Morfologické sono u MUDr. Grochala

34michaela
21. júl 2020

Ahojte, boli ste niektorá v poslednom čase v Martine u Dr Grochala na morfo.sone?zabudla som sa sestričky opýtať keď som sa objednávala,idem o 2tyzdne a chcela by som si dať nahrať aj fotky. Mám si sama doniesť DVD alebo USB a on mi to na to nahodí? 🙂

dollyzv
21. júl 2020

@34michaela ja som bola pred pár týždňami v 20tt,mala som aj usb ale nenahral ani jednu fotku,ani video..2 foto mi vytlacil,bola som unho asi 10minut aj s platbou..vraj mi nemá veľmi čo nahrať na usb, pritom bábo bolo úplne pekne vidno,placentu mám vzadu..len asi "nemal čas"
Ale ak náhodou budeš mať šťastie a bude ochotný,tak áno sama si musíš doniesť usb (ešte zabalené,nové)

henika036
21. júl 2020

@34michaela ahoj, normalne usb ale musis ho mat original zabalene ako ho kupis, a nahra ti fotky prip. aj video kratke, ak bude pekne babo vidiet. Tusim sa plati 10€ zato. Nam tiez nemal co moc nahrat asi dve fotky aj tie rozne upravil a jednu vytlacil 🤔

henika036
21. júl 2020

@34michaela tu mas inak cennik

34michaela
autor
21. júl 2020

@henika036 ďakujem, áno cenník som si našla 🙂

bebotka
22. júl 2020

@34michaela sestra bola v pondelok, je v 21tt bez problemov jej nahral na usb fotky a aj krátke video 🙂

admontis
22. júl 2020

Tak tak, u mňa to bolo rovnaku. Dal fotku ( aj ked free), ze aby rodina verila :D a video nahral na nove USB 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre