Koho si vybrať?

47katka47
16. aug 2024

Dobry den,

Silno rozmyslam nas zmenou gynekologa hlavne pocas obdobia tehu…po predoslej neg skusenosti kde mi koja sice mila a ludska dokina nezistila skrateny krcok na najvacsom sone a o 2 dni som bola na pohotovosti….

Neviem si vybrat ci p. doktorku Psenkovu ci p.dr. Ferianca

Ak mam dobre info, pan dr. Ferianec je kapacita ale nie je az tak komunikativny( ved ale nejdem si tam pokecat)… len ci je ludsky a mily…empaticky?

Alebo radsej pani dr.Psenkovu?

Este je tam pan dr Krizko- ak by ostal v ruzinovskej nemocke, mam vybrane ale do Borov nechcem ist…

Dakujem 🙂

olivia_c
16. aug 2024

@47katka47 ja ked som lezala na gynekologickom pred porodom, tak mne prisla Psenkova totalne odmerana, az neprijemna. Lezala som tam par dni. Pristup ma dobry skor k zazmluvnenym pacientkam. To je moja skusenost, pri porode som mala profesora Zahumenskeho a som spokojna, bol to narocny porod.

olivia_c
16. aug 2024

@47katka47 za mna Ferianec a Krizko ale ten len v Boroch.

dexemposupoplex
16. aug 2024

Odporucam Dr.Psenkovu, pokojna,zlata,pohodova,odpoveda na otazky,venuje sa problemu. Docent Ferianc je tiez fajn, kapacita, ale tym,ze je dost namakany vo svojom odbore, tak troska tie otazky od rodicky mu pridu stupidne 🙂 ale ked mas moznost, urcite by som brala jedneho z tych dvoch. Nic nezanedbaju, snazia sa riesit problem (aktualne cerstve skusenosti,kedze chodim na rizikovu poradnu do Ruzinova).

nikpa
16. aug 2024

@47katka47 ako píšeš, Ferianec je kapacita. Mňa na neho upozornovali zamestnanci nemocnice keď som k nemu odchádzala na vyšetrenie. Bola som z toho v strese ako mi ho opísali. Čo čert nechcel, ešte som k nemu aj meskala a nie málo, asi 30-40min. a teda s malou dušičkou som vošla do ordinacie. No môžem povedať, že nič hrozné sa nekonalo. Dokonca so mnou zažartoval. Čize za mňa bez problémov. Neviem ci som mala len šťastie a mal akurát len dobrú náladu ale ja by som si bez debaty vyberala podľa odbornosti a teda, on je jasná voľba...

47katka47
autor
16. aug 2024

@olivia_c uz som bola naklonena ku p. Psenkovej ake zas zacinam vahat, hoci mam pocit, ze to tak zial funguje u vsetkych ak su zazmluvneni , su milsi…

Aj moja 1. Porodna dokina bola pohodacka, az taka, ze mi posledne meranie plodu vynechala, prisla za mnou do izby sa opytat ako sa mam a to len preto, ze mi hned podavala zmluvu na uhradu ( inak by sa ani nezastavila) 😅 a po 6stonedeli ma vysetrila ale len tak zlahka a mohla som ist znova o 2 tyzdne ku mojej gynde a ku krizkovi a o 2 dni na to na kyret…. Takze preto nie je zazmluvneny ako zazmluvneny ( urobia len to, za co sa zaplatilo navyse…)

47katka47
autor
16. aug 2024

@dexemposupoplex uz som bola naklonena ku p. Psenkovej ale po komentari od Olivia - zas zacinam vahat, hoci mam pocit, ze to tak zial funguje u vsetkych ak su zazmluvneni , su milsi…

Aj moja 1. Porodna dokina bola pohodacka, az taka, ze mi posledne meranie plodu vynechala, prisla za mnou do izby sa opytat ako sa mam a to len preto, ze mi hned podavala zmluvu na uhradu ( inak by sa ani nezastavila) 😅 a po 6stonedeli ma vysetrila ale len tak zlahka a mohla som ist znova o 2 tyzdne ku mojej gynde a ku krizkovi a o 2 dni na to na kyret…. Takze preto nie je zazmluvneny ako zazmluvneny ( urobia len to, za co sa zaplatilo navyse…)

Prosim , neviete ci sa zvacsa podari stihnut prist doktorovi Feriancovi na porod , ci si este nechava zazmluvnovat?

jajanka31
17. aug 2024

Ja by som uz krizka nevolila. Nic nerobil s tym ze mi babo nerastlo a ked ma v 33 tretom pozreli na antolskej spytali sa ma kde som bola do teraz nestihli pichnut ani kortikoidy a isiel von s vahou 1370. Teraz som v 30 tt a druhy syn ma vraj 1300.. prvy nerastol a proste zle prietoky a krizko to zanedbal.

47katka47
autor
18. aug 2024

@jajanka31 tak to som brutal prekvapena, lebo Otapkovu som mala ja, ked mi na monitore v ruzinove povedali, ze mam primale brucho a uz bol cas na 3. Meranie- tak mi len odpovedala, ze ved som utla tak nebudem mat velke babo…
Pricom u krizkovych pacientiek boli zevraj aj kazdu poradnu kontrolovane miery…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre