MUDr. Eduard Duda - Ružinovská poliklinika

laveron
27. sep 2013

Ahojte kocky,
chodite niekto k Mudr. Dudovi v Ruzinove. Lebo chcem, resp. musim zmenit gynekologa - byvam v Ba a gynekologicku mam v Tn a som tehotna, takze je to narocne na presun - zatal este nie, ale ked budem objemnejsia. S tou mojou som velmi spokojna, takze mi to je luto, ale nahodou bude nejaky problem, tak ako ja zutekam 125 km do TN, aby ho riesila ☹
No a tym, ze som tehotna, tak ma nikto nechce zobrat - ani sukromnici, ze musim ist tam, kde podla ulice patrim... takze parada. A ked som sa bola informovat mal tam 0 ludi a bol taky neprijemny ☹ Logicky uvazujem, ze ak je niekto super, tak ma plnu cakaren, nie? Bol to iba prvy dojem? Tak mi napiste vase, pripadne skusenosti znamych s nim, prosim ☹

babina111
20. okt 2013

Milá "laveron" Ja poznám pána doktora DUDU ešte keď robil na Trnávke pred 26 rokmi.Vtedy som ho mala ako obvodného,Prežila som s ním plánovaný potrat, aj celé tehotenstvo s treťou dcérou,Poznám ho ako jemného a ohľaduplného lekára, ktorý má cit a je aj odborník vo svojom odbore.Zhodou okolnosti som aj ja musela zmeniť lekára, pretože tem doterajší sa stal docentom a už nemal čas na ambulanciu.Zrazu som musela hľadať iného.Aké bolo pre mňa milé prekvapenie,keď som narazila na jeho ambulanciu, hneď som bola rozhodnutá pre neho.Je už teraz šedivý.ale stále príjemný doktor.Vedľajšia doktorka mala plnú čakáreň.On je neštátny lekár.pretože sa dá objednávať cez telefón na vyšetrenie. Som znova u neho a som veľmi rada,že som v dobrých rukách.Pokiaľ ste tehotná,bude to pre Vás dobrý výber. Za pokus to stojí-A k tej poznámke že bol nepríjemný......,možno bol zamyslený a riešil niečo v hlave.Fakt je, že sa celkovo neusmieva, ale srdiečko má +udské. Prajem dobrý výber ženského lekára.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre