MUDr. Halmešová z Nových Zámkov

ivoninka
23. okt 2012

Baby z NZ, mate niektora skusenosti s MUDr. Bibianou Halmesovou?Nasla som na nu celkom dobre hodnotenia, len by som chcela vediet aj vase skusenosti. Dakujem 🙂

adrioska
23. okt 2012

@ivoninka Ahoj, neviem, ci si tu niekto vsimne tvoju otazku, skus napisat do temy porodnica nove zamky alebo do temy Novozamcanky... 😉

ivoninka
autor
23. okt 2012

dakujem, dost dlho mi trvalo kym som nasla to, ako vobec zalozit diskusiu 😀

ramcella
25. okt 2012

Ahoj ja som začala chodiť k dr.Halmešovej ako som otehotnela.Som nadmieru spokojná.Velmi milá, ochotná, zaujima sa ako sa cítiš rieši všetky problémy ak máš.Vždy zavolá aké sú výsledky ked ti berú krv. Je velmi ludská .Fakt odporúčam 🙂

ivoninka
autor
25. okt 2012

@ramcella super..takze ste ma presvedcili, pretoze zatial sa na nu nikto nestazoval, vsetky baby pisali ze je velmi dobra po vsetkych strankach 🙂

ramcella
25. okt 2012

To som rada určite budeš spokojná 🙂

ivanafialkova
25. okt 2012

Mňa nechala riadne vytrápiť. Nemám na ňu vôbec dobré spomienky. Ani z pobytu v nemocnici počas tehotenstva ani z dňa pôrodu. Môj dojem s nej je asi taký, že kto jej nie je sympatický, nemá šancu. A skoro to veľmi zle skončilo aj so mnou aj s malým.... Moja skúsenosť s ňou.

nathy77
25. okt 2012

Ahoj ja som u nej rodila pred 14rokmi svoju prvu dceru, ona tam bola ako zaciatocnik, ale uz vtedy bola super!! Zazila som s nou aj dobru srandu, Nakolko aj moje skutocne meno je Bibiana a dcerku som po sebe pomenovat nechcela,ona ma presviedcala aby som dala Bibianku 🙂 , Ja som meno nezmenila, ale zrejme ona pri vypisovani papierov o porode zaslala mojej detskej lekarke meno dietata - Bibiana a ja som mala vypisane dcerkine meno. Tolko som sa nasmiala, ze ako ma presviedcala, nezlomila ma a predsa sa nakoniec chuda pomylila a ona mojej dcerke, sice aspon na chvilu to meno :darovala" 🙂 Ale uz ako zaciatocnicka bola super! fakt

ewinecka
25. okt 2012

ja s nou nemam zatial skusenosti ale chcem ku nej prestupit,presvedcili ma aj vase referencie aj svagrova sestra robi v nemocnici na novorodeneckom a odporucala mi aj ju.

ewinecka
29. okt 2012

@ivoninka ahoj vedela by si mi poradit,ze ak by som chcela ju zamenit za moju terajsiu,musim si ist najskor vziat kartu alebo niejaky vypis a potom ist ku tejto?alebo aky je presne postup,diky

ivoninka
autor
29. okt 2012

@ewinecka neviem presne ze ako, ale asi tam zajtra zavolam a spytam sa a potom sem napisem,, 🙂

renitri
29. okt 2012

@ewinecka Ahoj Evka.. Ku komu chodis teraz ?? ja tiez rozmyslam, ze by som presla k nej...Kamosky mi tam chodia a odporucaju ju 🙂

ewinecka
30. okt 2012

@renitri no ja chodim teraz ku langovej ale nie som moc spokojna po tom co som tam bola naposledy a bola mi odporucena tato a este jedna, tak by som chcela prejst ku nej🙂

renitri
30. okt 2012

@ewinecka Aj ja k nej chodim, zatial som s nou nemala ziadny problem...Ale teraz ked nieco riesim, tak ona tomu este dava cas, a to ja nechcem,..Mne kamosky odporucili Halmesovu a Renckovu..Rozmyslam a uvazujem nad prestupom, ale este som neni rozhodnuta...

ewinecka
30. okt 2012

@renitri no mne vadi zas ze ked som sa jej pytala na nieco tak ledva mi nieco povie a velmi strucne a naposledy mi teda moc nepomohla a pritom si myslim ze je to dost dolezite.ja len nemam kedy si to poriesit lebo som stale v blave:(

blondiee83
30. okt 2012

@ewinecka @renitri Ahojte baby - ja som taktiez prestupila od Langovej k doktorke Halmesovej a mozem len a len odporucit. Je to uzasna odbornicka, velmi mila a prijemna, vsetko ochotne vysvetli a nic nezanedbava, na vsetko kladie doraz, dokonca aj na malickosti. Ja som rada, ze som k nej presla.

renitri
30. okt 2012

@ewinecka Tak ano, ona je taka ticha, a ked sa nepytas tak nepovie...ale je mila..
@blondiee83 zacinam nad tym uvazovat ze to budem riesit prestupom..ale najskor jej zoberiem vysedky a som zvedava co povie na ne...ked nic, tak idem het... A ako to treba poriesit? najskor sa Halmesovej spytat ci ma zoberie a potom si ist pre kartu, abo ako?

lenuska311
30. okt 2012

baby ja som k nej presla....rok sa nam nedarilo otehotniet a mesiac po navsteve u nej nam to vyslo...je mi ot jasne ,ze to nema nic s nou...ale mozno mala naejake pozitivne vlny na nas....som s nou velmi spokojna....stale je usmiata mila a proste sprava sa k tebe s respektom poda ruku..u mna 100 bodov uvidime aka bude pocas celeho tehu ale cimze moja predtym pochybila viac som u nej enchcela ostat....

blondiee83
30. okt 2012

@renitri Fuha - snazim sa rozpamatat si postup - viem, ze najprv som sa bola spytat, ci berie novych pacientov a potom som sla k tej mojej povodnej a oznamila som, ze som sa rozhodla zmenit lekara...Len teraz neviem, ktora mi dala potvrdenie ci papierik, ze ho mam tej druhej zobrat..ale asi povodna, Langova.
Kartoteku ti do ruky nedaju. Tu si novy lekar vypyta od toho stareho...myslim, ze na zaklade toho potvrdenia, ktore mi dala sestricka Langovej. Tak snad som to nepoplietla..ale s tou kartotekou som si ista, novy lekar si ju vypyta od stareho a ten ju potom zasle rovno do ambulancie.

renitri
30. okt 2012

@lenuska311 ku komu si chodila predtym?
@blondiee83 ok, zistim si, dakujem 🙂

nienna
30. okt 2012

@renitri ahoj 🙂 ja som tiež nedávno prešla k Halmešovej od Langovej, myslím že neolutuješ 🙂 čo sa týka prestupu, najprv som sa spýtala či berie nové pacientky, povedala že áno a že si mám prísť po taký lístok, na ňom je že žiadajú o kartu od tvojej doktorky či také dačo....proste prídeš si po papierik, vypíšeš ho a odovzdáš tvoje gynde terajšej a ona ti na základe toho dá kartu 🙂

renitri
30. okt 2012

@nienna hej ? no super, dakujem 🙂 A Halmesova robi aj folikulometriu? Som pocula ze ma aj 3 ci 4D, ze ?

nienna
30. okt 2012

@renitri s tou folikulometriou neviem, ale má 4D ultrazvuk 🙂

renitri
30. okt 2012

@nienna 🙂 no budem to riesit, kedze moja terajsia gyn asi tak skoro nie...

mananenka
30. okt 2012

Babulky..aj ja som jej pacientka..Prestúpila som k nej v polovičke tehu..a bolo to to najlepšie čo som mohla urobiť.. 😉 Mala som ju aj pri pôrode, medzi kontrakciami sme sa aj zasmiali,síce ja v miernom krči... 😉 Určite ju odporúčam... 🙂

nienna
30. okt 2012

@renitri ja som mala ten istý problém u Langovej, nič som proti nej nemala, len to že vlastne so mnou nič nerobila ani mi nikdy nič nepovedala....a to je asi dosť podstatný problém 😅 a ako som prišla k Halmešovej tak okamžite začala s liečbou a už sa aj pomaly dostavujú úspechy 🙂

renitri
30. okt 2012

@mananenka 🙂
@nienna no vadi mi, ze nic neriesi..nechava to na prirodu... A aky si mala problem,ze zacala s liecbou? Lebo my snazilkujeme, a zistili sme cez urologa ze mm ma spg zhorseny...vlastne pohyblivost...

nienna
30. okt 2012

@renitri no ja mám problém že mám mrchu len párkrát do roka, gynda to neriešila, dala mi len antikoncepciu, no teraz by sme už chceli bábo tak som zmenila tú gyndu a som sa dozvedela že mám PCO, aj Langová o tom vedela a nikdy mi to nepovedala 😒 Halmešová je super, hned mi nasadila tabletky, nová liečba a veľa ženám vraj zaberá, aj mne už asi zaberá lebo došla mrcha 🙂 a na ten spermiogram sa ťa chcem zase ja spýtať.....tiež by sme ho chceli dať spraviť môjmu chlapovi ale neviem kde sa to robí, čo a ako, poradíš? 🙂

renitri
30. okt 2012

@nienna Ja som brala HAK par rokov, v marci som vysadila a mrcha chodila nacas, akurat teraz posledne mesiace chodi o par dni hore dole... ma natahuje mrcha jedna.. sa zacinam tesit, ze uz nedojde, a predsa dojde :( Tak nam to nedalo a zacali sme to riesit.. Manzel siel k urologovi (Olah) a ten mu horko tazko vypisal ziadanku, dal nadobku a potom sme to o par dni zobrali sami do nemocky na biochemiu..vysledky boli asi za 2 hodky...A potom siel k urologovi zas, lebo som z toho pochopila ze to neni uplne dobre...A on ze nic mu na to neda, ze moze dojst na dalsi spg zas o 3-4 mesiace :D asi takto... Tak teraz chcem riesit nieco dalej..naco mame skusat dalej a cakat ked ma taky spg? Som zvedava co na to povie gyn...Moja onkologicka nas posiela do CARu...

nienna
30. okt 2012

@renitri paráda, takže viac menej ste sa toho veľa nedozvedeli, čo? to tam teda ani nejdeme, tiež sa plánujem spýtať gyndy čo poradí, kde robia spg. a ak je len ten olah tak asi fakt radšej do nejakého CARu. Ale tam neviem či sa dá len kvôli spg. to asi len ked sa bude u nich človek liečiť. takže ešte je možnosť nájsť normálneho urológa (alebo kto robí tie spermiogramy) v nejakom inom meste.... ja by som na vašom mieste ešte počkala s CARom, tam už idú väčšinou ťažšie prípady a riešia to skôr chemicky, skús najrpv čo ti povie tá Halmešová

lenuska311
30. okt 2012

@renitri halmesova robi aj folikulometriu...mne robila..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre