Máte skúsenosti so zazmluvnením MUDr. Redecha ml. k pôrodu?

minie1604
23. júl 2021

Ahojte baby, prosím máte niektorá skúsenosť so zazmluvnením MUDr. Redechu ml. k pôrodu v Ružinove? Chodím do gyncentrum a chcela by som ho aj k pôrodu, len neviem presne ako to funguje a koľko sa mu platí? Budem rada ak napíšete svoje skúsenosti 🙂) ďakujem

kitta
23. júl 2021

@minie1604 velmi dobry vyber 😎 vyborny doktor, pristup. Zvladli sme aj porod a komplikaciou a vo velmi dobrej nalade. Ak si zvyknuta na Gyncentrum psychicky, aj financne tak Redecha je super volba.

minie1604
autor
23. júl 2021

@kitta ďakujem pekne za podelenie sa o skúsenosť ☺️ Ak sa môžem spýtať, koľko si u neho platila za pôrod? Som už viac-menej rozhodnutá len nemám ešte takéto info k tomu 😁

petamich
24. júl 2021

@minie1604 v BA porodniciach je oficialna suma zazmluvnenia lekara 300E - nevyhodou je, ze v pripade UNB (Kramare, Antolska, Ruzinov) si polovicu sumy berie samotna nemocnica, otazka potom je ci sa s nim da dohodnut inak alebo ci si este uctuje nieco navyse on alebo Gyncentrum, porozpravala by som sa s nim na prvej poradni v porodnici alebo na dalsej poradni ak k nemu chodis inam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre