Ktorý plastický chirurg v Nitre je najlepší?

monika77
22. apr 2010

krásny dník prajem všetkým a prosím o radu či skúsenosti s doktormi z plastickej chirurgie v nitre
po cisárskom reze mi zostala veľmi škaredá jazva ktorú mi môj gynekolog odporučil riešiť na plastike
viete mi poradiť ktorý doktor v nitre je najlepší?

zuzanakarolinka
22. apr 2010

monika, ich prácu som nevidela, ale on je tuším primár volá sa Dano, ale nespomeniem si na priezvisko, taký mladý do 40, tuším Dano Mládek, ale zisti si to

martina236
22. apr 2010

prim Mladek, dr Bakos ...

zuzanalv
22. apr 2010

Ahojte,nam sice plastiku robili v Saci,ale chodime so synom na kontroly k primarovi do Nitry.Primar Mladek je velmi vyhladavany odbornik a vedia o nom siroko-daleko.Plus velmi mily a ludsky pristup.

martina236
22. apr 2010

zuzanalv ma pravdu 🙂

monika77
autor
23. apr 2010

dnes mi volali od môjho gynekologa a dohodol ma u bakoša,,,tak tieto dve mená mládek a bakoš je spínané takže dúfam že to bude všetko ok

kočky a neviete mi povedať či sa platí za túto úpravu jazvy po CR?

miluskawi
18. feb 2020

Ja mám výborné skúsenosti s klinikou Avelane v Nitre. Nádor na nose mi operoval MUDr. Ladislav Bogdán. Je to lekár s príjemným a ľudským prístupom. Má zlaté ručičky. Napriek tomu, že sa jednalo o rozsiahly výkon, 3 týždne po operácii takmer nie je vidieť jazvu. Som veľmi spokojná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre