobré info, robí na prijímacej ambulancii, takže nie, nedá sa ku nej chodiť ☹ aj mne je to strašne ľúto, konečne som našla super dr. a musela odísť ☹

lilstuk
14. nov 2016

@marioque oj skoda. Rada som mu nej chodila. Dakujem
A z tych co ostali v ambulancii u Mudr. Adama je kto najprijatelnejsi ?

marioque
14. nov 2016

@lilstuk vraj Adam, ale osobne neviem, naposledy som bola ešte u Karáskovej, odvtedy nie, len kamarátka bol u Adama a bola spoko.

lilstuk
16. nov 2016

@marioque dakujem za info

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre