MUDr. Anna Gottschallová. Má niekto skúsenosti?

d.a.n.k.a
31. máj 2010

Ahojte, chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s touto gynekologickou. Som tehotna, chodim zatial do poradne ku MUDr. Millemu do Ruzinova, ale rozmyslam o zmene. Nieze by som bola nespokojna, ale som z PK a od 1.6. ma tato doktorka otvorit v PK ambulanciu GYNPRENATAL. Tak zistujem... Nechce sa mi velmi cestovat do BA, kedze mam doma maleho synceka. Bolo by to pre mna jednoduchsie. Vopred dakujem za odpovede 🙂

lucia20
31. máj 2010

ahoj danka. tuto doktorku mozem len odporucat. je uzasna. nevies, kde sti tu v pk bude otvarat tu ambulanciu??? a to ma byt sukromna? ja som tiez z pk a musim cestovat na kramare stale. ale no uz . ja mam v pk velmi dobru doktorku meszarosovu, ale gottschallova je bohova. robila mi amnio aj kopu vysetreni. doktork ako sa patri a velmi mily clovek, ktory ma pochopenie.

d.a.n.k.a
autor
31. máj 2010

ahoj Lucka, tato lekarka ma v Pezincanovi reklamu na str. 6, ide o jej firmu Gynprenatal, s.r.o., Mladoboleslavska 1, Pezinok. Ma otvarat od 1.6.2010. Jej ordinacne hodiny su Pondelok 7.00-17.00, Ut. Str. Pia 14.00-19.00. Prave tie ordinacne hodiny by mi vyhovovali. Len este musim zistit, ci v PK bude robit aj UZV a ci nahodou na tieto ukony nebude pacientky posielat na Kramare. Nevies nahodou kolko ma rokov?

lucia20
31. máj 2010

myslim, ze nie. lebo na kramaroch robia vaznejsie uzv. tie bezne ta tam poslu aj tak. ale to mas len dvakrat za tehu. ona moze mat tak najviac 36 rokov. podla mojho ohladu. taka mladucka blondynka. velmi milucka.

azalka22
1. jún 2010

ahojte, dnes som tam bola u nej v novej amb. takze info k tomu-amb ma stylovo zariadenu, so vsetkym, ultrazvuk taktiez.
sestricka je mila
otazka je vsak co sa tyka cennika- plati sa rocny poplatok 100eur, v ktorom mas vsetko zahrnute, ak si tehotna, platis 200eur
takze vsetky vysetrenia su v tej cene.
pokial viem, zatial nema zmluvy s poistovnami.

ja sa chcem spytat, aka je ako doktorka a tiez ako clovek.
na mna zanechala celkom dobry dojem.

🙂

azalka22
1. jún 2010

ambulancia je vedla parku zboka je vchod. treba zazvonit, hned ti pridu otvorit

gumimaci
1. jún 2010

Ahoj, ja k nej chodim do ambulancie na kramare aj do Pezinka. Odporucam- ja som rada, ze som sa zhodou nahod dostala k nej.

gumimaci
1. jún 2010

@d.a.n.k.a v PK robi 3D/4D UZV

lucia20
2. jún 2010

@azalka22 ja ti mozem povedat za seba. pre mna vela znamenala. v aprili ma velmi podporila. bola uzasna. ja som z nej nechapala aka bola bohova. mne sa velmi paci. dokonca som zistovala ake ma meno, ze by sme malej dali po nej meno, ale no akosi anicku asi nerozchodime. :D

gumimaci
3. jún 2010

@lucia20 preco nie Anicka, nahodou mne sa paci a myslim, ze vam by ku katarinke a lucinke pasovalo 😉

lucia20
3. jún 2010

@gumimaci :D hej pasovalo, ale my sme v skole mali anicku a mam v zivej pamati ako ju volali anča, anka a ona to z duse neznasala. bola z toho velmi smutna.

katavinka
1. júl 2010

ahojte,

tiež som sa dočítala o tom, že si otvára ambulanciu a veľmi rada by som chodila konečne tu v PK, počas tehotenstva som cestovávala do Ružinova, sodoma domora, ešte keď tak boli zápchy a 1 jediný človek ma nepustil v buse sadnúť si a fučala som jak balón. Teraz chodím do Jura, ale spokojnosť žiadna.

stella27
13. apr 2011

Ahojte..chcela by som sa spytat ci je ta gottschallova naozaj dobra? Nerada by som podstupovala navstevy k nej ak by mala byt neprijemna. A ak je teda naozaj taka dobra, tak ako sa mam k nej zahlasit ? Idem prvykrat..

azalka22
27. apr 2011

@stella27 ahoj, je vyborna. ma velmi dobry pristup, velmi dobre vybavenu ambulanciu.

kiwinka21
7. máj 2011

ahojte, nahodou som objavila tuto diskusiu a pani dr.gottschallova mi je povedoma a myslim ze v dobrom.. 😀 😀 prosim pripomeniete mi jak vyzera nikde som nenasla nijake foto na nete a neviem ju nikam zaradit..dakujem,

azalka22
11. máj 2011

tak blondynka, chuducka,velmi mila

athenais
12. máj 2011

ja som u nej rodila a to bez epi! nestihli mi ho podať, bola super dávala mi dobré rady ako si ulaviť od bolesti

katavinka
16. máj 2011

@stella27 ahoj; ja som k nej prešla a som nadmieru spokojná. Je skutočne veľmi milá, trpezlivá a hlavne chápavá a priateľská. Mne už veľa pomohla a verím, že ešte aj pomôže 🙂 Stačí, ak si tam zavoláš a objednáš sa. Prídeš 1.raz na tzv. konzultáciu, povie Ti ako to u nej chodí a potom sa rozhodneš, či k nej budeš chodiť alebo nie. Ročný poplatok je 100€, tehulky 200€. Mne tie peniaze za to naozaj stáli.

deni_i
17. aug 2011

Musim bohuzial povedat, ze setricka, bola otrasna. Ked som zazvonila na ambulancii, otvorila dvere, premerala si ma a spytala sa citujem: "A vy co tu chcete?" Objednali ste sa? No no? Tak objednali? Lebo u nas sa len objednava. A ako ste nas nasli? Na internete ahaaaa. Asi po 4 minutovom vysluchu ma pozvala konecne dnu. kedze nemam na slovensku poistenie, zijem v inom state, okamzite ma informovala, ze ale vysetrenia su velmi drahe. To ze bola arogantna a neprijemna ani dalej nekomentujem. Velmi zly dojem na mna zanechala ambulancia GYNPRENATAL.
Pani doktorka bola v pohode, povedali mi aky je ich cennik za sluzby. To bolo vsetko.

zuzu121
19. aug 2011

no ta sestricka je fakt hrozna ..prave som tam volala ze ci beru nove pacientky ake su podmienky a poplatky a oznamila mi ze mi nemoze povedat ake maju poplatky ze si to mam najst na internete v nejakych diskusnych forach a potom jej mam zavolat ako som sa rozhodla povedala dopocutia a praskla telefonom .. toto nepochopim!! tak bud si za tym stojim kolko pytam za svoje sluzby a verejne ich ukazem alebo ked sa za ne hanbia tak nech ich zmenia ale hladat to po diskusnych forach to je uplne pripecene. vobec tam nemam chut ist a to ma neodradzaju tie peniaze ale pristup.

azalka22
19. aug 2011

@zuzu121 hm, niekedy si clovek nenavybera ci radsej prezijes neprijemnu sestricku, a mas vyborneho dr. lebo dr je fakt dobra, alebo chces milu sestru a dr, co ta odpinka alebo nema na teba cas alebo alebo....
ale tato je specifikum 😖 asi sa nad to musime len povzniest.

gumimaci
19. aug 2011

@azalka22
@zuzu121 mozno si to raz precita, a nieco sa zmeni, viem, ze lekari stranku poznaju a chodia si citat co sa o nich pise 😉 Inak ten cennik by zaujimal aj mna, viem ze sa plati pausal 100€ rocne, ale neviem co vsetko v tom je zahrnute,....

azalka22
21. aug 2011

jja som to pochopila tak, ze 100 E vsetko, 200E ak si tehotna cela komplet.starostlivost.
Ak nie si ich a prides na vysetrenie, vtedy ides podla toho cennika.

slnieckko
15. dec 2011

@katavinka @azalka22 baby chcem vas poprosit o info ked ste u nej nahlasene... chcela by som sa k nej prihlasit ale nikde na nete okrem tejto diskusie nieje aky taky cennik. som tehu, takze ak dam 200 na rok tym to pre mna hasne? alebo sa plati este k tomu zvlast za kazde objednanie a vysetrenie k tomu? velmi pekne dakujem za odpovede, pomozete mi 😉

katavinka
16. dec 2011

@slnieckko nie, v tom máš všetko zarátané. Cenník na nete nenájdeš, je najlepšie objendať sa, prísť k nej a ona Ti všetko ukáže. Myslím, že 4D v cene nie je, ale to som si nie istá, klamala by som. Proste to zahŕňa všetky vyšetrenia počas tehu, objedná Ťa vždy na hodinu, ktorú aj musíš dodržiavať
@deni_i @zuzu121 som naozaj prekvapená, ku mne bola aj sestrička vždy veľmi milá a neviem si ich vynachváliť, som bola najšťastnejší človek, keď som sa k nim dostala, fakt nechápem.

lenikile
17. dec 2011

@d.a.n.k.a ahoj danka, mna rodila dr. gottschalova. mne bola neprijemna uz na prvy pohlad, vraj bola po nocnej, priam arogantna s neludskym pristupom. esteze su tam prijemne sestricky. teda samozrejme nie vsetky ale vacsina.

vierkasteffi
17. dec 2011

baby a na kramaroch sa plati u gynekologičky ja by som chcela tiež zmenit doktorku lebo prešla na sukromnu a teraz platim 100e ročne ked som bola tehotna tak to bolo v pohode lebo v tom bolo zaratane všetko nič navyše som neplatila ale zda sa mi to dost vela ked tam chodim 2-3 krat do roka a platit 100e

helita
10. jan 2012

Ahojte, nasla som tuto vasu diskusiu a ak to este niekoho zaujima, tak by som vam chcela dat nasledovnu info: u dr.Gottschallovej sa plati 100 eur rocny poplatok v pripade ze nie ste tehotne.
Ak tehotne ste, platite 200 eur ale pozor - tento poplatok nie je na rok, ale iba do ukoncenej prehliadky po sestonedeli !!! Ked mate po nej, musite opat zaplatit 100 eur ako dalsi poplatok na dalsi rok. Tych 200 eur pocas tehotenstva nepokryva vsetko !!! Co si spominam, tak sa doplaca za tzv. morfologicky ultrazuk, doplacate si za 3D a 4D ultrazvuk a tiez si doplacate nejake poplatky za CTG vysetrenie.
S dr.Gottschallovou mam ako s lekarkou velmi dobru skusenost, aj ma na Kramaroch rodila. Je vsak pravda, ze jej sestricka je otrasna a poplatky ma velmi vysoke!

jankaa23
15. mar 2012

Neviete ci sa k doktorke do ambulancie da chodit iba na ultrazvuky v tehotenstve?

erika159
21. mar 2012

Ahojte,
Ja k p.doktorke chodim uz cez rok. Musim povedat, ze keby nebolo nej, tak na kramaroch by sa ku mne spravali ako k poslednemu cloveku.
Ona je dobra... az moc starostliva, ale ludska. da sa s nou dohodnut.
Pravda je len to, ze je pridraha. Ked som bola na konzulatcii, tak povedali, ze v poplatku 200eur mam uz vsetky teh.vysetrenia... ake prekvapko, ked som potom platila 70 v 1trimestri a 50 na morfologiu a neviem, co ma este caka....
za 4D ultrazvuk sa plati, ak ho chce vidiet aj manzel... a fotky stoja 3ks10eur, video 20eur. Ja som povedala manzelovi, ze za tie peniaze, mu to pustim na nete.
Ale ako lekarka... je super.

erika159
21. mar 2012

@jankaa23 mne robila ultrazvuk aj po inych zakrokoch... nie len v tehotenstve.. aj pocas vstupneho vysetrenia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre