MUDr. Eugénia Pankuchová - Prešov

lucka1881
18. dec 2014

Máte skúsenosti s touto pani doktorkou? Počula som o nej len pozitíva. Pokúšam sa tam volať, ale niekto nedvíha, neviete či má dovolenku alebo ako najlepšie sa ku nej dá objednať? Ďakujem

janinah
18. dec 2014

kopa lekárov už má dovolenky, v súrnych prípadoch by malo byť napísané na dverách kto ju zastupuje alebo choď na pohotovosť na gyn. donemocnice

lindush123
1. jan 2015

No ja k nech prechadzam z BA,nakolko sa stahujem do PO. To uz budem v 32 tt,ked tam pojdem 1x na poradnu. Tak dufam,ze je ok. Mam ju tiez na odporucanie. V BA mam super dr.,pevne verim,ze ma nesklame.

leniva
23. feb 2015

Citam tiez na nu dobre recenzie... Neviete mi napisat, akh ma ordinaciu? Novu, modernu alebo ako? A ci ma vsetko alebo bude treba chodit hore dole.

1lucka
6. mar 2015

ja k nej chodim tiez, som 25tt a pochvalujem si ju, odbornicka. Ma usg, ambulanciu ma prerobenu. A vsetkym kamoskam som ju odporucila 🙂

mirkapot
9. apr 2015

@1lucka Ahoj, prosím o info, ako ste to mali s ultrazvukmi v 10 a 20 týždni ? Viem, že je to nadštandard, má ich zazmluvnené, alebo ste u nej platili plnú sumu ? Ďakujem, M.

anicka_dusicka
16. apr 2015

no tak ja veľmi pozitiva na nu nemám, bola som v nemocnici v 17tt. pre krvácanie, a ona tam zastupovala. Bola negatívna, mala som pocit, že som iba jedna z tisíc pacientiek ktorú potrebuje vybaviť. Možno na ambulancii je iná, ale v nemocnici mi pride uplne nesympatická, ešte sa aj tak tvári, že ju to ani nebaví. Môj názor 🙂 ale možno som nebola jej pacientka v ambulancií tak som jej bola ukradnutá, ale tak by to určite nemalo byť...

anna1991
17. aug 2015

neviete ci nema tento tyzden dovolenku?

dankariska
20. aug 2015

@anna1991 ma do 24.8.

mima595
20. aug 2015

tak ona prebrala ambulanciu po Dr. Vaškovičovi...ja som bola jeho pacientka a teda som prešla k nej....tu na MK som na nu necitala dobre recenzie, vela zien pisalo, ze je nepristupna, atd..tak som k nej isla s malou dušickou...

mozno sme si sadli, ale mne v ambulancii pride uplne v pohode, starostliva, zaujima sa, vysvetluje...nechodila som k nej ako tehotna, ale riesili sme iny gynekol. problem...ale ja som s jej pristupom spokojna....

anna1991
20. aug 2015

@dankariska a ked chcem ist po sestonedeli na kontrolu tak ma zobere na pockanie&?

dankariska
20. aug 2015

@anna1991 to neviem ale ma aj online objednavanie na svojej internetovej stranke. Skus vygooglit 🙂

anna1991
20. aug 2015

jaj ok

andreakakascik
13. feb 2020

Cena sona pankuchova

andreakakascik
13. feb 2020

Platí sa za sono prsníkov vie niekto ďakujem 😊

mirka03071
9. jún 2020

Prosím vás neviete či dnes pani doktorka Pankúchova ordinuje nemôžem sa dovolať a neviem teda či ísť osobne či ma vezme aj keď nie som o objednaná ?

mima595
9. jún 2020

ordinuje..dnes som tam bola..

aja_8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aja_8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre