MUDr. Grochal z Martina - skúsenosti

55minnie55
11. aug 2015

Prekonala som kiahne v 11. tt a tak ma môj gynekológ poslal k pánu dr. Grochalovi na sono. Máte s ním a aj s kiahňami nejaké skúsenosti? Prosím vás, platí sa niečo? Aký je to doktor?

seahorse27
11. aug 2015

@55minnie55 Ja som bola u neho kvôli chripke v 5.tt, objednal ma na 14.tt. Plati sa 50 eur + 8 eur tusim, ak chces vytlacit fotku. Je uzasny aj ako odbornik, aj ako clovek. Vsetko uvidis na monitore pred sebou, vsetko ti krasne vysvetli, moze tam byt s tebou manzel alebo ktokolvek iny, pre nas to bol zazitok. Boli sme potom aj v 21.tt.

micha1979
11. aug 2015

https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/mudr-grochal-vase-skusenosti-2/
ahoj, tu je tiez tema ohladom pana doktora, ja osobne mozem len odporucit. Bola som v 20 tt a idem tiez v 30 tt.

s_mt
11. aug 2015

Je naozaj odbornik,na sone zisti viac,ako vsetci doktori v Martine.. Ale jedno vysetrenie stoji az 50 eur,takze je to dost drahe :( Ale super pristup,aj priestory ;)))

1martincanka1
11. aug 2015

@s_mt 50 eur stoji prve vysetrenie.. dalsie 30.. a ked porovnam komplet vysetrenie, vedomosti, pristup, vystup z vysetrenia, tak sa to neda s inym doktorom (ani tym v univerzitnej nemocnici) ktoreho mimochodom tiez platis, no zo zdravotneho poistenia, tak je to 100:1..

liebling98
11. aug 2015

@55minnie55 už som to tu niekde písala, že za Grochalom som sa trepala dokopy 3x až z BA a urobila by som to znova. Odporúčam!

tinka3636
11. aug 2015

@55minnie55 mozem ho iba odporucat 👍👍👍

55minnie55
autor
11. aug 2015

dakujem veľmi pekne za info 🙂 ...a prosím vás? mala niektorá z vás kiahne v tehotenstve?

s_mt
11. aug 2015

@1martincanka1 no ja som platila 2x 50 eur a az posledny raz 30 eur. Mozno sa to odvtedy zmenilo, rodila som pred 1.5 rokom.. A jasne, ze ho odporucam, je to super doktor..

1martincanka1
11. aug 2015

@s_mt vidis, mozno mas pravdu, nakolko ja som bola len v druhom (50eur) a v tretom trimestri (30eur), lebo v prvom mi robila vysetrenie moja gynekologicka (nerobia to vsetky tak?)..

seahorse27
11. aug 2015

@s_mt
@1martincanka1 Ano, v 1. a 2. trimestri sa plati 50 eur, v 3. potom uz len 30.

lajlilinka
11. aug 2015

@55minnie55 pozri si jeho stránku www.femicare.org. Nájdeš tam všetko potrebné.
Ja som bola u neho 2x. Je veľmi dobrý odborník, ľudský, povie a vysvetlí všetko. Je dôkladný, dáva si naozaj záležať aby si bol istý stavom plodu.
U neho vôbec nejde o fotky alebo video, ide o to, že u neho máš naozaj istotu, že dieťa ktoré nosis pod srdcom je v poriadku...ak nájde niečo čo sa mu nezdá, povie, odporučí ako postupovať.

Možno je drahší ale za tie peniaze to stojí.

evica01
11. aug 2015

Uzasny doktor. Vypracoval sa velmi vysoko. Robil mi sono.
A mala som tu cest pri nom rodit 🙂

55minnie55
autor
11. aug 2015

a prosím vás, výsledky od neho ste mali aké?

lajlilinka
11. aug 2015

Výsledky? On zhodnotil stav plodu vzhľadom na tt. Ukázal nám ocnu sosovku, srdce a prietok krvi v ňom, plný močový mechúr, stehennu kosť, prsty na rukách, chrbticu, nosnú kostičku a peru. Všetko na čom by boli znaky chorôb ako down, rastep a pod...

55minnie55
autor
12. aug 2015

A prosím vás, neviete mi vy povedať názor na kiahne? :( Niekto z vášho okolia čo ich mal v tehotenstve? Budem rada za každý názor. Objednal ma koncom septembra.

seahorse27
12. aug 2015

@55minnie55 Dava spravu na A4. V 1. trimestri je strucnejsia - zamerana len markery vrodených vývojových vad, ktore tam v prvom rade sleduje. K morfologii je tam len kratsie vyjadrenie - samozrejme, ak je plod v poriadku. Potom v 2. trimestri dava velmi, velmi podrobnu spravu o celkovej morfologii plodu - od lebky, mozgu, tvare, podnebia, cez srdce, pluca, traviaci trkat, mocove ustrojenstvo, az po pohlavie a koncatiny - naozaj popis na celu A4.

55minnie55
autor
12. aug 2015

Ďakujem veľmi veľmi pekne 🙂 už nech som tam

nastasyk
12. aug 2015

@55minnie55 moja krstna mama v 1. trimestri, dnes je bratranec sikovny muz pracujuci ako architekt v zahranici.

55minnie55
autor
12. aug 2015

tak to ste ma veľmi potešili 🙂)) ....a to mala prvé kiahne v tehotenstve, pravda? a prosím vás, neviete mi niečo o tom bližšie povedať? .. napr. či behala aj po nejakých vyšetreniach...

nastasyk
12. aug 2015

@55minnie55 to bolo hlavne davno, ziadne take ultrazvuky neboli, jej len povedali, ze ma cakat, ci sa narodi zdravy... a narodil🙂 takze hlavu hore, mam znamu, ktoru v 1.trimestri ozarovali a tiez zdrave babo. Takze vsetkodobre dopadne🙂

barborka291
12. aug 2015

Velky odbornik, my sme boli spokojni.

55minnie55
autor
17. aug 2015

@nastasyk no veď ja v to verím, potešili ste ma ... a ona ich tiež mala prvýkrát v živote? 🙂 ... už nech je ten 19-20tt a idem aj k nemu.. a snáď aj zistím, čo to bude 🙂)

sylwia66
22. okt 2018

@lajlilinka a otazocka treba tam prist nalaco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre